Reklama

Obřízka

Romana (St, 27. 9. 2017 - 09:09)

Ano, obřízka je dneska IN, dost matek ji nechává dělat svým synům a posílá tam svoje partnery. Tohle nezastaví někdo, kdo tomu absolutně nerozumí. I sami lékaři to většinou doporučí.

Adéla (Út, 26. 9. 2017 - 22:09)

S přítelem jsem vážně...mně se spíš líbí, když je uzdička ponechaná. Ale v každým případě žalud musí být celý odkrytý a vzadu žádná srolovaná kůže za ním. Manžel šel kvůli mě na obřízku, nerada bych měla jednou rakovinu děložního čípku jen proto, že on je sobec. Nakonec riziko rakoviny je i u mužů, co obřízku nemají. Máme dva kluky, nechali jsme je obřezat jako malé. Teď jsou větší. Předkožku kluky svádí k masturbaci, takže další důvod. Což se týká i dospělých mužů, co si budem povídat. Obřízku bych doporučila každý ženě, ať tam pošle partnera a syny, udělá pro ně i pro sebe to nejlepší. V Americe obřezávají děti po narození automaticky, ani se rodičů neptají. TAk to má být. Jen k nám to ještě nedorazilo, je potřeba osvěta. V Africe zas pomocí obřízky brání epidemii AIDS a dalších sexuálně přenosných nemocí. Ty Afričani jsou navíc moc temperamentní, obřízka trošku utlumí jejich nadměrnou chuť.

Martina (Út, 26. 9. 2017 - 18:09)

S přítelem jsem vážně probírala otázku jeho obřízky. A to hlavně z estetických důvodů. Líbí se mi jen vzhled čistého penisu po obřízce - obzvláště vysoká a těsná verze mne dává takový pocit. Také se mi líbí vzhled penisu bez uzdičky(dokonce podle mého názoru je i "čistší"). Nicméně faktor vzhledu zůstává dodatečným bonusem pro potenciální zisk kontroly a celkové snížení citlivosti na stimulaci při souloži.

A. (Út, 26. 9. 2017 - 14:09)

Vzhledem k tvému věku ti...obřízka je zvl. vhodná u trvale ležících pacientů. Personál zde musí denně provádět hygienu údu. Dle vjádření sester a dalšího personálu z LDN, domovů pro seniory s péčí ap. někdy staří pacienti mají pod předkožkou neskutečný hnůj. Denně to čistit je nepříjemná práce. U volné předkožky je nejlepší řešení ji po hygieně nechat stále vzadu, hygiena tím pak je snažší. Pacientům je to stejně jedno, nijak si to neuvědomí. Tohle u každého nejde, pak je nejlepší obřízka, když se nejlípe veškerá předkožka odstraní a penis zůstává čistší. Určitým řešením je rozstřižení předkožky na hřbete a její ponechání. Žalud pak je dosti odkrytý, předkožka plandá kolem, ale to v zásadě nevadí. Něco ve stylu obřízky Masajů, kdy dojde k rozstřižení, předkožka se ovšem ponechá.

A. (Út, 26. 9. 2017 - 14:09)

Vzhledem k tvému věku ti...je pravdou, že někdy dojde k zúžení předkožky v pozdějším věku nebo ve stáří, po padesátce, v šedesáti, sedmdesáti. U diabetiků je úzká předkožka spíš pravdidlem, ne každý diabetik obřízku má, ale na každým, kdo ji nemá, to visí.

Zúžení ale může nastat i bez diabetu v uvedených věkových kategoriích.

Doktorka (Út, 26. 9. 2017 - 14:09)

Mě ne. Zamlada jsem tak...Vzhledem k tvému věku ti brzo lékař/ka doporučí obřízku, která se seniorum zcela běžně dělá (když nebyla udělána v mladším věku). Zvláště u diabetiků bývá fimóza běžná. Vzniká následkem stáří, nemoci a u hodně se potících starců se objevuje i popraskaný penis, hrozí nákazy kvasinkami a o sexu už ani nemůže být řeč. Řešením bude obřízka, která tě potíží zbaví. Ano, nejlepší řešení je obřízka. Je ale důležité vědět, že pro trvalé odstranění problému je potřeba zvolit obřízku úplnou s dostatečným odstraněním volné kůže (tzn. těsnou obřízku).

Tony (Ne, 24. 9. 2017 - 16:09)

Přijde vám hodně divné,...Mě ne. Zamlada jsem tak chodil často, ale k mému věku, kdy se proti dřívějšku hodně potím, se to nehodí.

Eva (Ne, 24. 9. 2017 - 11:09)

Přijde vám hodně divné, když chlap chodí naostro? Můj současný přítel tak chodí a já si na to ještě pořád nějak nedokázala zvyknout. Když jsme se poznávali a došlo na první sex, tak mě to sice překvapilo, ale myslela jsem, že si nevzal spodní prádlo záměrně pro tu příležitost. Ale postupem času jsem pochopila, že tak chodí pořád. Naprosto mě dorazilo, když jsme šli pro něj kupovat rifle a on si je v kabince zkoušel na holé tělo. Je pravda, že na hygienu dost dbá, takže s tímhle problém není, ale i tak mi to přijde divné... Setkaly jste se s tím někdy?

návod: (Ne, 24. 9. 2017 - 10:09)

Já si obřízku udělal sám doma metodou podvázání. V USA je to prý oficiální metoda. Zde video oč se jedná:

https://www.youtube.com/watch?v=r7T9muqv7bY

Je to bez jediné kapky krve, bez šití, a problémů s tím souvisejících. Já ale provedl pouze částečnou, protože jsem nechtěl příliš snižovat citlivost, která se bude ve vyšším věku jistě hodit. Chtěl jsem pouze odstranit onu zúženou škrtící část.

(Měl jsem ale i krátkou uzdičku, takže jsem nejprve uvolnil ji, také metodou podvázání. K tomu jsem použil šicí jehlu, nanovlasec (použil jsem ten, protože je velmi pevný a v uzlech se netrhá), a samozřejmě dezinfekci. O této metodě jsem se dočetl zde: http://diskuse.doktorka.cz/kratka-uzdicka/archiv/80/ plus diskuze dál)

Rourku jsem si vyrobil z PET lahve - uřízl jsem rozžhaveným hřebíkem hrdlo se závitem, kde je vhodná drážka, a zahladil hrany tak, aby nebyly ostré. Důkladně vše umyl mýdlem a vydezinfikoval. Předkožku jsem nasoukal symetricky na rourku (drážkou dovnitř), tak daleko, aby šla zúžená část podvázat. Přes drážku jsem uvázal nanovlasec, utáhl, a zavázal na uzel.

Během půl hodiny celá podvázaná část zmodrala. 4 hodiny to bolelo, ale žádná velká hrůza. Poté bolest zmizela. Za 12 hodin začala seškrcená část od konce černat. Během 3 dnů zčernala téměř celá a scvrkla se. Po 3 dnech nastalo v místě podvázání vlascem dělení a oteklo to asi trojnásobně. 7 den se celá podvázaná část i s vlascem odělila (visela jen na pár tenkých kuscích odumřelé kůže, ty jsem přestřihl). Vůbec to nekrvácelo.

Kvůli otoku předkožka nešla přetahovat a rána byla uvnitř, tak jsem to nechal být. Asi týden z toho vytékal takový žlutý výtok, ale jen málo.

Rána byla nejdříve docela široká, ale postupně se stáhla a uzavřela a žlutý výtok ustal. Jizva byla pár měsíců citlivá a mazal jsem ji mastí. Nyní po skoro roce je vše krásně zahojené. Jizva skoro není vidět a je velmi tenká (vypadá jako přirozený přechod mezi vnějším a vnitřním listem předkožky).

Protože předkožka, a hlavně krátká uzdička, stahuje žalud dolů, tak nyní, když je zcela volný a předkožka jde volně přetáhnout, tak mám penis o 1 cm větší, než dříve.

Tímto nechci nikoho zrazovat od návštěvy lékaře, právě naopak! Popisuji osobní zkušenost za účelem informování o metodě, která mi přijde zajímavá, aby se případní zájemci o obřízku mohli u lékaře informovat, jestli ji neprovádí. Je vždy lepší mít na výběr z více možností.

P.S.: Čtu tu polemiku o citlivosti po obřízce. Z osobní zkušenosti mohu říct, že citlivost je skutečně menší, než dříve, protože nejcitlivější část byla právě na té zúžené odstraněné části. Ale na tom zbytku ještě citlivost zůstala, což jsem rád. S úplnou obřízkou by bylo o dost těžší se vzrušit a poté dosáhnout orgasmu.

teď (So, 23. 9. 2017 - 22:09)

obřezávaj péra černouškům v africe, aby nebyly tak nadržený a taky kvůli aids. Asi si taky nechám obřezat péro, tam to ale mají zadarmo, u nás se to musí platit.

Tony (Pá, 15. 9. 2017 - 22:09)

Pokud ses k tomu rozhodla jako dospělá, tak je to tvoje věc a mně je do toho kulový hovno. Stejně tak je mi kulový hovno do toho, když se nechá vopižlat dospělej chlap.

Jana (Pá, 15. 9. 2017 - 21:09)

Na to ti odpovím slovy...Já jsem si nechala obřezat kundu.

Jana (Pá, 15. 9. 2017 - 17:09)

Proto jsem tam ten notebook,...To je fakt gine, od kdy se tady diskutuje o slevách na notebooky? Můj má dlouhou a ne moc voňavou předkožku, ty se v tom maximálně vyznáš! Já ho přesvědčila, aby se nechal obřezat, ale nechci za to moc platit. Poraď, jsou také slevové akce na obřízky? Kolik bych za to měla dát? Třeba bys mi mohl zajistit slevovou kartu.

X (Pá, 8. 9. 2017 - 18:09)

Ahoj tak jsem se domluvil s...Do měsíce by to mělo být OK, mezi lidi můžeš jít aniž by to někdo poznal cca po týdnu.

Lukáš (Pá, 8. 9. 2017 - 06:09)

Ahoj tak jsem se domluvil s rodiči a ty souhlasili že je to moje tělo a rozhodnutí. Dnes odpoledne jdu na ambulantní zákrok. Na co si potom dát pozor. Ještě jaký typ obrizky mám chtít líbí se mi jizva těsně za žaludem že to není moc vidět. Jak pak s rekonvalescenci kdy myslíte že budu moct normálně sportovat

gin (St, 6. 9. 2017 - 00:09)

Pokud by Německo zakázalo obřízku z náboženských důvodů v případě židů a muslimů, udělalo by ze sebe v očích světa kašpara. Podle německých médií to řekla kancléřka Angela Merkelová, kterou pobouřil nedávný rozsudek zemského soudu v Kolíně nad Rýnem, podle něhož je obřízka ublížením na zdraví.

řekni to rodiču (St, 23. 8. 2017 - 13:08)

Chci se nechat obrezat líbí...nebo musíš počkat do 18. když to rodiče pochopí tak je to otázka pár týdnu.

Lukáš (St, 23. 8. 2017 - 13:08)

Chci se nechat obrezat líbí se mi to ale je mi patnáct a doktorka mi to nechce povolit bez souhlasu rodičů tě nic říkat nechci co mám dělat poraďte prosím..

Tereza (St, 23. 8. 2017 - 08:08)

já se do vás nenavážím...Toto je tady normální Stelo, nic si z toho nedělej. Muj přítel je po mém přesvědčování obřezaný s jizvou hned za žaludem a bez pohybu kůže. Je to velmi hygienicke. Ted uz si pritel musi davat jenom pozor, aby se mu penis neotiral, pri vykonávání potřeby, o mísu. Kdyz si umyje predtim ruce, tak to je jedina, moznost jak by si mohl pinďu znečistit. Je dobré muže naučit,aby si myl ruce také před použitím pisoáru.

Jan (Út, 22. 8. 2017 - 15:08)

To nepiš tu na doktorce ale...nechce se mi věřit, že by měla takový požadavek. Viděl jsem inzerát, že jedna chtěla, aby byl od židovský víry. Pak chápu, že by to chtěla třeba na začátku vidět, ale nikomu neposílat fotku. Pak ji dá nějaký debil na internet, se jménem a dosti lidem tohle by vadilo. Jinak při první schůzce by mi nevadilo, kdyby ho dáma chtěla vidět. Ne kvůli obřízce, tím bych neposloužil, ale že třeba je člověk v pořádku, postaví se mu. Ale ukázal bych až když bych viděl, že o ni mám zájem a naopak, ne nějaký jen tak pro pobavení.

Reklama

Přidat komentář