Reklama

Obřízka

Zena (Ne, 8. 10. 2017 - 22:10)

Mne by zajimalo, jestli zena pri sexu pozna rozdil mezi obrezanym a neobrezanym muzem?

Anonym (Čt, 5. 10. 2017 - 22:10)

No to s tou povinnou obřízkou je výborný nápad. Taky navrhuju v rámci úspor ve zdravotnictví povinnou amputaci obou nohou aspoň pod kolenem. Protézy si každý vyřeže z kousku dřeva sám. To je skoro zadarmo. A lékaři potom nemusí draze ošetřovat vymknuté a zlomené kotníky, nakopnuté palce, utržené achylovky, bércáky,plíseň mezi prsty a zarostlé nehty. A cukrovkáři to mají taky s nohama vyřešený už dopředu. Prostě vidim jenom samý výhody a úsporu peněz, ty jsou vždycky až na prvním místě.

Co gine124 ? (St, 4. 10. 2017 - 20:10)

Tvoje taky ?
Svět za povinnou obřízku! Každý neobřezaný muž se zdravotnictví prodraží v průměru o tři stovky dolarů. Není načase začít šetřit?
Pro zavedení obřízky existují totiž velmi pádné ekonomické argumenty. Nedávná studie amerických lékařů z Johns Hopkins University prokázala, že náklady na obřízku a léčbu jejích případných komplikací jsou mnohonásobně nižší než náklady na léčbu chorob, jejichž riziko obřízka snižuje. Každá neprovedená obřízka u mužů proto zatíží americké zdravotnictví dodatečnými náklady ve výši 313 dolarů.

Počítejme s tím, že u nás není lékařská péče tak drahá jako v USA. I tak máme u nás zhruba 5 milionů mužů, z nichž obřezána je zanedbatelná menšina. Řádově sto či dvě stě dolarů krát pět milionů kloučků a chlapů dává desítky miliard korun. Můžeme si dovolit tyhle peníze jen tak vyhodit oknem?
Neměli by všichni čeští muži – od novorozenců po stařečky – položit své předkožky na oltář vyrovnaného státního rozpočtu a posílení rozpočtové kapitoly "zdravotnictví"? Snadno bychom tím zaplácli například to, co stát vyhodil oknem při neúspěšném pokusu o zavedení elektronických zdravotních knížek. A ještě by nám zbylo na dlouhou řádku pěkně předražených rekonstrukcí nemocnic...

Anonym (St, 4. 10. 2017 - 09:10)

Jednoznacne je lepsi kdyz je...Rozveď to, v čem je údajně obnažený žalud lepší? Konkrétně. Mimochodem obřízka z jiných než zdravotních důvodů na dítěti, které k tomu nedalo souhlas je prasárna.

to je (St, 4. 10. 2017 - 00:10)

Jednoznacne je lepsi kdyz je zalud trvale obnazeny.Myslim ze obrizka ma spis vyhody nez nevyhody, ale neda se to vratit, asi nrni nutny se davat řezat, takze kdyz uz tak to aspon mit trvale stazeny, obavy ze to musí vadit ve spodkach nejsou na místě, trochu pocatecniho nepohodlí se dá překonat a pak si každý zvykne. Kdo ho ma v kuzicce je srab

Tony (Út, 3. 10. 2017 - 13:10)

Psal jsem tu, že jsem tam za mlada chodil na nudistické pláže, takže to vím jako očitý svědek. Toto je předposlední příspěvek, co tu píšu. V polovině listopadu tu za mě přijde náhrada. Zatím pečlivě studuje materály, aby tu při diskuzi nevařil z vody.

kde se to dá se (Út, 3. 10. 2017 - 13:10)

Klíč k věčnému...odkaz?

Jana (Út, 3. 10. 2017 - 13:10)

Jak víš Gine že jsou Němci z NDR více obřezaní?? Soudíš podle E. Kowalskiho? :)

7777777777 (Po, 2. 10. 2017 - 12:10)

Rakovina je záměrné........ A pak ještě farmaceutickým a kosmetickým firmám a v dospělosti zase lékařům, kteří obnovují předkožku, výrobcům viagry, erotických pomůcek a výrobcům a operaterum implantátu do penisu. Erektilni dysfunkce jsou 3-4,5x častější u obřezaných. Jde o bilióny USD do konce stoleti.

Tony (Čt, 28. 9. 2017 - 18:09)

Rakovina je záměrné strašení lidí. Jde o business, který doktorům v USA vynáší na 2 miliardy $ ročně.

Tony (Čt, 28. 9. 2017 - 18:09)

Klíč k věčnému mládí?
Pro mladistvější vzhled jsou mnozí schopni zkusit téměř cokoliv, i když se jedná o opravdu nekonveční metody. Pleťové krémy s obsahem dětské předkožky (ano, čtete opravdu správně) mají prý bojovat proti vráskám, akné i pigmentaci, a to s vysokým procentem úspěšnosti. Vědečtí odborníci se shodují, že takové produkty podporují regenaraci kožních buněk a zpomalují tak proces stárnutí. Za používání pleťového krému s dětskou předkožkou čelila kritice i nejbohatší americká moderátorka Oprah Winfrey.
Zdroj: https://www.flowee.cz/woman/kosmetika/664-je-detska-predkozka-klicem-k-vecnemu-mladi

Tony (Čt, 28. 9. 2017 - 16:09)

https://www.emimino.cz/diskuse/obrizka-a-sexualni-nekompatibilita-231546/

TonyV (Čt, 28. 9. 2017 - 12:09)

Steve, vzdyť je tvůj...NDR byla anomálie v zemích sovětského bloku, protože tam za Waltra Ulbrichta seděli ve vedení cirkumfetišisté. Když Ulbricht umřel a k moci se dostal Honecker, tak ti cirkumfetišisté upadli v nemilost.

Proto je hodně východních Němců narozených před rokem 1970 obřezaných, o čemž jsem se tam osobně přesvědčil ještě v raných osmdesátých letech minulého století na nudistických plážích. Obřízka je v Německu rozšířená hlavně v bývalém východním německu a v bývalé americké okupační zóně z důvodu emerického kulturního imperialismu, v bývalé britské a francouzké okupační zóně se obřízka vyskytuje mezi Němci zřídka.

Lucka (Čt, 28. 9. 2017 - 12:09)

Adélko mohla bych ti napsat na nějakou emailovou adresu,ráda bych s tebou popovídala.Lucka

Abraham (Čt, 28. 9. 2017 - 00:09)

Milá Adélo

z tvých...Ano Mudr.Sokol z Trenčína je opravdu špičkový odborník na urologii a zvláště je klienty velmi pozitivně hodnocen za provedené obřízky a doporučován, má špičkovou kliniku a obřízky inzeruje a propaguje. Ale narazil na našeho "admina" prokoukl ho, odstřihl neboli obřízl z diskuznich vláken a dal ho do ignorace...že by pro nedostatečné akademické znalosti předváděné v diskuzích?

Adéla (St, 27. 9. 2017 - 15:09)

jinak žádnej podvod na vzp se nekonal, vše bylo dle pravidel, dokonce na tu dětskou chirurgii mi to napsala dětská doktorka. Tam jen potvrdili, že obřízka je nanejvýš vhodná. Detaily sdělovat nemůžu, údaje o nezletilých jsou chráněny zákonem. Můžu psát leda o sobě a manželovy, tam stačí jeho souhlas. citlivý údaje dětí sdělovat nejde, tj. podrobnosti lékařské diagnozy. Pochopitelně sdělit lze, že byly na určité operaci, zvl. když to píšu bez uvedení jména.

Tony (St, 27. 9. 2017 - 14:09)

°S přítelem jsem vážně...Sorry, nastala chyba v kopčení Martinina příspěvku.

Adéla (St, 27. 9. 2017 - 13:09)

Adélo, to je jenom...Dokonce jsem přesvědčila i kamarádku, jak to je skvělý. Byla pak zvědavá, tak jsem ji pozvala domů k nám do sauny. Ona pochopitelně před mým manželem tam šla v bavlněných tangách, stejně jako si beru já, když tam jsme s klukama. Takže si to nenápadně omrkla, moc se jí to líbilo. Dala jsem jí i tip, kde to dělají, u manžela se za to muselo platit, u kluků ne, jeden doktor to dělá na pojišťovnu, jen se doplácí za nadstandard, ale operace jako taková je zdarma.

První je zdraví, nejrizikovější to je pro ženy, rakovina děložního čípku, ale hrozí i rakovina u muže. Obojímu se předejde. Jinak je fajn, že o obřízku se zajímá tolik žen, kteří pak přimějou partnery, že na to jdou.

Adéla (St, 27. 9. 2017 - 13:09)

Adélo, to je jenom...sobec seš ty, manžel a kluci jsou naprosto spokojený. O tý rakovině si přečti, co píšou doktoři, ne ty tvoji, ale normální. Gynekologové a sexuolgové, urologové. Těch článku je plno. Já ti tvoji kůžičku neberu, ne honění je opravdu lepší, ale kdo chce sex s partnerkou, tak je zas lepší obřízka. To si musí každej chlap vybrat.

Tony (St, 27. 9. 2017 - 11:09)

Martino, pokud jsi skutečná, tak schvaluješ veliké zvěrstvo

°. V Americe obřezávají děti po narození automaticky, ani se rodičů neptají. TAk to má být.°

Tak to má být? Tak tomu ani v USA není. Tak tomu bylo v USA do sedmdesátých let minulého století, že se rodičů vůbec na to neptali. Jenže pak přišla vlna, že se postižení obřízkou s těmi doktory začli soudit a doktoři to prohrávali. A tak našli obezličku, že to musí podepsat rodiče a doktoři jsou tak z obliga. A kdo se pak bude soudit s rodiči? Akorát je mnozí za to smrtelně nenávidí. I když je to pouze 10% takto obřezaných, tak při těch počtu obyvatel USA je to značné kvanto mužů, kteří nenávidí své rodiče.

°Jen k nám to ještě nedorazilo, je potřeba osvěta°

Ano. Osvěta je nutná jako sůl. Taková, jakou dělám já. To, co považuje Adéla za osvětu (pokud je Adéla skutečná), tak to není žádná osvěta, ale jedná se pouze o zvrácenou cirkumfetišistickou propagandu.

V té Africe se to už teď ukazuje jako kontraproduktivní, a ještě to trpké ovoce přinese. Hlavním viníkem epidemie HIV v Africe je nadměrná promiskuita subsaharských Afričanů, To vím už 15 let. Teď vím i to, že obřízka vede k promiskuitě i normálního člověka, takže u Afričana tu promiskuitu ještě vzvýší.

Nejedná se o nic jiného než o nechutný cirkumfetišistický experiment na černoších.

Reklama

Přidat komentář