Reklama

Obřízka

Steve (Čt, 16. 2. 2017 - 01:02)

Za tyden, az mi prestane...To ti zlobí wifina nebo už rozvrzanej windows?

To chce mít zálohu čisté instalace kamaráde :-) (za pár minut jedeš na čistém!)

7777777777 (St, 15. 2. 2017 - 21:02)

Psychicky nemocné ženy s nutkáním řezání dětského genitálu je nutno léčit infibulací. Každopádně tato léčba je 100% účinná, bezbolestná (krém EMLA) a lze ji provést v domácím prostředí. Ideálním léčitelem je potomek nemocné ženy, který její nemoc poznal na vlastní kůži, neboť ho jako malého připravila o víc než předkožku.
Každopádně i tak posílám náměty pro obřezávání zdravých dětí na pochybných klinikách za cenu měsíčních stravenek:
http://www.thewholenetwork.org/twn-news/the-dangers-of-plastibell-circumcisions-graphic

Tony (Ne, 21. 1. 2018 - 08:01)

Ano diskutující Tony,...Mně nejde primárně o nějakou předkožku, jde mi čistě o bioetiku a o boj proti pseudovědě. Mikroskop nelže.

Tony (Ne, 21. 1. 2018 - 07:01)

Dle toho rytí mi to napovídá, kdo je Eva. Jinak je to blud, protože na 15% neobřezaných mužů má od puberty žalud natrvalo odkrytý, o skinbackingu ani nemluvě. Takže psát, že Alena tak smýšlela implicitně může pouze zarytý.

Eva (Ne, 21. 1. 2018 - 00:01)

Ano diskutující Tony, samozřejmě Vám nikdo nebere Vaše Svaté právo, a pochopitelně Alena psala implicitně o obřízce, neboť neobřezaný penis neumožňuje žádný pohled na obsažený žalud, a ani rajcovní, a jestli máte i modlitbu za předkožku, ráda bych, abyste se o ní s námi podělil.

Tony (Ne, 21. 1. 2018 - 00:01)

Jenže dle smyslu příspěvku tu Alena nepsala o obřízce, její příspěvek mi v kontextu této diskuze zcela uniká:

18.1.2018 18:25 - Pohled na obnažený

žalud je pro ženu něco rajcovního a dráždivého.Alena.

Takže milá Evo, dle mne je to celé divné.

Svaté právo (So, 20. 1. 2018 - 23:01)

A propos

něco jsem...IN CIRCUMCISIONE DOMINI

Eva (So, 20. 1. 2018 - 23:01)

žalud je pro ženu něco...Aleno to naprosto chápu, jen si představ,co se asi pod tím skrývá? A nejen to, také že zde jeden zarputilý vyznavač je tímto přímo posedlý, ale zase nebuďte jako on, proti gustu žádný dišputát : https://drspocksaidso.tumblr.com/post/167182447502/not-the-sort-of-picture-that-you-would-expect-from

Tony (So, 20. 1. 2018 - 23:01)

A ještě jeden den tu budu znovu kopírovat tento svůj příspěvek.

Byl mi tu poslán vzkaz, který byl též smazán.

Podíval jsem se tam, ale myslím si, že ta slavná Irena není nic jiného než provokace a fejk od mistra Zkoumala. On tam na to už reagoval někdo jiný, takže nevím, zda má smysl, abych tam něco vůbec psal.

Tony (So, 20. 1. 2018 - 23:01)

Pochop konečně, že o...A propos

něco jsem přehlédl, pokud tu urážlivý příspěvek mistra Zkoumala vůči mé osobě je, tak tu mám právo znovu zkopírovat svůj příspěvek, který jsem napsal na svou obranu:

Milý mistře Zkoumale. I když admin včera až na toto veškerý tvůj trolling a tvé fejky smazal. Tak toto ponechal. Tentokrát jsi své výpady proti mé osobě nadepsal nickem Rozum, i když tvé počínání je velice nerozumné.

Nejen styl psaní, ale i určitá noční hodina tě prozrazuje, že jsi to individuum, které se tu na konci července 2015 poprvé objevilo pod nickem Zkoumal. Píšeš zase ve svém velikáštví v množném čísle, i když reprezentuješ pouze sám sebe a svou úchylárnu, kterou jsi tu vícekrát párkrát přiznal.

To, že jsi vytáhl tu kartu s týraným dítětem, tě též prozrazuje. Je to pouze další důkaz tvé anetické sociopatie. Jenom ty jsi tu špízoval, co jsem kdysi před osmi lety v zcela jiných souvislostech napsal o sobě na jehovistech a aneticky to na mne vytahuješ.

Ty něco, co je předmětem tvé úchylky za týrání nepovažuješ, ale mnoho kluků, kterým byla vnuceně udělána obřízka to kladlo na stejnou úroveň jako sexuální zneužití.

Milý mistře Zkoumale, už před tvým příchodem stála diskuze na tomto vláknu ta starou belu, tys ji tu však svým trollingem a svým fejkařením zazdil úplně.

Co je platné, že mi admin ten příspěvek soustavně maže, když mi stačí pouze jediný stisk klávesy a on je zase zpátky.

Já mám svaté právo se mistru Zkoumalovi bránit.

Tony (So, 20. 1. 2018 - 21:01)

Dlouhý sexuální zážitek...Milý Steve,

který sexuolog, a který urolog.

Dá se na netu záznam toho, co tvrdili?

Pro mne je vše podstatné a hlavně jména jsou pro mne důležitá.

Pokud mi to nedodáš, tak jsi tu pouze vypustil pšouk.

Steve (So, 20. 1. 2018 - 14:01)

Dlouhý sexuální zážitek je s obřezanmým jistý ... Naopak problém když to nejde, zlobí, bolí nebo je předčasná ejakulace. Před polednem mluvili s odborníkem na toto téma na Radiožurnálu. (sexuolog a urolog)

Tony (Pá, 19. 1. 2018 - 11:01)

žalud je pro ženu něco...Milá Aleno. To platí pouze pro určité procento žen, ale ne pro všechny ženy. Kdyby nějaká s kterými jsem byl, byla taková, tak bych byl jako cirkumfetišista dávno obřezaný. Já to "štěstí" na takavou narazit neměl. Byla to otázka, kterou jsem se jako cirkumfetišista nenápadně ptal vždy.

luci (Pá, 19. 1. 2018 - 09:01)

Moje kámoška si nechala...Pokud měla stydké pysky,že by si do nich mohla balit svačinu tak to celkem chápu.Já bych do toho nešla,ani bych to nedoporučovala.

Roman (Čt, 18. 1. 2018 - 19:01)

a jak vypadá dirka od zimníku ???? prosím o popis

Olča (Čt, 18. 1. 2018 - 18:01)

Moje kámoška si nechala zmenšit pysky a teď má pipinu jako dirku od zimníku.

Pohled na obnaž (Čt, 18. 1. 2018 - 18:01)

žalud je pro ženu něco rajcovního a dráždivého.Alena.

ota (Čt, 18. 1. 2018 - 17:01)

moje přítelkyně se dala obřezat. líbí se ji odjakživa když závojíčky hodně lezou z kundičky. nechala si odstranit pysky. na pohled to opravdu vypadá moc dobře pouze zaoblená díra a dolu visí závijíčky. je strašně nadšena a spokojená a vúbec toho nelituje.

Rozum (St, 17. 1. 2018 - 00:01)

Zakládat ni nemíním, to...Pochop konečně, že o tvoji oponenturu tady nikdo nestojí a nikoho nezajímá. Nevnucuj se, ty máš pocit že musíš pořád diktovat. Jestli ty jsi ujeťák na kůže, pak si založ skupinu o předkožkách. Tady jsi ve skupině o obřízce a ne o neobřízce. Jsi jen trapnej. A jestli máš ty pocit, že jsi byl týrané dítě, my obřízku za týrání nepovažujeme.

Steve (Út, 16. 1. 2018 - 17:01)

Ještě tě to baví o tomto diskutovat?

Reklama

Přidat komentář