Reklama

Obřízka

Steve (Út, 10. 1. 2017 - 18:01)

My co jsme v Česku nic neproklínáme .... nešiř tady Tony laskavě paniku.

A nech to na nich, ju?

Steve (Út, 10. 1. 2017 - 18:01)

No jo ... měl bys jít honem ony urology dovzdělat, jsou přeci hloupí a nevědí co dělají. :-D

Tony (Po, 9. 1. 2017 - 23:01)

Dobrý den chtěla bych se...To co popisujete není důvod k zmrzačujícímu zákroku. Aby vás za to, že jste s tím souhlasila za to jednou neproklínal. Znám z Německa takové 17 a 18 leté, které své rodiče za souhlas s jejich obřízkou proklínají. Na 95% takovýchto zákroků ze "zravotních důvodů" je naprosto zbytečných a u vás to vypadá na ten případ.

Petra (Po, 9. 1. 2017 - 21:01)

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli tu někdo nemá zkušenost stým malímu nešla stáhnout kůžička tak jsme byli u lékaře ta nám předepsala mast ta nám pomohla kůže šla krásně dolů ale na jedné straně to má zarostlí takže když si to stáhne tak mu jde pindík do jedné strany. Paní doktorka nám vypsala žádost na neurologii že mu to udělají nějakím kroužkem nevím co to je bojím se že ho to bude bolet můžete mi někdo kdo s tím mám zkušenost napsat jak se to dělá a jestli to bolí děkuji

Tony (So, 17. 12. 2016 - 01:12)

Američani jsou vůbec...Tu nejde jenom o jehovisty a mormoni. Mnozí si pamatují, kolik se tu po plyšáku objevilo stanů s americkými náboženskými uzdravovači. U nás to nemělo dlouhého trvání, v USA jsou však ty stany s kočovnými kazateli, co v nich lidi hromadně "uzdravují" běžné.

Steve (So, 17. 12. 2016 - 00:12)

Američani jsou vůbec všeobecně strašně naivní ... Toho si člověk brzy všimne :-) Mentalita národa, no ...

Proto není divu že tam vzniklo mnoho všemožných sekt a vyznání. (min Jehovisti, Mormoni apod.)

Tony (Pá, 16. 12. 2016 - 23:12)

Hmm, taky mi to připadá...Ono je možné, že to v některých rodinách tak funguje, jenže já po svých zkušenostech odsud věřím specielně tu na doktorce takovým příspěvkům pramálo.

Možné to je, protože v roce 1973 vydal náš přední gynekolog profesor Jiří Kaňka knihu ŽENA A RAKOVINA, kde do jisté míry hájí blud vytvořený Abrahámem Wolbrastem, že smegma je karcoš a následný blud vytvořený později Dr Abrahámem Ravichem, že smegma jako karcoš způsobuje rakovinu děložního čípku, Já se to v té knize v Městské knihovně v Ústí nad Labem dočetl v roce 1987, (za mlada jsem chodil do studoven a náruživě četl lékařskou literaturu). Bylo tam psáno, že je z toho důvodu přes 90% mužů v USA, Velké Británii a Západním Německu obřezáno. Já sám jsem si to celých 10 let tak myslel, a teprve když jsem v roce 1997 začal v západní části Německa dělat, tak jsem zjistil že je to s tou obřezaností západoněmeckých mužů úplný nesmysl. Teď vím, že i v Británii tomu bylo jinak a též i vím, že v USA stály za tou obřízkou zcela jiné důvody, i když Wolbrast s Ravichem přineli další smyšlený materiál do toho už v USA rozjetého obřízkového mlýna. Teď právě dokončuju to Kompendium dějin novodobé obřízky na západní polokouli a jen žasnu, jakým píčovinám američtí doktoři na přelomu devatenáctého a dvacátého století věřili a jak snadno si nechali Američani ty píčoviny od svých doktorů nabulíkovat.

Steve (Pá, 16. 12. 2016 - 18:12)

Hmm, taky mi to připadá nějaký pochybný .... Hlavně že by byl tak skvěle informován co kdo a jak má či nemá? Že by to byl nějaký rodinný rituál ... to se mi taky nechce věřit.

Sarka (Čt, 15. 12. 2016 - 23:12)

U nás doma je obřízka povinná kvůli hygieně stejně tak vyholovani rozkroku a podpaží. Všichni kluci a chlapi ji mají a holky se musí holit jsme velká rodina a prostě to tak je nikomu to nepřijde divné. Na obřízku u nás kluci chodí než jdou do první třídy mělo by to být povinně pro všechny kluky hygiena je vyborna a žádné záněty.

TonyV (So, 10. 12. 2016 - 04:12)

čím porušuje?primum est non nocere

Steve (So, 10. 12. 2016 - 01:12)

čím porušuje?

Tony (So, 10. 12. 2016 - 01:12)

Etiopan pouze jako vzdálený...Pokud nějaký odborník porušuje Hippokratovu přísahu tak potřebuje dostat co proto. Právě v tomto oboru jich je hafo.

Steve (So, 10. 12. 2016 - 01:12)

Etiopan pouze jako vzdálený dozor, a pouze kontrola po doktorech po výkonu.

Jinak pozor, onen Etiopan je velice vážený a uznávaný ... Proto má pod sebou vícero míst. Bydlí ale tuším u nás. Jinak já nenadávám odborníkům, ani je nesrážím tak jako ty ...

tony (Pá, 9. 12. 2016 - 19:12)

Mne spíše fascinovalo když...na čem jsi to našel. docela bych to chtěl vidět.

Tony (Pá, 9. 12. 2016 - 17:12)

Steve

tvůj příspěvek mne utvrzuje v tom, že máš ten syndrom jako vyšitý.

Mimoto nechápeš elementární věc, že záleží na koho natrefíš. Pokud je tím primářem Etiopan, který je sám obřezaný, tak je jasné, že bude znát jediné řešení, zmrzačující amputaci předkožky,

To na koho natrefíš se netýká jen mediciny. Platí to ve všech oblatech života. Dám příklad:

Před 10 lety jsem si zakládal v Minden u německé spořitelny konto. V první pobočce mi vehementně tvrdil, že to u mne jako u cizince nejde. Věděl jsem od kolegů, že to jde. Jenže jsem ho nepřesvědčil, tvrdi, že to nejde a basta. Tak jsem šel do pobočky o 300m vedle a tam mi to bez jakýchkoliv řečí během chvilky to konto založili.

To platí ve všech oblastech života. V této choulostivé věci může člověk narazit na MUDr Obřezávače, který zná jediné řešení, kdežto jeho sousední kolega to bez problémů vyřeší šetrně. Znám mnoho mužů se zničeným sexuálním životem, kteří pak ty MUDr Obřezávače proklínají.

stýve (Pá, 9. 12. 2016 - 17:12)

Po 100. znovu opakuji, že...víš že nejhorší srážka je s blbcem??? a tento je opravdu velký. kašli na něj.

Steve (Pá, 9. 12. 2016 - 17:12)

Po 100. znovu opakuji, že žádným syndromem netrpím ... a jsem rád že to mám vyřešený. Už nikdy žádný zapařování, sejra apod. (mimo to) Ani se nemusím věnovat nějakému aktivnímu intimnímu mytí .... vůbec nic. Pasivně se to samo omyje při sprše, koupeli - nemusí se na to vůbec speciálně myslet. Víš .... ono vše má své + ale i -. Ideál není ani jedno, ani druhý ... Rozhoduje akorát to, zda je předkožka funkční či nefunkční - a to je fakt hodně individuální, o tom se nedá rozhodovat po webu - a to ani ten nejvyšší primář Urologie po webu neřekne téměř nic poněvadž se to musí řešit osobně v ordinaci. Čili i tvá osvěta je téměř k ničemu a nic nerozhoduje - je vpodstaě bezvýznamná. Pouze že si člověk počte cca co a jak. Reál se řeší v ordinaci.

Steve (Čt, 8. 12. 2016 - 23:12)

Není to už néhodou trošku nudný? :-)

sardanapal* (Čt, 8. 12. 2016 - 18:12)

Hele, nikdy není pozdě :-)...A to je od 00 do 12cti a potom od 85 do n_n ?
Pardon a omluva šukajícím později narozeným borcům !

Steve (Čt, 8. 12. 2016 - 17:12)

Také už dlouho uvažuju o...Hele, nikdy není pozdě :-) Hlavně to řešit v době kdy nežiješ sexuálně ... Ono než se to zhojí tak to pár týdnů trvá. V době hojení by sis fakt nezasouložil ... 1.) se to nesmí než se to zpěvní a za 2.) bys řval bolestí jako lev. Asi si dokážeš představit když je rozřezanej a nezhojenej jak asi bolí jakékoliv otěry, tlaky apod.

Reklama

Přidat komentář