Reklama

Obřízka

Steve (Pá, 30. 9. 2016 - 15:09)

No jo no ... :-) marný, marný.

Ted' jen nevím co se autorovi vloženého odkazu líbí víc ... chobot nebo krásně obřezanej?

Circman (Čt, 29. 9. 2016 - 21:09)

http://www.drelist.com/circumcision-video-animation/

Steve (Po, 26. 9. 2016 - 23:09)

Pochybuju že by přišli, vyhývali by se tohoto domu velkým obloukem. To je mi jasný.

Oni potřebují lovit neználky nebo jen částečný neználky.

Tony (Po, 26. 9. 2016 - 23:09)

Rosé dej klidně "co...Tak jsem zvědav, co mi na to na JHVH - Jehova(jediný živý Bůh Rose odpoví) já si dělal srandu, že u matky na vesnici bych na ně pustil dobrmany (stejně matka žádný čokly nemá, ten vychcanej jezevčík, co měla, už scípl). Jenže myslíš, že i kdybych je mile uvítal a pohostil, a pak na ně vytáhl Bibli, hlavně Nový Zákon v řečtině, že by přišli oblbovat ještě jednou znova. Nevěřím, že by kdy přišli znova. Ke mně jehovisti nepřišli ještě nikdy.

Steve (Po, 26. 9. 2016 - 23:09)

Rosé dej klidně "co proto" ... budu jedině rád :-)

Steve (Po, 26. 9. 2016 - 23:09)

Píšu o ostatních co byli kde se mnou .... Já bych to opravdu nikdy nedělal, to máš pravdu :-) (víra, nevíra)

Tony (Po, 26. 9. 2016 - 23:09)

Tobě ne, protože jsi byl nábožensky bigotně vychován.

Jenže já se teď mořím s tou jehovistkou Rose, něco jsem upil a tak mi to nelze dát dohromady.

Steve (Po, 26. 9. 2016 - 23:09)

Že by si na chatce z volné chvíle ukazovali pind'oury? Tomu se mi moc nechce věřit ... :-D

jouda (Po, 26. 9. 2016 - 16:09)

Nejlepší bude, když dáš dotaz na www.strankyprokluky.cz

luky (Po, 26. 9. 2016 - 16:09)

Ahoj bude mi 15 a chtěl bych obřízku kamarád ve škole ji má a strašně se mi to líbí. Přemýšlím o tom už od 7 třídy od školy v přírodě kdy jsme spolu byli na pokoji. Mám říct dětský doktorce nebo komu?

Tony (Čt, 22. 9. 2016 - 18:09)

Myslíš toho Albánce?Ne, Lichtenheldta.

Dr.Cvock (Čt, 22. 9. 2016 - 18:09)

re: Už bych neobřezaného chlapa nechtěla!
Neboj. Obohacovači obřezaní jsou ..

Dr.Cvock (Čt, 22. 9. 2016 - 18:09)

Zapomněl jsem dodat, že...Myslíš toho Albánce?

Dr.Cvok (Čt, 22. 9. 2016 - 18:09)

mám chuť tady Tonyho nějak podrazit, ale asi si ji nechám zajít... :-)
spííš se kloním k Tonyho názoru ..
nakonec co z toho "ošoupanej žaloudista má", když sice "vydrží jako kůň", ale prakticky nic necítí.. No, asi jen ten pocit, že je "prostě dobrej". Ale to se údajně dá nahnat i nějakou znecitlivující (asi lokální anesteze) mastí.. typuji Procain nebo Lidocain (stejná látka) jako účinná složka ..

Tony (Čt, 22. 9. 2016 - 17:09)

Zapomněl jsem dodat, že zmiňovaný Mario je obřezaný od svých 4 let, a zabývá se tím na rozdíl ode mne už dlouhodobě, takže o tom něco ví.

Steve (Čt, 22. 9. 2016 - 16:09)

+1 konečně rozumný názor. :-)

OLIN (Čt, 22. 9. 2016 - 13:09)

Ten kdo píše že obřízka není dobrá nemá sám zkušenosti. Je to dobrá a užitečná věc. Trvale obnažený žalud je příjemný pocit a stejně tak při sexu je to lepší. I vzhled je lepší a pokožka je zdravější atd.

Tony (Pá, 9. 9. 2016 - 15:09)

Bože vy jste hlupaci...Zase jeden, který si myslí, že musí vše být souzeno podle něho. Před dvouma a půl rokem jsem se seznámil s prvním případem, kdy někomu amputace předkožky zničila sexuální život a dnes, co se tím do hloubky zabývám, znám takových případů opravdu velkou fůru.

Mario Lichrenheldt píše:

ZÁKEŘNOST OBŘÍZKY JE V TOM, ŽE JEJÍ ÚČIKKY JSOU NEPŘEDVÍDATELNÉ

a admin serveru www.sexus.cz naprosto správně konstatuje něco, co na tebe pasuje:

"Zisk jednoho vzorku (!) do statistiky. Individuální zkušenost je totiž nepřenositelná a ostatním se dá stejně říct jenom „X procent je spokojených, Y procent na to nadává a chtělo by to vzít zpátky.“

Více zde: http://obrizka.webnode.cz/diskuse/

Dlouhá předkožka není důvod k její amputaci a školní doktorka tě nemá kvůli dlouhé předkožce na její amputaci, kam co posílat. Já vím, je to dobrý džob, VZP dobře ohodnocený. Je možné, že byla spolčena s některým MUDr Obřezávačem, který na tom rejžuje a měla za to od něho provizi.

Steve (Pá, 9. 9. 2016 - 14:09)

"poslala mne na ni školní doktorka"

Cože? Ono něco takovýho existuje? Dokonce že kontroluje předkožky? :-D Tak to je hustý.

Lépe kontroly nežli něco zanedbat, to je fakt :-) No a pokud bys měl mít v budoucnu či současnu problémy s předkožkou, tak je dobře to vyřešit zavčasu, to souhlasím.

tibor (Pá, 9. 9. 2016 - 14:09)

Bože vy jste hlupaci obřízka není nic co vas poskozuje je to normalni mam ji od prvaku na stredni a nestezuju si a holky taky ne. vyhonim vystrikam a jsem spokojenej poslala mne na ni školní doktorka protože jsem měl dlouhou předkožku.

Reklama

Přidat komentář