Reklama

Obřízka

můj (St, 3. 1. 2018 - 20:01)

Roky ti slibuju, že spolu v...táta přišel o 3 prsty - komplet, mimo jednoho článku prsteníčku, ale nepamatuji se, že by to tak prožíval. Se tak nežer.

sardanapal* (St, 3. 1. 2018 - 13:01)

aby mi někdo poslal fotku...Jo olejíček vždycky věrný pomocníček .

Jana (St, 3. 1. 2018 - 13:01)

Checheche , dej maila a...aby mi někdo poslal fotku jen čuráka, to mě nezajímá. Já si ráda prohlídnu skutečnýho muže, s tváří a pak i toho čuráka. Samotnej čurák mě nezajímá, to můžu jít do sexshopu a koupit si dildo. Ale líbí se mi i ty kulky, jak se třeba lesknou na sluníčku, je to pěkný.

Jana (St, 3. 1. 2018 - 13:01)

Většinu žen muž...mně přijde v pořádku, že masturbuje, nevadí mi že to vidím. Ale nemám ráda dotěrnost. Jednou si mi na deku přisedl jeden pán, furt něco povídal, většinu doby měl postavenýho čuráka. Pak jsem ho požádala, jestli může jít pryč, tak nerad, ale šel. Když bych byla ve skupině nebo s mužským doprovodem, tak mi je fuk, že si ho přede mnou vyhoní, když mu to udělá dobře. Mně vadí když si ode mě neudržuje určitý odstup, necítím se bezpečně.

Jana (St, 3. 1. 2018 - 12:01)

Nejsi zrovna na správném...mě přijde, že žalud venku na nuda má víc než 15% mužů, taky že to mají častější ti trošku starší, nad 50 ale i nad 40 to mají častěji než mladí kluci. Ano, líbí se mi to. Líbí si mi to i u vlastního syna, přitom má pindíka zatím polovičního, ale mně se líbí i ten menší pindík. Až přijde ze školy, tak ho nechám běhat se stáhnutým pindíkem.

Jana (St, 3. 1. 2018 - 12:01)

To,že ženské na nuda...trošku si mě uklidnila. Mně se ty čuráci prostě líbí. Ženský genitálie nebo bradavky u prsou mi přijdou docela ošklivý, divím se, že na to chlapy koukají. Ale péra u chlapů, to je moje. Samozřejmě nezírám, jak jsem zírala jako holka v pubertě, když mi kluci ukazovali svoje čuráky.

Radek (St, 3. 1. 2018 - 11:01)

Sice to není správné, ale většina žen muže nezaujme. Těch z kterých se mužům točí hlava je pár.

luci (St, 3. 1. 2018 - 11:01)

jasný důkaz,že obnažený...Většinu žen muž masturbující v jejich přítomnosti a na veřejnosti určitě nezaujme a určitě jim to neimponuje.Budou to vnímat jako neomalenost.

Jahoda (St, 3. 1. 2018 - 11:01)

jako důkaz svého tvrzení bych chtěl doložit třeba módu Tudorovců.
Navíc je všeobecně známé,že Jindřich VIII si na velikém,koženém a vyšívaném poklopci na svých kalhotech zakládal...jako by tím chtěl říci-já jsem král Británie,jsem muž a jsem plodný a schopen plodit zdravé potomstvo.
Vyčnívající poklopec byla i móda renesance a obránce Vídně v 16 stol .r 1529 tkzv. Lanksnecht měl také tuto módu.
Ta se vyznačovala hlavně v širokých ramenách,útlém pase a vyčnívajícím poklopcem,který měl tvar ztopořeného mužství.

Toliko tedy k této psychologii a to je velice stará věc,tudíž ženské spoludiskutérky chápu a jejich jednání je zcela přizorené a normální.
U chlapa ale asi ne,protože chlap,který potají pozoruje nahé ženské a pak si k tomu něco potají dělá asi něco nebude normální...takže asi takto,vím,že odbočují z námět dizkuze...ale kdyý již zde bylo toto téma nadhozeno...

sardanapal* (St, 3. 1. 2018 - 10:01)

Hlavně , že se hlásá ta rovnoprávnost pohlaví ...

Jahoda (St, 3. 1. 2018 - 10:01)

jasný důkaz,že obnažený žalud eroticky přitahuje nejednu ženu a nemít ho není žádná tragédie.
Nějaká předkožka ženu nezajímá,ta chce hlavně plodné kaštany ,muže býka a abnormálního samce.
Jo a co je u ženy možná povoleno je u muže neodpustilné,neb jsou známé případy,kdy si kdejaký nudamuž honil v křoví na nuda pláži ocas a skončilo to nejednou pár fackama a doživotní ostudou....ženám to třeba vadí,když je někdo okukuje a pak masturbuje,mužům ale asi ne...myslím že se jim to líbí,když ženu právě tímto zaujmou.
Zcela jistě jim to imponuje.

Tony (St, 3. 1. 2018 - 07:01)

Mně se líbí, když mají...Nejsi zrovna na správném vláknu, tu jsou dvě jiná vlákna na téma o kterém píšeš. Za jetou tě nepovažuju. Psalo tu mnoho podobných, co v tomto mají stejný vkus. Já to také ještě před 4 roky nevěděl, ale asi tak u 15% kluků se v pubertě kůže na penisu zkrátí, že pak mají žalud trvale odkrytý a to se mnohým ženám líbí. Mezi tím a obřízkou je podstatný rozdíl, že takoví mají zachována svá nejcitlivější zakončení, která jsou při obřízce nenávratně ztracena.

luci (Út, 2. 1. 2018 - 22:01)

Mně se líbí, když mají...To,že ženské na nuda plážích,nebo v saunách okukují chlapům péra,je úplně normální.Dělám to také.

Jana (Út, 2. 1. 2018 - 22:01)

Mně se líbí, když mají dospělý muži žalud venku, s tím stahováním se má začít v jedenácti, říkala mi to kamarádka. Tak jsem to jen tak skusila. Pindíka má tak napůl, už to není takový dětský, ale z dospělýho na dýlku tak polovinu. Ta holá bambulka se mi líbila i na tom malým pindíkovi. Nevím, jsem asi na to trochu jetá, jsem bez chlapa, tak v létě v chorvatsku nebo v čechách na nuda chlapům okukuju péra.

Jana (Út, 2. 1. 2018 - 22:01)

Ahoj, nevim jestli to sem přesně patří. S jedenáctiletým synem chodím plavat, chodí se mnou i do sprch a šaten, protože sám byto nezvlád. Ve sprše si stáhl pindíka jak vždycky. ale řekla sem mu, ať si to tak nechá i na plavání. Když jsme pak šli domu, tak se mu nějak ta kůžička svrkla, nešla mu dát spátky, nebo šla, ale bylo jí nějak málo, do půlky. Jemu to nešlo, tak jsem to zkusila já. Moc jsme tam stím nedělali, v dámských sprchách by to vypadalo divně, že tam chodí, tak správně by už asi neměl. Doma pak mu to šlo dát spátky zas normálně.

Tony (Út, 2. 1. 2018 - 18:01)

gratuluji k rozhodnutí....Urologa bych v tomto vůbec nedoporučoval. Pouze erudovaného plastického chirurga.

Tony (Út, 2. 1. 2018 - 18:01)

o co ti jde?? co do toho...Helen, po mé zkušenosti tímto vláknem na tomto fóru považuju příspěvky Petrem počínaje za fejky jednoho jediného úchyla.

Jenže jak mu při jeho mazanosti přijít na kobylku, to opravdu nevím.

Tony (Út, 2. 1. 2018 - 18:01)

Vím který "mistr" tu napsal příspěvky pod nickem Radim a Trend.

Ty zprávy jsou hodně věrohodné. Už Karel Havlíček Borovský přišel kolem roku 1850 s úslovím: "LŽE JAK KDYŽ TISKNE". Zjistil jsem, že Němci toto úsloví vůbec neznají. Už kvůli Karlu Havlíčkovi Borovském jsem hrdý na to, že jsem Čech.

Helen (Út, 2. 1. 2018 - 18:01)

Je velmi zajímavé, že ...o co ti jde?? co do toho taháš děcka? Dotaz byl o muže, kterému je 44 let.

Trend (Út, 2. 1. 2018 - 18:01)

gratuluji k rozhodnutí....Je velmi zajímavé, že Belgie, dokonce překonává Německo jako zemi s největším počtem obřezaných mužů v západní Evropě. A nejlepší na tom je, že pokud chceš, svého syna nechat obřezat stačí se jen dotázat, projevit zájem a bude hotovo -a navíc pojištění to zaplatí. Vemi civilizované, že?
V roce 2013 studentka medicíny Dana Van Gassen napsala magisterské práce o prevalenci a důvodech pediatrické obřízky. Ona poznamenala, že kromě populárního časopisu článku je to první studie o obřízce v Belgii.
Studie ukázaly,(2002-2013) že obřízka se značně zvyšuje v popularitě a že v současné době je více než 30% chlapců obřezáno ve věku 16 let.

Reklama

Přidat komentář