Reklama

Obřízka

Hana (Čt, 3. 3. 2016 - 21:03)

Myslela jsem si, že budu mít rozhodně radost, ale nevím jestli bych na tom trvala i ted. Byla v tom hlavně zvědavost a když k tomu skutečně došlo tak jsem začala mít výčitky. Přeci jen je to nevratné a jen kvůli mně. Myslela jsem si, že budu štastná, ale mám strach, že kdybych svému partnerovi přiznala pravdu, tak nevím co by se stalo. Mám pocit, že bude lepší když náš vztah brzy ukončím, protože nevím jestli to vydržím takhle lhát.

Hana (Čt, 3. 3. 2016 - 21:03)

Psalla jsem tady asi v září, že mám nového přítele...
Rozhodla jsem se že bych chtěla vidět žalud mého přítele trvale obnažený...
Musím vám prozradit, že jsem toho dosáhla. Měla jsem ,,zdravotní důvody,, a má gynekoložka mému přítelovi řekla co jsem potřebovala...
Je to moc hezké, akorát mi to připadá, jako bych svému příteli ukradla domeček na žalud.

Tonda Vlas (Pá, 12. 2. 2016 - 12:02)

Vítku, máš smůlu. Já vím sice o co jde, ale obřízkoví fetišisté, kteří vychvalují obřízku až do nebes, ti nikdy neuvěří.

Vítek (Pá, 12. 2. 2016 - 10:02)

Jsem obřezaný přes 20 roků ze zdravotních důvodů - fimosa. Můžu Vám říct, že sex s obřízkou, je jako když se barvoslepý kouká na barevnou televizi. Obřízkou přicházíte o spoustu vjemů, takže jediné mé přání je "Předkožko vrať se"

Tonda Vlas (Čt, 11. 2. 2016 - 04:02)

Ještě se vrátím k WHO, kterou se tu ohání ten Aha. Je přece všeobecně známé, jak to píše i Manfred na www.netdoktor.at, že ta je zkorumpovanější než FIFA. Takže WHO se nikdo soudný při své argumentaci ohánět nemůže.

11.2. (Čt, 11. 2. 2016 - 03:02)

:-DD Teda tady je veselo v...Možná některým obřezali i + mozek.V realitě všedních dnů...

Tonda Vlas (St, 10. 2. 2016 - 22:02)

Já ývaljsem si zpočátku vůbec neuvědomil, že se jedná o geg a provokaci. Jenže ve městě jsem slyšel píseň od Jiřího Suchého, KDYŽ JSEM JEŠTĚ ŽIL, tak jsem si ji zase musel pustit, jó to byly zlatý časy, když jsem se ještě před dvěma lety zabýval tímto, i nějakými zpustlými nádražíma a kde už půlstoletí žádný vlak nejel, než nějakou pitomou obřízkou.

Steve (St, 10. 2. 2016 - 21:02)

"U nás bylo z 19 kluků minimálně 25 obřezáno, vůbec nedovedu pochopit, jak je to vlastně možné"

:-DD to je fakt dobrý. Možná některým obřezali i + mozek.

sardanapal* (St, 10. 2. 2016 - 17:02)

Poněvadž jsem na cestách,...To máš jak s migranty - z deseti je každý dvanáctý VŠ :-)

sardanapal* (St, 10. 2. 2016 - 17:02)

Mají za dara bio matroš a ještě si to nechají zacálovat.

sardanapal* (St, 10. 2. 2016 - 16:02)

Už je to zde zas : prevence HIV ...
To je přece tak nehorázná blbost ...

Aha (St, 10. 2. 2016 - 16:02)

WHO ( Pro ignoranty - Mezinár. zdrav. organizace) se také plete ? :

By the end of 2014, an estimated 8.5 million men had undergone voluntary medical male circumcision (VMMC) -

Obecně:
Na zakladě vědy a praxe při uplatňování Globálního zdravi
ke konci roku 2014 se odhaduje, že 8,5 milonu (skoro celá ČR) mužů ve věku od 15 do 49 let dobrovolně podstoupilo obřízku v rámci programu VMMC, tedy dobrovolné lékařské obřízky. Takže tve názory jsou ojedinělé, že jeden tvůj známej byl nespokojenej...i to se může stát, to nikdo nepopírá, ale prostě Obecně je obřízka trendy.
Cílem programu je::
(1) sdresně oslovit jednotlivce, poskytovatele obřízky a překonávat bariery
(2) zaměřit se na změnu chování mužské populace, vysvětlit vyhody zákroku i s cilem na prevenci HIV a dalších výhod jako jsou hygiena a sexualni potěšení;
(3) zahrnout ženy jako klíčových cíl osvěty;
(4) zapojit tradiční a náboženské autority
(5) využít media k propagaci pozitivních sociálních norem
and (6) mobilizovat komunitu k řešění individuálních postojů při propagaci užitku obřízky

Takže zase, pane Antonine Klase, jen blábolite a inteligentni lidé stejně a ještě více dají své ano pro obřízku, už jen přikladem je anglicka kralovna a mnoho dalších celebrit a rostoucí počet klinik, kde obřízku rádi provedou, nakonec i v tom budu Rusku a na Slovensku. A to i v tolik tobě blízkem Německu, kde jen debatovali, a obrízka se dále provadí . Prostě jsi sám v lese, bloudící inaktivista.Nech se obřezat! V jiné zemi a v tvém věku, by ti ji uz dávno doporučili, ještě navíc, když ti tam musí cpát nějaké hadice...ten musí mít žaludek, chudák urolog...

quinto (Ne, 29. 12. 2013 - 18:12)

Obřízka moc bolí,ale...Seš opravdu Jouda.

Nářez (So, 28. 12. 2013 - 20:12)

http://www.youtube.com/watch?v=ePhQOdLDWdg

Kill Bill (Ne, 8. 12. 2013 - 00:12)

...No to je ale prasárna!

jouda (So, 7. 12. 2013 - 23:12)

trestny cin ! Jsme prece lidi...tak, tak

Pěkný zážitek v (So, 7. 12. 2013 - 19:12)

http://www.youtube.com/watch?v=DmBKjOEnsXo

to pavel (Út, 3. 12. 2013 - 20:12)

Budeš se divit ale písek na...No hele a jakej se sex po te obrizce, mel jsi moznost to vyzkouset??? diky za odpoved

barbie (So, 30. 11. 2013 - 22:11)

trestny cin ! Jsme prece lidi a ne vypatlanci fanaticti jak arabi apod! U nas prisne zakazana !!!

... (So, 30. 11. 2013 - 19:11)

http://www.youtube.com/watch?v=wrDYaPNcioM

Reklama

Přidat komentář