Reklama

Obřízka

Karel (Čt, 24. 12. 2015 - 14:12)

hodně chlapů se staženou předkoškou všiml jsem si toho v bazénu na šatně bud to mají schválně do plavek ,nebo je vzrušuje a mají poloviční erekci do plavek

Marta (Čt, 24. 12. 2015 - 13:12)

manžela (už bývalého) jsem to musela naučit. Vyrůstal bez otce a jeho máma ho to nenaučila.

Marta (Čt, 24. 12. 2015 - 13:12)

Mně obřízka přijde zbytečná. Mám syna, v lednu mu bude 14. od 4 let jsem mu nechala předkožku staženou dozadu a naučila ho, aby si ji nedával zpět. Teď už nic řešit nemusím, i když by si předkožku natáhl na žalud, tak ji natáhne asi tak do půlky a hned jak ji pustí, tak mu sjede zas dozadu. Takže mu dávno nic říkat nemusím, má ji vzadu pořád a je to tak hezčí. On to bere taky jako zcela normální věc, vlastně si to nepamatuje, že jsem mu předkožku dávala dozadu. Doktorka to jednou okomentovala, že má předkožku kratší, proto ji má vzadu. Dle jejího názoru to je v pořádku, ničemu to nevadí.

Já na to byla zvyklá z rodiny, táta měl předkožku vzadu vždycky, starší bratr od 12 let, mladší začal napodobovat už v devíti. Až později jsem zjistila, že jsou dospělí muži, kteří mají žalud krytý předkožkou, to mi přijde dost nehezký. To je jak pindík malých dětí.

Lea (Čt, 24. 12. 2015 - 13:12)

není žádná Týna, je to...Nevím, kdo je Aha, nevím, kdo je Týna, ale její čeština je dobrá a tak předpokládám, že jde o inteligentní bytost. Obsahu jejího příspěvku se ovšem divím a nechápu.

Lea (Čt, 24. 12. 2015 - 10:12)

Elegantním řešením...Týno, a k čemu je podle tebe dobré jakkoliv omezovat onanii u chlapců???

Lea (Čt, 24. 12. 2015 - 10:12)

Elegantním řešením...Týno, a k čemu je podle tebe dobré jakkoliv omezovat onanii u chlapců???

24.12. (Čt, 24. 12. 2015 - 10:12)

Richarde,dle zákona č.68/1957sb.,nedošlo ke shledání dostatečných zdravotních důvodů,ani důvodů zvláštního zřetele hodných a proto komise interrupci nepovoluje. Písemné vyjádření vám zašleme do 14dnů na trvalou adresu. Jsou to paradoxy.Díky potratové komisi mají dnes Hynek a Kateřina dospělého syna. Právníci nám do života zasahují možná víc,než si myslíš a to nejen ve zdravotnictví...

Týna (Čt, 24. 12. 2015 - 10:12)

Škoda, že tu admin vymazal...Především si zajdi k lékaři, on tě vyšetří a poradí. A pak to prober s rodiči. Obřízka je prospěšná v každém věku, pochopitelně, nebude li obřízka indikována jako zákrok na pojišťovnu , pak samozřejmě maš-li rozumného rodiče ti obřízku rádi provedou v každém soukromém specializovaném zařízení i z kosmetických důvodu třebů, protože to chceš.
Jinak GIN ZDE NENÍ ODBORNÍK , ABY NECO RADIL.

Týna (Čt, 24. 12. 2015 - 09:12)

Jinak odpověď není dalelo...Elegantním řešením předčasné onanie u chlapců je provedení obřízky. Pokud možno co nejtěsnější obřízky, aby byl jejich žalud trvale zcela obnažen i ve zcela klidném stavu.

Pak by je to v dětství tolik nelákalo a na jiné způsoby onanie by přišli až v pozdějším věku.

Obřízka by měla být chlapcům prováděna co nejdříve, aby si na zákrok nepamatovali a brali svůj trvale obnažený žalud za něco zcela přirozeného.

gin (Čt, 24. 12. 2015 - 06:12)

To může posoudit pouze...Steve, ten případ znám, ono to bylo jinak. Příslušný dětský lékař řekl, že ta operace je zbytečná, jenže matka dala na kamarádky, které něco vyčetly v intrnetových poradnách, alá poradna U Lékaře, kam píší MUDr Cvachové. A dnes by si mohl Franjo Benedikt jako třináctiletý kluk užívat vánoce a místo toho mu přinesou zase plastové dynosauříky na jeho hrobeček.

gin (Čt, 24. 12. 2015 - 06:12)

Jinak odpověď není dalelo od věci. V muslimských zemích provádějí obřízku předpubertálních kluků zpravidla holiči. Důležitá je ostrá břitva.

Steve (Út, 22. 12. 2015 - 01:12)

To může posoudit pouze znalec z oboru, my tady těžko. Zřejmě to nutný bylo když ho na to rodiče poslali. Zákroky posuzuje lékař.

gin (Út, 22. 12. 2015 - 01:12)

To je ale náhoda, hlavně to...Jenže v jeho případě se jednalo o zcela zbytečnou operaci.

Steve (Po, 21. 12. 2015 - 22:12)

To je ale náhoda, hlavně to nijak nesouvisí s obřízkou ... Kdyby šel na stůl s čímkoliv, stalo by se nejspíš to samý - prostě pochybení anesteziologa, nebo to dělal neodborník.

ginV (Po, 21. 12. 2015 - 21:12)

Byly mu 4 roky

gin (Po, 21. 12. 2015 - 21:12)

Bingo
jako smrt malého čtyřletýho Franja Benedikta Wohra, pediatr řekl, že je nesmysl ho v jeho věku obřezávat, že se to časem poddá, jenže ten čtyřletý klučík, kterému by dnes bylo pomalu 14 let zemřel na zbabranou anestézii. Co je mu platné, že mu dávají na jeho hrobeček plastový dinosouříky, on chtěl žít, a ne něco takového. Dnes by mu bylo 13 let.

Steve (Po, 21. 12. 2015 - 15:12)

Stává? Tak mi to nějak logicky vysvětli jak k tomu může dojít ... Ještě jsem nesyšel že by někdo po odkrojení kůžičky ochrnul. Nejspíš se zanedbalo něco úplně jinýho nebo se zvolil u narkozy nesprávný postup.

gin (Po, 21. 12. 2015 - 15:12)

Nemám čas to překládat. Je to už starý případ. To se prostě stává. I operaci prováděnou LEGE ARTIS může doktor zmršit. Jedna tu v Jirkově dopadla daleko hůře (samozřejmě že u ženský to nebyla obřízka). Taky po operaci na vozejčku, zůstala chromá na ruce a nohy a ke všemu slepá.

Steve (Po, 21. 12. 2015 - 15:12)

Nějaký podrobnosti by nebyly? Takhle to zní jako blábol nebo jako schwarz humor :-D

19.12. (So, 19. 12. 2015 - 07:12)

Máš pravdu,je to moje práce...

Reklama

Přidat komentář