Reklama

Obřízka

... (So, 21. 11. 2015 - 18:11)

https://www.youtube.com/watch?v=mgyqNikq5tw&index=4&list=PLJ_bYEwRSx7WaOtLevn2l62VUUmR9Btz2

Obřízka je skvě (So, 21. 11. 2015 - 18:11)

https://www.youtube.com/watch?v=XgaCgG3CETI&index=3&list=PLJ_bYEwRSx7WaOtLevn2l62VUUmR9Btz2

Sunet na Djem B (So, 21. 11. 2015 - 18:11)

https://www.youtube.com/watch?v=1VH-CDD2w5Q

Proces obřízky (So, 21. 11. 2015 - 18:11)

https://www.youtube.com/watch?v=vjlxkRyFStY

sardanapal* (Pá, 20. 11. 2015 - 22:11)

Nejspíš -vysoká hra patriotů

sardanapal* (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

No zrovna teď "Radka" 12% Nošovice ...

Steve (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

A co chlaščeš? Staro-Brno, Černou Horu nebo jedeš na tvrdým?

sardanapal* (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

Občas mi trochu cuká hlavička , ale zase můžu fackovat policajty a voní mě ještě odvezó dom :-)

sardanapal* (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

Ty jsi taky pěknej blábola...Ale jinak sem tě zgóml ne ?

Steve (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

Ty jsi taky pěknej blábola ...

sardanapal* (St, 18. 11. 2015 - 16:11)

Mělo být - s palcem v ústech , nebo v zadnici :-)

sardanapal* (St, 18. 11. 2015 - 16:11)

Steve , usínáš s palcem v ruce , nebo v zadnici ?
A nebo to přes noc párkrát prohodíš ? :-)

Normální člověk (St, 18. 11. 2015 - 00:11)

Milý Aha

zatím jsem...A policie ti po šesti týdnech oznámí, že to odkládá.

gin (St, 18. 11. 2015 - 00:11)

Negativní reakce mě dohnaly...Jaký negativní reakce? Spíše reakce, že by tě mlsně vočumoval acucullofil.

Nechápu, když jdu vyjímečně na nudapláž, tak tam chodím zásadně se staženou předkožkou a holým žaludem, snad jedině podle šarpeje jde poznat, že obřezaný nejsem. Promiň, nic ti nevěřím.

Ti muži v Ugandě nebyli obřezáni z lékařského hlediska, ale na základě grandiózního cirkumfetišistického podvodu, který zaštiťuje a financuje tajný musulman, Barack Hussein Obama.

gin (Út, 17. 11. 2015 - 23:11)

Marie napsala:

Zřejmě to nebude případ každého, ale v naší rodině to rozhodně problém byl pro oba naše hochy a ve zpětném pohledu opravdu teď vidíme, že měli být oba obřezáni při narození.

Odpovídám:

To je největší omyl, právě obřízka při narození může zanechat nejtěžší psychologické následky, nedá se dobře odhadnout anestezie, je to o to horší, protože musí být následně provedena anestezie. U 17 ti letého, který potřebuje obřízku ze zdravotních důvodů žádné psychologické následky nehrozí( argumenty Steva tu vynechávám, protože vyrůstal v bigotní věřící rodině /zvláště matka/, což ho poznamenalo.)Též u šestiletého, když je obřezán ze zdravotních důvodů a chápe, že to musí být je možnost psychologických následků minimální.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Marie napsala:

Hlavně se nenech ve svém rozhodnuti ovlivnit nějakými nesmyslnými radami zatrpklých čechačků a nech kluky vyšetřit na odborném pracovišti a lékaři ti vždycky radi poradí a v případech nutnosti obřízku provedou.

Odpovídám:

Pěkně urážíš český národ jak vidím.

Odborné pracoviště?

Musím se smát. Martin 1996, který se nechal obřezat v únoru napsal dobře, jak je to u nás s odbornými pracovišti. Že mnozí nepoznají úplnou obřízku u částečné. Proto se radši nechal obřezat u soukromého plastického chirurga, i když ho to stálo lováky. Přitom obřízkový styl hraje velkou roli. U těch postižených, kde to vím se vždy jedná o zmrčující styl low&tight.

Ti kluci jsou stejně zmanipulovaní jako Janin manžel. Dověděl jsem se o jejich věku, kdyby řekli rezolutní NE!!! a věděli jak na to, tak by Jana podle nového občanského zákoníku mohla rozhodovat jak chtěla, a nebylo by to jí nic platné, potíž je v tom, že takoví kluci většinou neznají svá práva. Jedná se o stáří nad 12 let. Je to trochu kostrbatější úprava než v Německu, ale v jádru je to obdobné.

Steve (Út, 17. 11. 2015 - 18:11)

Nevěděla jsem, že je zde...Gin to nestráví asi nikdy, je totiž Proti-obřízkovej aktivista. Myslí to asi dobře, ale nakonec radí blbosti - tyhlety věci se musí řešit v ordinaci a vše skouknout a né něco psát na diskuzi (nevědět vlastně o čem, nemůže nic posoudit) Jen tak z nudy většina asi na obřízku nechodí, nehledě na to že by to ani neproplatila pojišt'ovna. (bez důvodně nic neproplatí)

Marcel (Út, 17. 11. 2015 - 18:11)

Tak tomu říkáme počin:, a nějaký gin s karlem tady řesite nesmyslnosti, tomu říkám program, a jde to.
George Mwidu Lyavala , 42 , je více než se na první pohled . Energicky klinický důstojník, viděl a obřezal více než 13.000 mužů od roku 2009 , takže jde pravděpodobně o osobu, která obřezala nejvíce mužů z lékařského hlediska v Ugandě

To jsou však jen tři procenta ze všech 418,223 mužů obřezaných v rámci projektů financovaných z mimořádného plánu amerického prezidenta pro AIDS pomoci ( PEPFAR ) v zemi.
V Ugandě program MMC byl zahájen v září 2010 , zaměřen na 80% neobřezaných mužů - asi 4.200.000 mužů - do roku 2015. PEPFAR a UNAIDS předpokládá , že obřezáním 4,2 milionu mužů by se mohla snížit na polovinu incidence HIV v ugandě

Marcel (Út, 17. 11. 2015 - 18:11)

Negativní reakce mě dohnaly k tomu, že obřízku skoro tajim, ví to jen nejbližší. A přitom ty negativa šířek kůžičkáři, který o tom nemaj potuchy, jen jim to připadá divný, nebo špatný. Já měl takřka do třiceti funkční předkožku, obřezanej jsem asi pět let a předkožku bych zpět nebral ani náhodou, spíš uvažuju, že bych svoji volnou obřízku nechal předělat na velmi těsnou.

Steve (Út, 17. 11. 2015 - 15:11)

Ty jseš taky koukám pěknej holoubek ...

Karel (Út, 17. 11. 2015 - 15:11)

Prosimtě tvá otazka je...Jak jsou tvoje děti staré?

Reklama

Přidat komentář