Reklama

Obřízka

Steve (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

A co chlaščeš? Staro-Brno, Černou Horu nebo jedeš na tvrdým?

sardanapal* (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

Občas mi trochu cuká hlavička , ale zase můžu fackovat policajty a voní mě ještě odvezó dom :-)

sardanapal* (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

Ty jsi taky pěknej blábola...Ale jinak sem tě zgóml ne ?

Steve (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

Ty jsi taky pěknej blábola ...

sardanapal* (St, 18. 11. 2015 - 16:11)

Mělo být - s palcem v ústech , nebo v zadnici :-)

sardanapal* (St, 18. 11. 2015 - 16:11)

Steve , usínáš s palcem v ruce , nebo v zadnici ?
A nebo to přes noc párkrát prohodíš ? :-)

Normální člověk (St, 18. 11. 2015 - 00:11)

Milý Aha

zatím jsem...A policie ti po šesti týdnech oznámí, že to odkládá.

gin (St, 18. 11. 2015 - 00:11)

Negativní reakce mě dohnaly...Jaký negativní reakce? Spíše reakce, že by tě mlsně vočumoval acucullofil.

Nechápu, když jdu vyjímečně na nudapláž, tak tam chodím zásadně se staženou předkožkou a holým žaludem, snad jedině podle šarpeje jde poznat, že obřezaný nejsem. Promiň, nic ti nevěřím.

Ti muži v Ugandě nebyli obřezáni z lékařského hlediska, ale na základě grandiózního cirkumfetišistického podvodu, který zaštiťuje a financuje tajný musulman, Barack Hussein Obama.

gin (Út, 17. 11. 2015 - 23:11)

Marie napsala:

Zřejmě to nebude případ každého, ale v naší rodině to rozhodně problém byl pro oba naše hochy a ve zpětném pohledu opravdu teď vidíme, že měli být oba obřezáni při narození.

Odpovídám:

To je největší omyl, právě obřízka při narození může zanechat nejtěžší psychologické následky, nedá se dobře odhadnout anestezie, je to o to horší, protože musí být následně provedena anestezie. U 17 ti letého, který potřebuje obřízku ze zdravotních důvodů žádné psychologické následky nehrozí( argumenty Steva tu vynechávám, protože vyrůstal v bigotní věřící rodině /zvláště matka/, což ho poznamenalo.)Též u šestiletého, když je obřezán ze zdravotních důvodů a chápe, že to musí být je možnost psychologických následků minimální.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Marie napsala:

Hlavně se nenech ve svém rozhodnuti ovlivnit nějakými nesmyslnými radami zatrpklých čechačků a nech kluky vyšetřit na odborném pracovišti a lékaři ti vždycky radi poradí a v případech nutnosti obřízku provedou.

Odpovídám:

Pěkně urážíš český národ jak vidím.

Odborné pracoviště?

Musím se smát. Martin 1996, který se nechal obřezat v únoru napsal dobře, jak je to u nás s odbornými pracovišti. Že mnozí nepoznají úplnou obřízku u částečné. Proto se radši nechal obřezat u soukromého plastického chirurga, i když ho to stálo lováky. Přitom obřízkový styl hraje velkou roli. U těch postižených, kde to vím se vždy jedná o zmrčující styl low&tight.

Ti kluci jsou stejně zmanipulovaní jako Janin manžel. Dověděl jsem se o jejich věku, kdyby řekli rezolutní NE!!! a věděli jak na to, tak by Jana podle nového občanského zákoníku mohla rozhodovat jak chtěla, a nebylo by to jí nic platné, potíž je v tom, že takoví kluci většinou neznají svá práva. Jedná se o stáří nad 12 let. Je to trochu kostrbatější úprava než v Německu, ale v jádru je to obdobné.

Steve (Út, 17. 11. 2015 - 18:11)

Nevěděla jsem, že je zde...Gin to nestráví asi nikdy, je totiž Proti-obřízkovej aktivista. Myslí to asi dobře, ale nakonec radí blbosti - tyhlety věci se musí řešit v ordinaci a vše skouknout a né něco psát na diskuzi (nevědět vlastně o čem, nemůže nic posoudit) Jen tak z nudy většina asi na obřízku nechodí, nehledě na to že by to ani neproplatila pojišt'ovna. (bez důvodně nic neproplatí)

Marcel (Út, 17. 11. 2015 - 18:11)

Tak tomu říkáme počin:, a nějaký gin s karlem tady řesite nesmyslnosti, tomu říkám program, a jde to.
George Mwidu Lyavala , 42 , je více než se na první pohled . Energicky klinický důstojník, viděl a obřezal více než 13.000 mužů od roku 2009 , takže jde pravděpodobně o osobu, která obřezala nejvíce mužů z lékařského hlediska v Ugandě

To jsou však jen tři procenta ze všech 418,223 mužů obřezaných v rámci projektů financovaných z mimořádného plánu amerického prezidenta pro AIDS pomoci ( PEPFAR ) v zemi.
V Ugandě program MMC byl zahájen v září 2010 , zaměřen na 80% neobřezaných mužů - asi 4.200.000 mužů - do roku 2015. PEPFAR a UNAIDS předpokládá , že obřezáním 4,2 milionu mužů by se mohla snížit na polovinu incidence HIV v ugandě

Marcel (Út, 17. 11. 2015 - 18:11)

Negativní reakce mě dohnaly k tomu, že obřízku skoro tajim, ví to jen nejbližší. A přitom ty negativa šířek kůžičkáři, který o tom nemaj potuchy, jen jim to připadá divný, nebo špatný. Já měl takřka do třiceti funkční předkožku, obřezanej jsem asi pět let a předkožku bych zpět nebral ani náhodou, spíš uvažuju, že bych svoji volnou obřízku nechal předělat na velmi těsnou.

Steve (Út, 17. 11. 2015 - 15:11)

Ty jseš taky koukám pěknej holoubek ...

Karel (Út, 17. 11. 2015 - 15:11)

Prosimtě tvá otazka je...Jak jsou tvoje děti staré?

Steve (Út, 17. 11. 2015 - 15:11)

Tyto věci prosím řešte s kvalifikovanými lékaři z oboru ve vaší oblasti ... Gine, ty si koleduješ o pořádnej průser, a to ti tady říkám v dobrém už poněkolikátý. Víme všichni že nemáš ze zdravotnictví žádnou kvalifikaci, né tak odbornost z urologie. Tak si tady laskavě nehrej na doktora!

Jana (Út, 17. 11. 2015 - 15:11)

Jak jsou staré tvoje děti?Prosimtě tvá otazka je irelevantní, kluci uz jsou velký a jedou studovat k příbuznými létě do statú, důležitější je nejen cist ale vědět. Víš co je tajemství ?Top secret - největší intimní tajemství, že v USA v roce 2015 vzrostla popularity obřízky, - jde o odstranění předkožky (asi čtvrtiny kůže na penisu). Mnozí Američané považují obřízku za běžný zákrok, absolvuje ho nadpoloviční většina chlapců a mužů (bez ohledu na náboženské vyznání, nejde nutně o muslimy či židy). Ženy to vítají. Proč? Důvodem je podle všeho nejen snížení určitých zdravotních rizik a tedy efekt ochranný, nýbrž tvrzení, že obřezaní muži jsou lepší milenci! Je tomu ale opravdu tak? Podívejme se na výsledky lékařských výzkumů. Ty skutečně dokazují, že obřízka nezhoršuje erekci ani ejakulaci, jen pozmění a posune citlivé erotogenní zóny na penisu. Sexuální akt se prodlužuje, vyvrcholení přichází později. Obřezaní muži hodnotí své zkušenosti vesměs pozitivně a ženy uvádějí, že obřezaný penis jim připadá hezčí na pohled, čistší a příjemnější na dotek.
Tak už překonaj svůj stín, jestli to zvládneš, slavnej národ židů to tak dělá tisice let a dnes jak vidíš ani Angela jim nic nechce přikazovat a ty nejsi ani jejich matka, ani myslím žádný odborník,matka jsem Já tak mi do toho nekafrej a nezkoumej, proste to tak bude a kluci to budou mít, ať se ti to líbí nebo ne.A navíc, když se ti to nelíbí, založ si své stránky nelíbení.

Jana (Út, 17. 11. 2015 - 15:11)

Jak jsou staré tvoje děti?Prosimtě tvá otazka je irelevantní, kluci uz jsou velký a jedou studovat k příbuznými létě do statú, důležitější je nejen cist ale vědět. Víš co je tajemství ?Top secret - největší intimní tajemství, že v USA v roce 2015 vzrostla popularity obřízky, - jde o odstranění předkožky (asi čtvrtiny kůže na penisu). Mnozí Američané považují obřízku za běžný zákrok, absolvuje ho nadpoloviční většina chlapců a mužů (bez ohledu na náboženské vyznání, nejde nutně o muslimy či židy). Ženy to vítají. Proč? Důvodem je podle všeho nejen snížení určitých zdravotních rizik a tedy efekt ochranný, nýbrž tvrzení, že obřezaní muži jsou lepší milenci! Je tomu ale opravdu tak? Podívejme se na výsledky lékařských výzkumů. Ty skutečně dokazují, že obřízka nezhoršuje erekci ani ejakulaci, jen pozmění a posune citlivé erotogenní zóny na penisu. Sexuální akt se prodlužuje, vyvrcholení přichází později. Obřezaní muži hodnotí své zkušenosti vesměs pozitivně a ženy uvádějí, že obřezaný penis jim připadá hezčí na pohled, čistší a příjemnější na dotek.
Tak už překonaj svůj stín, jestli to zvládneš, slavnej národ židů to tak dělá tisice let a dnes jak vidíš ani Angela jim nic nechce přikazovat a ty nejsi ani jejich matka, ani myslím žádný odborník,matka jsem Já tak mi do toho nekafrej a nezkoumej, proste to tak bude a kluci to budou mít, ať se ti to líbí nebo ne.A navíc, když se ti to nelíbí, založ si své stránky nelíbení.

Karel (Út, 17. 11. 2015 - 15:11)

Gine jsi hlupák sorry, Já...Jak jsou staré tvoje děti?

Karel (Út, 17. 11. 2015 - 15:11)

Karle, žádný trestný čin...A jak jsou staří ty její děti, co, gine?

Marie (Út, 17. 11. 2015 - 15:11)

Ahoj Jano, přečetla jsem si tvůj příspěvek a jako matka tří dětí se dvěma kluky bych ráda napsala, že otázka obřízky byla u nás mnohokrát projednávána. Můj manžel je obřezán a tak téma vyvstalo vždy, když se každý z našich synů narodil. Protože to nebyla "hotová věc", a my jsme neměli žádný důvod, aby se provedla, tak jsme ji nenechali klukům udělat. Náš nejstarší syn v 17 letech měl několik problémů v průběhu let, které způsobily, že on sám začal dotazy o tom, zda se může nechat sám obřezát jako dospělý. Náš nejmladší syn byl nedávno obřezán ve věku 6 v důsledku neustálých infekcí, stálé bolesti při močení a infekce v penisu. V jeho případě byl zjištěno,že fimosa mu do jisté míry dělá problémy, urolog byl překvapen.Zřejmě to nebude případ každého, ale v naší rodině to rozhodně problém byl pro oba naše hochy a ve zpětném pohledu opravdu teď vidíme, že měli být oba obřezáni při narození. Jsem si jist, že existuje mnoho lidí, kteří nemají žádné problémy, ale rozhodně tomu tak nebylo u nás a já jsem byl docela překvapený, když mluvím s ostatními, kolik chlapců ve třídě našeho syna ve škole má v současné době problémy s předložkou a navštěvují odborníky pro podobné problémy. Já si myslím, že existuje více chlapců, kteří mají více problémů, než si mnozí vůbec uvědomují.
Hlavně se nenech ve svém rozhodnuti ovlivnit nějakými nesmyslnými radami zatrpklých čechačků a nech kluky vyšetřit na odborném pracovišti a lékaři ti vždycky radi poradí a v případech nutnosti obřízku provedou.

Reklama

Přidat komentář