Reklama

Obřízka

gin (Čt, 29. 10. 2015 - 11:10)

Toto doktoři vůbec neřeší, mimoto (je to jenom odhad) asi tak 15% klukům se v pubertě stane, že se jim předkožka v pubertě stáhne za žalud, takže ho mají trvale odkrytý. Dokonce jsou případy, že má kluk před pubertou fimózu, že mu předkožka nejde stahovat, během jednoho roku se nejen fimóza uvolní a dokonce se předkožka tak zkrátí, že je pak natrvalo vzadu. Masarykův naučný slovník (vydaný za první republiky - vedoucí redakce Emanuel Rádl)) tvrdí, že je tomu tak u každého, což je vyložený nesmysl, (četl jsem, že ten slovník je plný nesmyslů),ten slovník reflektuje, že u někoho toto nastává. Asi to psal autor té pasáže podle sebe.

Každý tu ví, že jsem intaktivista, takže bojuju proti nedobrovolné obřízce u dětí a mladistvých a proti obřízkám kvůli špatné zdravotní indikaci. Pokud si však někdo dospělý rozhodne nechat udělat obřízku sám ( i mladistvý), tak mi do toho nic není, ani mi do toho nic být nesmí, protože je to jeho tělo o kterém rozhoduje. Proto jsem svůj osvětový projekt na svých webovkách nazval Právo Na Vlastní Tělo, zkratka PVNT.

Proti skinbackingu, tedy nošení předkožky trvale vzadu se nestavím, protože tu na rozdíl obřízky nedochází k žádné nezvratné amputaci erotogenních zakončení (admin serveru www.sexus.cz), který je také proti obřízce, se tam přiznal, že také nosí předkožku trvale vzadu.

Pokud k tomuto vedou rodiče své děti, tak na rozdíl od obřízky k tomu mám neutrální postoj, takže i když jsem okopčil odpověď z té poradny, tak neznamená, že s ní souhlasím. Já bych takto neodpověděl. Také nesouhlasím se vším, co mám na svých webovkách. Jsem pouze redaktor a překladatel, takže mnohdy mám jiný názor, než autoři těch článků, co tam jsou. Jsem v mnohém benevolentnější než oni.

Ivo (Čt, 29. 10. 2015 - 11:10)

Syn má předkožku vzadu od 12, tj. 3 roky, nijak to nevadí, naopak mu to skvěle vyhovuje. A nevadilo to ani jeho doktorce, naposledy u patnáctiletý prohlídky. Vůbec mu neříkala, že nemá mít předkožku vzadu, jen zkontrolovala, že je volná a že jde přetáhnout na žalud, pak ji zas dala zpět. V nemocnici když byl loni se slepákem, tak na dětský chirurgii jeho předkožku taky neřešili. Doktoři vůbec neřeší, jestli kluk nebo muž má předkožku na žaludu a nebo vzadu. Pochopitelně, kdo by ji měl zůženou, tak ji vzadu mít nemůže.

gin (Čt, 29. 10. 2015 - 00:10)

Tuhle jsem si někdy kocem...JinaK:

Vos je značně větší než moucha, je žlutě pruhovanej a štípe prdelí-

Takto prý můj pradědeček odpověděl jednomu Němčourovi za okupace na otázku: "Wos = co"

I když ten pradědeček umřel, když mi byli pouhé dva a půl roky, takže jako děcko ho pamatuju pouze mlhavě, tak jeho hlášky měly něco do sebe.

Karel (St, 28. 10. 2015 - 22:10)

jo, když se někdo nechce...Jásně, že jsem Karel. Ty jsi Karel?

sardanapal* (St, 28. 10. 2015 - 20:10)

Tuhle jsem si někdy kocem léta namočil obnažený žalud do medu ...
Ježiš Marja , těch vos !!!

Karel (St, 28. 10. 2015 - 20:10)

jo, když se někdo nechce registrovat píše pod různejma nickama, to asi myslíš sebe, nebo je snad tvoje registrace -ty nejsi Karel- ?

28.10. (St, 28. 10. 2015 - 20:10)

Tobě Romane je přes 40,zas takový hokej v tom nemám.

28.10. (St, 28. 10. 2015 - 19:10)

Jak se můžeš dát dohromady s jednim starym volezlym ptakem. A v jakém věku se muž cítí být starý?

ivo (St, 28. 10. 2015 - 19:10)

na nuda chodím v česku, taky u jezera u lesíka a obsypanej žalud komárama jsem neviděl. Přitom tak polovina mužů má žalud odkrytý, to je zcela běžná věc aspoň u třetiny mužů u nás, bylo to vždycky. obřízka je nová, ale tu má málo mužů, spíš ty mladší. napsal jsi něco, co může napsal leda debil. To by ženský asi měli obsypaný kozy komárama a taky jim lezly po frndě? předkožku mám stáhnutou dozadu od čtrnácti a kluka jsem to naučil ve dvanácti. jestli si myslíš, že ženský mají rádi smradlavej tvaroh, co z něj lezou červy, tak se můžeš dát dohromady s jednim starym volezlym pakem, co píš podobný píčoviny.

Karel (St, 28. 10. 2015 - 19:10)

Když jste takový obhájci obřízky, tak si zajeďte do Německa na nějakou tu drsnější nudapláž, na břehu jezera, pěkně u lesíka a ono vás to přejde až uvidíte, jak vypadá žalud obsypanej komárama. Předkožku máme od přírody, aby chránila to, co je na těle nejcitlivější!

PRAVDA (St, 28. 10. 2015 - 13:10)

https://www.youtube.com/watch?v=GmqVHllyNi4&feature=youtu.be

27.10. (Út, 27. 10. 2015 - 19:10)

Datmice, víš moc dobře,...A to zvěrstvo je tak omluvené a z krku.To tak není,člověk si za své činy nese odpovědnost,proto je to tak reaktivní...

Na jaký řece? (Út, 27. 10. 2015 - 13:10)

To ne, ale mimoto řídím...Na Rýně?

A (Út, 27. 10. 2015 - 10:10)

na tříkolku taky?

To já mám taky. (Út, 27. 10. 2015 - 10:10)

i na autobus!

gin (Út, 27. 10. 2015 - 06:10)

Ale má, dokonce i na náklaďák.

Zabít, zabít (Út, 27. 10. 2015 - 06:10)

-ale gin nemá řidičák ......??

gin (Út, 27. 10. 2015 - 05:10)

Lege Artis versus karmický...Datmice, víš moc dobře, že kromě toho plynového spotřebiče v existenci nějaké karmy vůbec nevěřím. Takže za smrt 28 dní starého Ryana pči obřízce může karma. Musulmani zase řeknou, že to byl inšalláh (vůle Alláhova). A to zvěrstvo je tak omluvené a z krku.

27.10. (Út, 27. 10. 2015 - 04:10)

Lege Artis versus karmický zákon,viď Richarde..

ty "lege a (Po, 26. 10. 2015 - 22:10)

(ten tvůj starej vergl, kterej věčně opakuje příspěvky tě prozradil.

Tu jde o to, že ta operace byla z medicínského hlediska nesmyslná a zbytečná, jednalo se totiž o zjevné porušení Hippokratovy přísahy, a tak byla evidentně neetická. To, že nebyla provedena šamanem, ale byla provedena "lege artis", tedy dle pravidel lékařské vědy, ji nedělá etickou. Z mého pohledu, je ten doktor vrahoun, i když stát toto dovoluje.

Je to o to tragiětější, že ti rodiče byli Íránci, kteří se vymanili ze svého náboženského zabednění, a původně svého nebohého syna vůbec nechtěli nechat obřezat. Jejich rodinný lékař je však k tomu tak vehementně přemlouval, až je tím přemlouváním dotlačil k tomu, že udělali takové tragicky fatální rozhodnutí.

Více zde:

news.nationalpost.com/heath/ontario-newborn-bleeds-to-death-after-family-doctor-persuades-parents-to-get-him-circumcised

Takže cirkumfetišistickému bůžku byla přinesena další krvavá oběť.

Reklama

Přidat komentář