Reklama

Obřízka

petr (St, 14. 10. 2015 - 11:10)

To moc nem?ni na tom, ze ten...Bohužel, dnes má titul kde kdo, a tak to také vypadá. Vždy je otázka, jak k němu přišel, a jakou váhu má. Bohužel, v naší "papírové "společnosti velkou.

jistě, (St, 14. 10. 2015 - 11:10)

Tak, opet jsem se prisel...V Plzni taky studovali...

gin (St, 14. 10. 2015 - 09:10)

Hana nakonec našla doktorku, která mu to podvodně udělala na pojišťovnu, a naváděla tu jiné. Naštěstí přestala, tak jsem se na to vybodl. Ty příspěvky od Hany mám zálohované, takže to mohu kdykoliv rozjet. Pokud tu někdo budu nabádat k takovýmto podvodům, tak to uděláám a Hana a ta doktorka možná zabrečejí.

gin (St, 14. 10. 2015 - 09:10)

V tomto budu nekompromisní. Kdyby tu bigotní Hana s takovýmto navádění jiných v lednu nepřestala, tak jsem to udělal už v lednu.

sardanapal* (St, 14. 10. 2015 - 08:10)

Neblbni ! To by měli každé kyd lifrovat někam na odborné rozbor ?

gin (St, 14. 10. 2015 - 08:10)

Pokud nějaký urolog preferuje mrzaqčení pohlavního orgánu obřízkou tak to žádný dobrý urolog není. Vím, jak chlapi obřízkou poškození na takové urology nadávají.

Jinak v tu V Německu si na tyto podvody došlápli a tak museli mnozí urologové peníze pojišťovnám vraet. Jen tu nabádejte k takovým podvodům a budu jednat a pak udělám vše proto, aby si na ně došlápli i u nás.

To že jsem tu byl křivě osočován, dovedu překousnout. Pokud tu však bude admin trpět příspěvky, které k takovýmto podvodům nabádají, tak z toho bude mít těžkou polízanici.

Jolana (St, 14. 10. 2015 - 07:10)

Ahoj Hanko je to výborný...Máš pravdu Honzo. Dobřý urolog si důvod k obřízce najde. Nikdo ti totiž už nikdy nedokáže, že jsi neměl nějaký problém a nechá se to uhrát i na záněty. A Gin může pak radit jak chce. TOtiž ona i taková podkožka svrabová napadá často i předkožky, kde se dost dobře může usídlit a dělá peklo a záněty!

gin (Út, 13. 10. 2015 - 20:10)

Pokud pak kvůli tomu bude trpět anorgasmií, jako mnozí, tak se jí jistě poděkuje. Pokud je Hana skutečná. Jak je vidět, o různejch obřízkovejch ví kulový. Já i kdybych obřízku potřeboval ze zdravotních důvodů, tak bych s tím k urologovi, kterej jede na pojišťovnu nikdy nešel. Ten by mi akorát tak udělal zmrzačující low&tight s odstraněním uzdičky, protože tací nic jinýho zpravidla neumí. To bych radši zacvakal soukromého plastického chirurga.

Jinak se dočítám, že se tu hodně mazalo. To ginovi zase něco uniklo. Gin teď měl 3 dny půst od internetu, protože byl v Holandsku v Amsterdamu a tam nemá paušál, jako ho má v Německu. To by musel platit roaming a natvrdo, co pronetuje a kdyby to takto dělal, tak by byl brzo chudej jako kostelní myš.

Steve (Po, 12. 10. 2015 - 20:10)

Bodejt' by to tu nepromazávali když tu děláte z toho žumpu a tuny příspěvků, mnohdy jen 100. papouškování o ničem. Hlavně Gin a hádající-se zbytek.

sardanapal* (Po, 12. 10. 2015 - 10:10)

V seznamu akt. témat poslední přisp. dnes 9: 22 .
Copak se zde dělo , že se zas tak ukrutně mazalo ?

kelišová (Ne, 11. 10. 2015 - 21:10)

Co je na tom k smíchu?...je to hnus, velebnosti, nejradši bych se na to vyprdla.

Václav (Ne, 11. 10. 2015 - 20:10)

Ha ha.Co je na tom k smíchu? Obřízka je mrzačení pohlavních orgánů a osobně vůbec nechápu, proč není mužská část populace od této zlovůle narozdíl od té ženské chráněna. Nejlepší jsou takové ty slepice, které by nejraději obřezaly celý svět. Těm se představa obřízky na vlastním těle jaksi příčí, ale u chlapů ne - a já se ptám proč? To jste taková vypatlaná opice???

martin1996 (Ne, 11. 10. 2015 - 20:10)

Ahoj Honzo, díky za reakci....Dřív jsem se u těhle příspěvků aspoň zasmál, teď je to už strašná nuda... :(

Hana (Ne, 11. 10. 2015 - 19:10)

Manželku jsem přemluvil,...Ha ha.

sardanapal* (Ne, 11. 10. 2015 - 16:10)

sardanapal: S kůžičkou...To nebylo myšleno tak , že by sis musel neustále mnout přirození .
Ale , že se stále škrábeš vzadu na palici :-)

Steve (Ne, 11. 10. 2015 - 16:10)

Já bych to viděl na...sardanapal: S kůžičkou nemám problémy, já určitě né. To jseš vážně vedle jak ta jedle.

sardanapal* (Ne, 11. 10. 2015 - 16:10)

Manželku jsem přemluvil,...1*

Václav (Ne, 11. 10. 2015 - 15:10)

Ahoj Honzo, díky za reakci....Manželku jsem přemluvil, aby si brzy zašla na úplnou obřízku a nechala si odstranit ty hnusné smradlavé pysky, které pořád smrdí a musí pryč. Dřív mi vadilo, že při milování jí to bylo docela cítit, i když se sprchovala třikrát denně - ráno, v poledne i večer. Doufám, že po obřízce už nebude dole tak moc smrdět, anebo jenom malinko.

Je to dobrý nápad, i když jí to budu muset zaplatit já, protože to pojišťovna nehradí. Navíc je to čistě estetický zákrok a nic zmrzačujícího, protože se odstraní jenom pár kousků přebytečné kůže, které stejně nemá žádnou funkci a ženské si za ně jenom tahají. Ženská obřízka rozhodně nemá vliv na celkový prožitek při sexu a rozhodně to ženu nepřipraví o citlivost! Potvrdily to přední lékařské autority, takže kdo tvrdí opak, buď lže nebo je úchyl. Celkově je to pak mezi nohama hezčí a hygieničtější, když tam ženě nic nepřečnívá. A navíc mi se to líbí, takže to tak bude.

Hana (Ne, 11. 10. 2015 - 15:10)

Ahoj Hanko je to výborný...Ahoj Honzo, díky za reakci. U toho manžela to je dobrý nápad, proč platit zbytečně, že. Dřív mi vadilo, že když si manžel stáhl předkožku, tak to bylo docela cítit, i když se sprchuje aspoň dvakrát denně. Teď to je cítit malinko, když si sundá slipy. Když má trenky nebo boxerky, kde to je volně, tak není cítit nic. Ta předkožka prostě smrdí a musí pryč. Hanka.

Honza (Ne, 11. 10. 2015 - 14:10)

Ahoj Hanko je to výborný nápad syn ti poděkuje ja se nechal obrezat v dospělosti a jen samá pozitiva, manželovi stačí tvrdit že má mykozy a svedi predkozka a boli stahovani při erekci a zaplatí mu to celé pojištovna. ´Pokud ma dlouhou předkožku tak to taky zaplati pojistovna. Hlavně at si nechají udělat uplnou a těsnou obřízku tu mam a super pocit.

Reklama

Přidat komentář