Reklama

Obřízka

Hana (Ne, 11. 10. 2015 - 13:10)

já si myslím, že obřízka je fajn. Viděla jsem to v Chorvatsku na dovolené. Už jsem se domluvila s manželem, že si to nechá udělat, půjde nato v listopadu. Nechám to udělat i klukovi, je mu 9 a to se hojí rychle. Manžel bude muset něco platit, u kluka to bude z pojistného, dětem to hradí pojišťovna.

Manžel a kluk zatím nosí předkožku vzadu, jednak to je hezčí a hygieničtější a hlavně si zvykají, že to tak budou mít po operaci. Už si celkem zvykli. Je pro hygienu a nemůžou pak dostat rakovinu a chrání tím i partnerku. Proto to chci u manžela a u kluka to je s ohledem na jeho příští partnerku. Krom toho, že se mi to líbí. Oba s tím souhlasí, kluk sám si toho všiml a ptal se mě na to, že ti pánové mají ty pindíky jiné. Kamarádka taky nechala obřezat manžela i syna, klukovi už je 13.

starší dáma (Ne, 11. 10. 2015 - 11:10)

Starší dáma se mocně vykadila na stojáka: Tváří v tvář nic netušícím muslimům!

Často se člověk, poučen věkem a zkušenostmi, domnívá, že už ho nemůže jen tak nic překvapit. A vida! Video z nemocniční chodby v tureckém Istanbulu dokáže jedinci opět posunout obzory dále...

Nenápadná postarší žena v tradičním obleku venkovských žen - čádoru a s igelitkou v ruce nejprve jakoby nic postává za rohem od výtahu, u kterého čekají pacienti. Paní se však náhle rozhodla ulevit svým vnitřnostem, nehledě na procházející lidi. Krapet se zatetelila a...vypadlo z ní podivuhodně dlouhé lejno! Jak praktické je oblečení muslimských žen. Aniž by po provedené potřebě zatoužila po toaletním papíru, odešla spokojeně od svého díla zase pryč. Deset bodů z deseti!

sardanapal* (Ne, 11. 10. 2015 - 08:10)

Pravděpodobně F41.2.Já bych to viděl na náboženské vyšinutí viz. jiná vlákna .
Ale u něho taky trauma , jako následek ztráty kroužku kůžičky .
Je to prostě jeho začarovaný , bludný kruh ...

Steve (So, 10. 10. 2015 - 22:10)

zauber ... pokud se nepletu.

10.10. (So, 10. 10. 2015 - 22:10)

Was?Kouzelný...

Steve (So, 10. 10. 2015 - 22:10)

Was?

10.10. (So, 10. 10. 2015 - 22:10)

Nerušit ... sleduju Floriana...To neděláš dobře.Zeptej se ho,jestli mu nebude vadit jemňoučký gumový potah na penis...

Steve (So, 10. 10. 2015 - 22:10)

Nerušit ... sleduju Floriana Silbereisena na Das Erste. Dobrá show.

Žádnej Richard tu není .... Nějaký vidiny?

10.10. (So, 10. 10. 2015 - 21:10)

Richarde o jakém zákoně jsi mluvil? O ničem nevím...

sardanapal* (So, 10. 10. 2015 - 21:10)

Jak Steva už půldruha roku...Jistě , to jsou ty jeho noční můry ...

gin (So, 10. 10. 2015 - 20:10)

Jak Steva už půldruha roku znám, tak si myslím, že z jeho strany to není zlá vůle.

Ivan_89 (So, 10. 10. 2015 - 20:10)

Právěže dochází, dělá...Vypadá to, že tady má někdo krátkou paměť, zvláště když se mu to nehodí, že?
Psal jsem tu už koncem července a zopakuju to znovu - já jsem z těch 10 %. A nesnáším, když se tady účelově lže, že Steve?
Škoda mluvit...

10.10. (So, 10. 10. 2015 - 19:10)

Právěže dochází, dělá...Peníze mají POMÁHAT. Jawoll,pojali jsme to podobně.

gin (So, 10. 10. 2015 - 19:10)

Nikde jsem to takto nenapsal, že doktoři jsou hloupí a nevzdělaní. Podsouváš mi tu nesmysly, jako ten, který neumí použít stejný nick. Jenže, jak tě už znám, tak na rozdíl od něho si myslím, že ty za to nemůžeš. U něj si myslím, že to dělá záměrně.

Steve (So, 10. 10. 2015 - 18:10)

Právěže dochází, dělá se to kvůli POMOCI ... né kvůli nějakému mrzačení jak tady neustále předkládáš a doktory považuješ za hloupý a nevzdělaný blby. Já jsem jinak spokojen.

Čekám marně na někoho kdo se vyjádří v opačném smyslu.

gin (So, 10. 10. 2015 - 16:10)

Steve? Tobě nic neochází? Tento typ obřízky zničí sexualitu pouze 10%. Buď rád, že mezi ně nepatříš. Mimoto Jolana nezmrzačila žádné dítě ale zmagořila svého nabíječe, takže to je něco zcela jiného. Pokud to blbě dopadne, tak on pak může nadávat pouze na vlastní blbost, že se nechal zmagořit. U dítěte, které se nemůže bránit je to zcela něco jiného.

Steve (So, 10. 10. 2015 - 15:10)

:-D neboj, to rozdejchá.

10.10 (So, 10. 10. 2015 - 15:10)

Gin straší, je to součást...Moc bych ho neladila,je před výbuchem...

Steve (So, 10. 10. 2015 - 15:10)

Gin straší, je to součást jeho odrazující propagandy :-) Mě to určitě nezkazlo sexuální život, naopak nepříjemné a bolavé problémy jsou pryč. Gine, když to máš tak naštudovaný, tak bys mohl vědět jaké jsou problémy když je těsná a dlouhá předkožka, k tomu krátká uzdička. Proti tomuto ti žádná mastička ani jiná alternativní metoda nepomůže - pomůže pouze obřízka. Taky je faktem to, že se pak žalud pěkně zvětší a zůstane velkým. Hrozí spíš problém s vysušováním a zbavení vlhkosti ... to je fakt, ale vše se dá nějak vymyslet. Zase výhoda že ti nic nesejruje, nezapařuje se atd - a to fakt problém byl ve velkých vedrech a méně prodyšných kalhotách (třeba rifle) Že to kazí sexuální život - neříkej a nepaušalizuj tento nesmysl. Naopak se to dělá aby byl ten sexuální život lepší, nebolavej a bez potíží. Chápu že zlomek procenta to způsobí novej problém, ovšem to je jen pár případů ze všech.

Stále čekám že zde někdo takovej tu něco napíše, zatím se tu však nestalo ... krom tvých pochybných přepovídačkách. Chci slyšet někoho osobně, né že ty někoho možná znáš. (ani ty nevíš zda ten dotyčný ti třeba nekecá, neznáš ho osobně, dítě si navíc rádo vymýšlí nepravdivé báchorky)

Jolana (So, 10. 10. 2015 - 15:10)

Jolano mám kamarádku,která...Asi jo, ale brácha k tomu měl doporučení od doktorky, ale furt se stím otálelo a stejně to pak musel mít. Ale něco jiného je to u mého přítele, tam jsem ho já k tomu dokopala, ale je plnoletej , takže musel dát souhlas on a dělali mu to jako kosmetickou proceduru za peníze, ale u mladších to je lékařska indikace, tam to je něco jiného a určitě ta tvoje kamarádka to měla doporučené od lékaře..lepší to udělat a včas stejné by pak na to šli sami a s problémy.

Reklama

Přidat komentář