Reklama

Obřízka

odpověď (St, 7. 10. 2015 - 19:10)

Zrovna mládež neučím,...Souhlasím, že učitelé atd. nemají vůči žákům žádnou pravomoc. Jenže většina rodičů nestojí o to, aby jejich dítě pohlavkoval učitel. Žáci jsou sice parchanti, ale učitelé taky nejsou jen samý výběr. Za normální považuju, aby fungovaly normální tresty, důtka od učitele, ředitele školy, dvojka a trojka z chování a vyloučení ze školy, dle závažnosti provinění.

Pokud dal ředitel při výuce spratkovi facku, který mu naznačil, že je blbec, tak to si dovolit nesmí. Potíž je, že ten ředitel té třídě říkal něco že se chovají jak blbci. Nato mu žák řekl, že od něj to teda sedí. A za to dostal facku. Učitel vč. ředitele jednak nesmí žákům nadávat do blbců a tím méně za VYPROVOKOVANOU drzost fackovat. Odvolání ředitele na místě je. Učitele bych za totéž nevyhodil z práce, ale dal mu "ředitelskou důtku", tj. finanční postih s tím, že bude-li se opakovat, tak poletí na hodinu, bez nějaké odstupného, se škraloupem a zákazem práce ve školství.

Jinak pokud by nějaké dítě bylo hrubě drzé, samo od sebe učiteli začlo tykat, bez vyprovokování mu řeklo nadávku, tak tady se mi jeví na místě dvojka z chování. Ta by měla fungavat tak, že v osmé či deváté třídě by znamenala, že dotyčný spratek se dostane leda do učení, ne na střední školu s maturitou. Trvale drzé spratky bych přeřadil do škol, které by měly sice program zš, ale byly by "pro obtíženě vychovatelné". Toto jako mezistupeň před dáním spratka do pasťáku, najdřív třeba na rok, případně i na neurčito, s možností posouzení po roce, jak tam bude sekat dobrotu.
Dětí musí vychovávat rodiče, škola od toho není, nechceme-li totalitu. Tj. facky nebo spíš výprask rákoskou by se měl konat doma, nikdy od učitele. Od učitele by poznámka měla ale znamenat výprask doma. Případně ty dvojky z chování, pokud rodina nespolupracuje

Celé je o tom, že škola má peníze od kusu, tj. na žáka. Ne na třídu či na učitele dle jeho úvazku. Toto mělo sloužit k rozběhu soukromých škol. Ty inkasují taky peníze od státu, vedle nich si rodiče ještě platí. Dle mého názoru soukromá škola má být soukromá a ne ze státních peněz. Případně že dostává 75% peněz jako státní škola, tak by tam stát měl mít 75% akciový podíl a sám jmenovat ředitele.

Steve (St, 7. 10. 2015 - 16:10)

Zrovna mládež neučím, takže netuším jaké mají dnešní zvyky. Je mi ale jasný že brutálnější víc a víc od naší doby. (stačí co slyším za příběhy od kolegů či lidí z rodiny) To by fakt člověk dřív nevymyslel, hlavně si to ani nedovolil.

Mládež má výchovu téměř nulovou, protože současný systém omezuje pravomoci učitele, vychovatele. Dnes nesmíš dát ani facku ... za nás lítalo kdeco (facka, taháni za ucho, za kotlety, pravítkem po prstech apod.), a jak jsme měli své učitele rádi! Dnes je to jen samý ňuňuňu a s učitelem si žáci akorát tak vytřou prdel, a klidně jim to i takhle na rovinu řeknou - nebojí se, nejsou tresty.

gin (St, 7. 10. 2015 - 00:10)

Říká se přeci "Sere...Ty jsi staromódní. Dnešní mládež dle její výchovy vše chápe jinak.

6.10. (Út, 6. 10. 2015 - 16:10)

Datumice, mám teď...Pracovní vztahy jsou snad jiná kategorie...

odpověď (Út, 6. 10. 2015 - 14:10)

Citace bez uvedení zdroje, tedy linku nemají cenu. Pokud to někdo někde napsal, tak to dokazuje jediné, že si vedeš na své protivníky, které vnímáš - jak jsi jasně napsal - jako nepřátele, kartotéku. Tady má jít o tři roky staré příspěvky, cca.

Je to zvláštní, náš spor byl o tvých nedoložených obviněních českých lékařů, 95% zbytečných obřízek. Když jsem to chtěl doložit čísly, tak jsi mě začal napadat a obviňovat. K tomu přišla pak přišla i sprostá mluva, pomíjím i různé urážky. Ty tu rád vyhrožuješ policií a soudy, urážky vůči tobě byly menšího kalibru, než tu pliveš na lidi sám. Na své "nepřátele" si vedeš kartotéku a čertíš se, když to lidi označí za komunistický či estébácký manýr. Jistě, Troška vytvořil faráře Otíka, ale faktickými udavači byli jiní, komunisté a estébáčtí konfidenti.

Tak si pečlivě nakopíruj moje příspěvky, schválně to píšu pod více jmény, co ti budu ulehčovat práci. Vem i ty staré příspěvky, kde se někdo s tebou dovolil nesouhlasit na diskuzi. A běž s tím na policii, ať to vyšetřují. Na národní výbor, uliční výbor strany či dokonce Stb s tím už jít nejde. Třeba to policie bude vyšetřovat. Ten dlouhý citát jsem spíš prolétl než pročetl, nevidím nic, co by tam někoho uráželo a nebo bylo trestného. S dosti věci bych i souhlasil, s něčím třeba ne, ale nevidím smysl tu polemizovat s nějakým příspěvkem z neznámého zdroje. Jen prostě vidím, že si vedeš kartotéku dlouhodobě a zřejmě ty včerejší řeči o zajití na policii jsi mínil vážně. V diskuzi píšeš sice tlachy, bláboly a výmysy(=lži), nicméně jen tlachal rozhodně nejsi. Tak si to nakopíruj do počítačové kartotéky, vypal to na DVD média a dones to na policii, ať mají co dělat.

ginV+ (Út, 6. 10. 2015 - 02:10)

Promiň jsem šífák, tak občas použiju výrazy, kterým jsem se za mlada naučil na šífortu. Byl jsem tehdy ještě plavčík, když mě kapitán řekl: "Musíš kormidlovat, já se teď rychle vysrat". Já byl tehdy po dvou hodinách z toho vyflusanej, tehdy tam ještě bylo studený (ruční) kormidlo, takže to byla tehdy makačka. Když byl kapitán už přes dvě hodiny pryč, tak tam přišel strojník. Když jsem mu to řekl, tak mě odvětil: "Ten se za tu dobu musel vysrat z podoby". Mně takové věci uvízly z mládí v hlavě a občas je použiju. Promiň, to jsou věci, které vůbec nemyslím ve zlým. Jen mám srandu nad lidma, kteří jsou nedůtkliví jako šestinedělka.

odpověď (Út, 6. 10. 2015 - 01:10)

A komu jsem tu nadal do...Tak ty ses z podoby už zřejmě vysral, nejspíš už dosti dávno. Já nechodím srát, já chodím kakat. A nejdu chrápat, chrápou leda opilci, já spím potichu. Jdu se pěkně vyspinkat.

Jestli ses nepoznal co jsem psal, tak to je mi líto. Víc ti nepomůžu. Já jsem v klidu, nikomu nehrozím ani lidi neurážím jak ty. Maximálně jim nastavím zrcadlo, že jim řeknu, že tu nadávku můžou adresovat spíš sobě.

ginV (Po, 5. 10. 2015 - 23:10)

ještě k pokutám, že tak....10.2015 18:34 - pokuta
ještě k pokutám, že tak zostouzíš ty urology, tak tohle by nebylo na pokutu a ani na pár facek. To by možná bylo na opravdovou žalobu pro pomluvu. Připomínám, že jsi psal o 95% obřízek (zdravotních u nás), co se dělá dle tvojeho odhadu zcela zbytečně.
Nechceš psát taky o škodlivosti očkování?

Na žalobu je napadnout konkrétního urologa. Převracíš mou větu, jsem tvrdý individualista, proto vnímám každý případ jednotlivě, napadání mé osoby je z tohoto hlediska směšné.

gin (Po, 5. 10. 2015 - 23:10)

Koukám, že sis našel novou...Nejedná se o holku ale o padoucha Aha, a tak se domnívá, že proti němu právnicky nezasáhnu. A tento, s nímž jsem byl s nímž jsem byl dnes ve sporu, možná ještě jsem, je pokrytec největšího kalibru.

5.10. (Po, 5. 10. 2015 - 19:10)

normální,co je normální?

koukám (Po, 5. 10. 2015 - 19:10)

že tu píše dál, inu, bude asi veselo. Nahlídnu ještě později večer po večeři a televizi.

Tereza (Po, 5. 10. 2015 - 19:10)

Jestli tu bude ještě...jen mu napiš, s trejdo.

5.10. (Po, 5. 10. 2015 - 18:10)

táhni pryč sám, ty jenden...Děvče napiš víc,zajímá nás to...

pokuta (Po, 5. 10. 2015 - 18:10)

ještě k pokutám, že tak zostouzíš ty urology, tak tohle by nebylo na pokutu a ani na pár facek. To by možná bylo na opravdovou žalobu pro pomluvu. Připomínám, že jsi psal o 95% obřízek (zdravotních u nás), co se dělá dle tvojeho odhadu zcela zbytečně.
Nechceš psát taky o škodlivosti očkování?

Tereza (Po, 5. 10. 2015 - 17:10)

To musíš na jiný...táhni pryč sám, ty jenden normální dospělče.

5.10. (Po, 5. 10. 2015 - 17:10)

A už jsme zase u toho pindíka. Co je potom lege artis...

gin (Po, 5. 10. 2015 - 17:10)

To musíš na jiný fórum.

Tu stejně nikdo nemá jistotu, jestli nejsi ten fúzatý Pepo. Na taková videa normální dospělci nečumí, natož 14 - ti leté holky.

Tereza (Po, 5. 10. 2015 - 17:10)

Promiň Terezo, ale toto je...Máma mu přetahuje pindíka od 3 let, když mě naučila ho koupat, tak mi nařídila, že mu mám stahovat kůžičku a namydlit pindíka a pytlík. Na tom není nic ujetýho.

V malajziji tam obřezávaj v nějakým kostele nebo to je nemocnice. Je to slavnost, jsou tam slavnostně oblečený. Pro ně to je slavnost. Mně se líbí, že tam je u toho celá rodina i mladší sestry a starší sestřenice. I to, když to dělají ženy. To neni sadismus, to patří k jejich kultuře. Pro ty kluky to je slavnost, trošku je to zabolí, když jim dávají injekci, pak to už nebolí.

A mně se líbí, když je žalud venku, jak to má táta. Ten nemá obřízku, ale kůžičku má vzadu. Až bude brácha větší, tak mu ji tak taky dám dozadu nastálo. Teď to jen zkouším v tom bazénu, jednou jsem mu ji tak nechala a šel tak i spát. On mě má moc rád a já jsem na něj pyšná, jsem ráda, když jde s náma i kamarádka, že se s ním můžu pochlubit. Mně má radši než mámu, protože se o něj starám hlavně já. Že se mu postaví pindík při mytí je normální, to neni nic ujetýho. A starej se o sebe, já tu budu diskutovat s někym mladým, ne starym dědkem.

gin (Po, 5. 10. 2015 - 17:10)

Promiň Terezo, ale toto je ujetost největšího kalibru. Až ti bude 15, tak pro tebe nebezpečné přetahovat tvému bráškovi pindíka.

A ta záliba, jak někde v buši obřezávají malý kluky, takový sadismus se mi hnusí.

Pokud ovšem není Tereza onen úchylný fúzatý Pepo, jak tu onehdy napsal jeden Slovák.

Tereza (Po, 5. 10. 2015 - 16:10)

ahoj, mně se obřízky líbí. Koukala jsem na internetu, jak obřezávaj v malajsiji kluky. Kouká tam celá rodina, matka, otec, sestry, za oknem čumí i sestřenice. Nejvíc se mi líbí videa, kde to těm klukům dělaly ženy. Ne jen pomocnice - zdr. sestry, ale i doktorka byla žena. Ty holky tam jsou zvědavý, u jednoho videa zas bylo vidět, jak ta sestra, co asistuje doktorovi je s tý obřísky celá nadšená.

Mám takovej blbej dotaz, stojí klukům při těh obřízkách pindíky? Oni je maj docela malý, tak to nedokážu s jsitotou říct. Kamarádka řiká, že jim při tom stojí. Fakt se mi to líbí.

Mám šestiletýho bráchu, když s ním jde do bazénu, tak mu vždycky v šatně stáhnu předkožku a nechám mu ji vzadu i na plavání. Když mu mydlím pindíka, tak mu vždycky trčí, mně se to líbí a on to mydlení má rád. On jeto jen poloviční brácha, tátu máme každej jinýho. Já se o něj starám jako máma, je mi 14 a půl. Máme často není doma, tak to je na mě.

Reklama

Přidat komentář