Reklama

Obřízka

gin (So, 12. 9. 2015 - 00:09)

Jinak "Aha"

Radoval se z příspěvku Sylvie?

Žádná neexistuje, ten příspěvek jsem okopčil z jednoho ultrafeministického fóra, je to starý, a po vypnutí registrace jsem to nadepsal jako Sylvie. A hńup Aha se na to chytil. Zase provokace.

Aha (So, 12. 9. 2015 - 00:09)

"Circumcision is hot,” Obřízka je senzační...
tvrdíi Kalifornsky urolog pro New York Post...circumcision is hot,” a California urologist tells the New York Post., ale ne pro děti Not for babie; , ale PRO MUŽE 20ti A30ti leté, kteří touží po obřizce, Z DŮVODŮ NABOZENSKYCH, LEKARSKYCH, A ESTETICKYCH, it's men in their 20s and 30s who are seeking out circumcisions, for religious, medical, and aesthetic reasons.
OBŘÍZKA JE "TRENDY" A ŽENY SE HNUSI MÍTI INTIMNÍ VZTAH s MUŽEM, KTERÝ NENÍ OBREZAN!

HA HA PROTO PRED TEBOU UTIKA TA SOUSEDKA! ASI TI PÁCHNE OHANBÍ...JAK SI FURT HONÍŠ U KLAVESNUCE A NEMEJEŠ

Aha (Pá, 11. 9. 2015 - 23:09)

Milý Aha, příspěvky...Nevím, co mi měl registrovany Gottlieb sdelit?

gin (Pá, 11. 9. 2015 - 22:09)

Jasně nejjasnější...Tvůj projev hovoří sám za sebe. Kdo by chtěl mít něco společného s člověkem s takovým projevem.

Aha (Pá, 11. 9. 2015 - 22:09)

A co na toto, to bude soucasti EU, kolik milionu turku zije dnes v Nemecku gine? Tam je asi potreba inaktivistickeho hnuti a ne u nas, ...takze potom tve nazory zde maji uplne jiny puvod a to v tve zalibe....

From Boy to Man – The Turkish Circumcision Ritual

Attending a Turkish circumcision party is an eye-opener for anyone with the stiff British attitude that private parts should not be discussed in public, nor should we celebrate the ritual trimming of them through song and dance.

In the UK, when a boy is born, doctors discreetly perform the deed and return the baby to his parents without a big fuss. Hygiene is the principal reason and I assume the baby boys have no memories of a doctor bearing down on their man parts with surgical scissors.

In Turkey, the deed is done at any time during a boy’s life and it is not a private occasion either. Family, friends, neighbours, long lost uncles, and random strangers suddenly appear to celebrate until early morning. Known as a sünnet party, the word ‘privacy’ is not used when describing the process to foreigners.

Aha (Pá, 11. 9. 2015 - 22:09)

Už se spojují židé s muslimama ,aby obhajili obřizku! Proti nemeckemu zakazu
Članek Nationa Post
Jonathan Kay: Muslims and Jews finally come together — to defend circumcision
German circumcision ban: Muslims and Jews finally come together — to defend circumcision

martin1996 (Pá, 11. 9. 2015 - 22:09)

Jasně nejjasnější...Ahoj Aha, tenhle příspěvek jsem psal já.
A nemyslel jsem to špatně :D jen radim, kde sehnat vhodné příspěvky. Protože každýmu racionálně uvažujícímu člověku musí dojít, že Wiki není moc exaktní.

A obřezaný jsem. V Káhiře jsem nebyl, ale Sharm Sheikku ano, dokonce čtyřikrát, ale už mě tam nikdo neuvidí ani omylem, rozhodnul jsem se, že do muslimské země mě nikdo nedostane ani kdyby mi za to slíbil zlatý prase.

Aha (Pá, 11. 9. 2015 - 22:09)

Umfrage

Bist du beschnitten?
Ja 85.25%

Nein 14.75%

Comments (0) Return To PollCreate Your Own Poll

Wie bist du beschnitten?
High&Tight 42.59%

Low&Tight 38.89%

High&Loose 10.19%

Low&Loose 8.33%

Comments (0) Return To PollCreate Your Own Poll

85 % je obřezanych!

gin (Pá, 11. 9. 2015 - 19:09)

Takže my už teď nejsme v podstatném sporu. Já jsem také určité náhledy změnil a v něčem jsem couvl. Byl jsem připravenej s tebou licitovat, že když ze svých stránek stáhneš schvalování obřízky dětí, takže já tu napobro přestanu používat slova jako vopižlání, vopižlanec a podobně. Překvapil jsi mně, ani k žádné licitaci mezi námi nemuselo dojít. Takže já teď musím splnit to, k čemu jsem se zavázal, kdybychom to vylicitovali. Taková slova tu už nepoužiju. Díky.

martin1996 (Pá, 11. 9. 2015 - 19:09)

Jinak Martine, tam u sebe mě...Stránky bych chtěl dodělat, ale není čas, furt někde lítám a to doslova.

martin1996 (Pá, 11. 9. 2015 - 19:09)

Jinak Martine, tam u sebe mě...Jenom tak na okraj, upravil úvodní stránku ohledně obřízky dětí. Přiznávám, chtěl jsem tě tehdy naštvat.

gin (Pá, 11. 9. 2015 - 19:09)

Zajímalo by mě, kdyby tehdy...Ve viktoriánské Anglii se dělala ze stejných důvodů jako mužská, zamezení masturbace. Dokonce jí byl připisován zdravotní přínos. Nejpozději od 70 let je v civilizovaných zemích zakázána. Jak jsem se dověděl, i když je v Anglii zakázána a mnozí za to byli vyšetřováni, tak tam za to nikdo nebyl pravomocně odsouzen.

Vidím, že Aha - Zkoumal si s napadáním mé osoby nedá pokoj. Ono dí staré pořekadlo: "tolikrát se chodí s uchem pro džbán, až se voda utrhne".

martin1996 (Pá, 11. 9. 2015 - 18:09)

How to Get Circumcised?
...Zajímalo by mě, kdyby tehdy nějaký blázen řekl, že všechny ženy musí být obřezány, tak jestli by se ženská obřízka dělala dnes běžně taky. Jenže dřív byla žena nepodstatná že? Takže vlastně mají štěstí, protože to co se teď dělá jenom v Africe, tak by se běžně dělalo i u nás.

Je to jen filozofické zamyšlení.

martin1996 (Pá, 11. 9. 2015 - 18:09)

How to Get Circumcised?
...Zrovna Wiki není moc dobrý zdroj informací. Už jenom že jí může psát každý o tom něco říká. Klidně teď můžu najet na stránku o Česku a napsat tam, že hlavní město je Káhira. Zítra to nějaký páťák vytiskne a v pondělí přečte před třídou a následovně dostane pětku, protože naše hlavní město je Praha. Informace teď hledám tady. https://www.natur.cuni.cz/fakulta/oddeleni-pro-vedu/EIZ
Akorát nevím jestli k tomu budete mít taky volný a zadarmo přístup když nemáte heslo od UK. Jsou tam články ke všemu, fakt všemu. Na Wiki bych se vykašlal.

Aha? (Pá, 11. 9. 2015 - 16:09)

How to Get Circumcised?

Jak si nechat udělat OBŘÍZKu a bez Gina, descriptivní popis najdeš na WIKI HOW:

How to Get Circumcised
Circumcision is the surgical removal of foreskin on the penis. It is most often performed for reasons of health and hygiene, as well as for other religious or ritual reasons. If you're interested in getting circumcised, read on for a description of the benefits and risks, as well as a plan for recovery.

Jak si nám nechat udělat obřízku?
Obřízka je chirurgické odstranění předkožky na penisu . Tao se nejčastěji provádí ze zdravotních a hygienických důvodů, stejně tak jako i z ostatních náboženských či rituálních důvodů . Máte-li zájem být obřezán , čtěte dále popis přínosů a rizik , stejně jako plánu uzdravení

gin (Pá, 11. 9. 2015 - 06:09)

Jinak vidím, že tu Aha zase manipulativně žongloval termínem LEGE ARTIS. To znamená zcela něco jiného, než on tvrdí. Naštěstí si mnozí doktoří uvědomují, že takováto nesmyslná amputace předkožky není v pořádku. Po klinice v Essenu to odmítlo provádět z etických důvodů dalších pár nemocnic. Jedná se o bílé vrány a první vlaštovky. A jde o Porůří, kde je až na 40% muslimského obyvatelstva. Přesto se rozhodli jednat eticky, i když se tak připravili o značnou část příjmů.

gin (Pá, 11. 9. 2015 - 05:09)

@Aha:

V Anglii jsem v životě nebyl, takže to není prostor mé aktivity. Pro mne je důležité to, co se děje doma, v mém prostoru, Za ten považuju země vyšegrádu, Německo, Rakousko, Švajc, Benelux a z Francie Alsasko s Lotrinskem. To je prostor mé aktivit

gin (Pá, 11. 9. 2015 - 04:09)

Takže odpovídám:

Samozřejmě, že u toho, kdo to nemůže volně přetahovat, je to třeba v rané dospělosti řešit, amputace předkožky, při níž muž přijde o svá nejcitlivější erotogenní zakončení by však měla být až tím nejposlednějším řešením.

Dnes už se ví, čám je ta rakovina způsobena a je na to očkování jak pro dívky tak pro chlapce, takže kvůli tomuto je amputování předkožky vyložený nesmysl.

Kdyby byla předkožka pouze přebytečný záhyb kůže, zbytečný pozůstatek evoluce, jak více před 100 lety hlásal Dr. Peter Charles Remondino, a což mají mnozí mylně za nejnovější nálezek vědy, tak by se dalo rodičům toto právo přiznat. Jenže nejnovější průzkumy prokázaly, že tam má muž svá nejcitlivější erotogenní zakončení, a to zcela mění bioetická východiska. Takže v popředí je právo dítěte na své tělo, které je v tomto případě nad právem rodičů.

I muž má právo na bezvadnou hygienu, pak by ženě měla být adekvátně amputována kapucka klitorisu a kompletně malé stydké pysky. My intaktivisté se razantně stavíme proti takovéto zmrzačující operaci stejně tak jako vůči potenciálně zmrzačující amputaci předkožky.

jo (Čt, 10. 9. 2015 - 23:09)

Medvědí ucho mnohdy páchne...na sexusu je jedna prdlá holka, nick neuvádím, ale je střelená. Ta má tendenci se ke všemu vyjádřit, čímž se řadí do skupiny lidí, o kterých já radši dál. Ta má být nějakou autoritou? Co ona je, medička, doktorka, zdravotní sestra? Nevím, jen rozumbrada, co všecko ví a všemu rozumí a do všeho kecá.

Mně ani nezajímá, co si myslí moderátor stránek na chlapečky, či jak se to jmenuje. Tady to nikdo moc nemoderuje.

ano (Čt, 10. 9. 2015 - 23:09)

Jako slečna...bohužel, mezi muži (českými, ale i německými) je dosti prasat. Někteří tzv. aktivisté si myslí, že smrad k muži přirozeně patří. Rozhodně kdo nemůže volně přetahovat, tak patří na obřízku.

Obřízka snižuje riziko rakoviny u mužů i žen, velmi významně. To potvrzuje řada zahraničních i českých lékařů. Jen trotl to může popírat a přece se tací najdou.

Nerazím obřízku pro každého, rodiče ale mají mít právo o tom rozhodnout u svých dětí. A u některých mužů ta obřízka je nanejvýš vhodná. Nejsou všichni muži exoti či prasata. Těch prasat je bohužel dost. Žena má právo požadovat bezvadnou hygienu.

Reklama

Přidat komentář