Reklama

Obřízka

musím se zasmát (Čt, 10. 9. 2015 - 23:09)

Tvoje žvásty jsou k...žvásty tu bleješ leda ty sám. Strkáš rypák do věcí, do kterých ti není, staráš se o děti, co nejsou tvý. Samozřejmě mají rodiče starost, kdo má zájem o jejich děti. To asi nepochopíš.

Aha (Čt, 10. 9. 2015 - 23:09)

soukromý život mě zajímá...Vubec ne ...zaslouží ÚCTU a potlesk nad prístupem k diskuzi, super diky, za cool příspěvek!!!

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 23:09)

Medvědí ucho mnohdy páchne víc. Až si necháš odstranit kapucku od klitorisu a kompletně malý laple, tak máš právo říkat ano. To píšu proto, že znám hodně případu mužů, kteří kvůli amputaci předkožky trpí anorgasmií.

Moderátorka www.sexus.cz, která obřezaný penis nechce, to takové jako ty napsala jasně:

"A TO MU HO NEUMÍŠ UMEJT?"

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 23:09)

soukromý život mě zajímá...Tvoje žvásty jsou k ničemu. Z etického hlediska rodiče nemají právo nechat mrzačit genitálie svých dětí. Naštěstí jsou to v ČR jen vzácné vyjímky. Většina padá na vrub zbytečným lékařským zásahům. 95% takovýchto obřízek je zbytečných..

Adéla (Čt, 10. 9. 2015 - 23:09)

Jako slečna říkám-ANO-samozřejmě od mládí žiji sex.životem s přirozenou frekvencí obměny sex.partnerů jak už to život sám přináší.Několikrát jsem byla šokována.Ikdyž jsem do hocha byla velmi zamilovaná,po zjištění,že není naučený dodržovat čistotu a neumí své přirození správně umývat i pod předkožkou,odkud se vyvalil nepopsatelný zápach,nebyla jsem schopná s ním začít sex.žít bez ochrany a láska vyprchala.Odstranění předkožky,nebo alespoň její úprava usnadňující kvalitní omývání žaludu je velké plus pro zdraví nás žen.
Muž,ovšem,nesmí být prase.

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 21:09)

...a tys uz žil před 100...Vůbec se nebojím žen. Do mého soukromého života je totální ho.vno. Ono je to tak, že se ženy vyhýbají mně. Sousedka, která by stála za hřích, se mi vyhýbá obloukem.

Aha (Čt, 10. 9. 2015 - 21:09)

Tento blud hlásal více než......a tys uz žil před 100 lety? Ale hltáš ty věci o obřizkach, priznej si že tě fascinují. Ty máš totiž nějak posunutou robustnost vnímání a rád používáš manipulativní téchniky, rád se odvoláváš na jakesi autoriza abys vypadal zasvědceně a kamufloval svoji pravou identitu! Ty máš traumata z mládí. Užjednou jsem to naznacil any děláš jako nic. Proč se bojíš žen?

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 20:09)

Já ti něco řeknu. Jestli...Netvrdím, že píšeš nesmysly, máš vlastní zkušenost. Jenomže já jsem přesvědčen, že takové zkušenosti jsou nepřenosné.

K druhému příspěvku. Byls to ty, kdo jsi mi vyhlásil válku, takže v tom stavu poněkud jsme. Já jsem mezitím poněkud změnil své názory, tedy poněkud jsem ubral, takže to není tak žhavé. K té poslední větě: Může být.

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 16:09)

I když jsem s Martinem na kordy, tak ho zbytečně napadat nechci, protože na rozdíl od jiných se tu chová férově.

martin1996 (Čt, 10. 9. 2015 - 15:09)

četl jsem i takové...Takhle nějak jsem to měl já, jenže já neměl fimózu, ale dlouhou a uzkou předkožku co nedržela za žaludem, takže i při sexu jsem jí neměl přetaženou. Musel jsem si to vždy sám potom upravit abych se udělal. Ale i tak jsem měl problémy, přestala se mi po přetažení udržovat erekce.

No a po obřízce je všechno v nejlepší pohodě. Muž co má fimozu vůbec neví o co při sexu přichází... Hlavně jsem poznal spoustu krásných a nových pocitů. Mezi to patří například minuta před orgasmem. Ta je nepopsatelná. To že jsem obětoval svou předkožku tak toho nelituji, bez ní je mi lépe.

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 13:09)

četl jsem i takové příspěvky od žen, které psaly, že jim sex s partnerem s úplnou fimózou, tedy že mu nejde stáhnout i v klidu, plně vyhovuje. Já tedy být ženou, tak něco takového do sebe strčit nenechám. Jsou takové, které naopak do sebe nechtějí nechat strčit intaktního. řekl bych jí, klidně, nechám se obřezat, ale ty si necháš nejprve odstranit kapucku od kliťáku a kompletně malé laple. Pak si budem fifty fifty.

kdepak (Čt, 10. 9. 2015 - 13:09)

není nad tvaroh za ráfkem, to má každej pořádnej chlap. Fimóza se spraví sama do 19 let, když ne, tak taky nevadí. Sexovat se dá skvěle i s ní. Doporučuju stránky o obřízkách chlapcům tam to máš vysvětlený.

já mám (Čt, 10. 9. 2015 - 12:09)

obřízku a jde mi tak super umejt tvaroh.

fidel (Čt, 10. 9. 2015 - 12:09)

Kdo mě zná osobně, tak ví...to bylo obecně, nikdo nejmenován. V Holešovických je restaurace U potrefený husy. že by to nějak platilo?

chyba lávky (Čt, 10. 9. 2015 - 12:09)

copak ginofil, to jistě...Aha je ginofil, když mu tento nedá spát, jak je jím chorobě zaujat.

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 11:09)

Kdo mě zná osobně, tak ví že do toho mám totálně daleko

hele (Čt, 10. 9. 2015 - 10:09)

...hmmm být šukán...a nejsi náhodou tak trochu ginofil?

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 10:09)

...tak se nech obřezat, ...Tento blud hlásal více než před 100 lety Peter Charles Remondino.

Aha (Čt, 10. 9. 2015 - 10:09)

professor for the cundologics......Přesně jako ti ginovi aktivisti ať si nechaj sejra za kůži... To je jejich věc @:)

hele (Čt, 10. 9. 2015 - 10:09)

ŘÍKÁŠ PROFESOR! Brian...professor for the cundologics ať se nechá klidně obkroužlat

Reklama

Přidat komentář