Reklama

Obřízka

Aha (Čt, 10. 9. 2015 - 10:09)

Ten Aha je přiteplenej....a jak to SOUVISÍ S obřízkou? Láđo?

Aha (Čt, 10. 9. 2015 - 10:09)

Na trhání mandlí sou taky......to je Přesně jak s velkejma kozama. D. BUSTER SI JE TAKY DALA ZMENSIT, ANGELINA ODSTRANIT...ať se to ginovi libi nebo ne!prostě některejm lídem se nelíbí malý, tak si tam cpou silikony

Aha (Čt, 10. 9. 2015 - 09:09)

Na trhání mandlí sou taky...

..to souhlasí a je to v pořádku, mandle mohou dělat problemy... Ale u mandli a u slepaku neni KOSMETICKA A ESTETICKA VARIANTA JAKO U OBŘIZKY... Hehehe, předkožka nemusí dělat problém ale ňekomu může vadit a pripadne nelibit

Aha (Čt, 10. 9. 2015 - 09:09)

Ať si s ním dělá...ŘÍKÁŠ PROFESOR! Brian MORRIS..

Zdravotní Vyhody mužske obřízky převyšují nad riziky vic než 100x ku 1

The health benefits of male circumcision far outweigh the risks by more than 100 to one, according to Professor Brian Morris.

sardanapal* (Čt, 10. 9. 2015 - 09:09)

Na trhání mandlí sou taky rozdíný názory .

Ahs (Čt, 10. 9. 2015 - 09:09)

Ať si s ním dělá......pan gin už je i právnik.. NEJEN MUDr, ale už taky JUDr... NEJSI taky FIDEL CASTRO? Ten je taky všeznalek....

Toto tvrdí odborníku...
April 4, 2014
Circumcision is as good as vaccination
Studies tvrdi, že circumcise by mela byt nabízena rodičům jako očkováni
Circumcision should be offered 'like vaccines' to the parents of baby boys, study claims

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 09:09)

Ať si s ním dělá dospělý co chce. Ale ale ani obřízka provedená LEGE ARTIS eticky neospravedlňuje vnucenou obřízku u dětí a mladistvých. ČR podepsala konvenci OSN O Právech Dítěte. Jenže na ni z vysoka dlabe. V USA je to něco jiného. USA jako jediná vyspělá země tuto konvenci nepodepsaly.

Aha (Čt, 10. 9. 2015 - 09:09)

Gine:
Tohle je dulezite:...Rovněž tato obřízka je prováděna v naší zemi v celkové anestezii a za přísných aseptických podmínek.

Aha (Čt, 10. 9. 2015 - 09:09)

vystrč naně prdel
řekni...Přesně. Dobře Ty o:)

jako - až vás n (Čt, 10. 9. 2015 - 09:09)

vystrč naně prdel
řekni dobrej den,
malý velký laple
všechno musí ven...

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 07:09)

Islám vyžaduje úplné...I mistr tesař se občas utne. A zabijácká nemocniční bakterie není jen na urologii. Kámošovo tchyni zabila na neurologii.

gin (Čt, 10. 9. 2015 - 07:09)

muslimové toto provádějí, islám to však všeobecně nevyžaduje. I mezi muslimy jsou intaktivisté, kteří obřízku odmítají a tvrdí, že je to věc satanova, která se vloudila mezi mainstreamové muslimy, jako např. Jamal Al-Banna, bratr zakladatele egyptského muslimského bratrstva Hasana Al-Banny (na fotkách si jsou velmi podobní). Co dovedu tolerovat u žida a muslima jsa si vědom, že jsou v zaletí náboženského tvářství, nemíním tolerovat u křesťana, natož u člověka, který náboženství neotročí.

Aha (Čt, 10. 9. 2015 - 07:09)

Islám vyžaduje úplné odstranění předkožky, takže zůstává trvale odhalen celý žalud včetně korunního žlábku a uzdičky. Rovněž tato obřízka je prováděna v naší zemi v celkové anestezii a za přísných aseptických podmínek.

dotyčný (Čt, 10. 9. 2015 - 07:09)

Tak to slyším úplně...si spletl rubriku to se týkalo vředu u prdele :)

Standa (Čt, 10. 9. 2015 - 05:09)

Ahoj neverili byste co se mi...Honit můžeš leda tak zajíce na poli.
Dospělý chlap ti na honitbu kašle, radši ho vykuř. Asi nemáš v sexu moc zkušeností.

jouda (Čt, 10. 9. 2015 - 05:09)

ZDRAVIM.MAVAM TO AJ JA.TREBA...Tak to slyším úplně poprvé, že aby se dal obřezanýmu honit, že nesmí žrát ostré pokrmy a chlastat tvrdý alkohol.

Jiří (Čt, 10. 9. 2015 - 01:09)

Ahoj neverili byste co se mi...No nejlepší by bylo s lubrikantem. Jinak úplně normálně, jen tu ruku musíš nechat po péru klouzat. Dobrý je mu při tom olizovat žaluda.

Marcela (Čt, 10. 9. 2015 - 00:09)

Ahoj neverili byste co se mi stalo přijela jsem po šesti týdnech z lázní a chtěla jsem hupsnout na starýho. A když jsem mu stáhla kalhoty byl obřezanej. To bylo prekvapko nic nerekl predem. V lete jsem mu na nuda rikala ze se mi to libi a ani slovo na to nerekl.A ted takovy prekvapko. Jak ho mam honit??

K.V. (St, 9. 9. 2015 - 23:09)

mors omnia solve

Domine (St, 9. 9. 2015 - 21:09)

Prego prego

Reklama

Přidat komentář