Reklama

Obřízka

Aha? (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

Hajzle nepiš z amne!

Aha? (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

Hajzle nepiš z amne!

Aha? (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

Hajzle nepiš z amne!

Aha? (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

Hajzle nepiš z amne!

Aha? (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

Hajzle nepiš z amne!

Aha? (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

Obviňuju Gina, ale po tobě toužím nejvíc, můj cukroušku Steve!

Steve (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

Zase jsou tady Cirkumfašisti? :-D aha, nic novýho. Bis Bald!

Aha (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

obřezaný a přes 20 cm dlouhý, to je moje slastíčko

Aha? (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

..ještě jinak to napíšu....A to se jako chlapum negayum libi pánské žaludy? Tak to asi nebudou gayove ale možná gájove. Viď

Aha (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

Ty poslední už ne. A mě.....a ty si mysliš así naivně, že hollywoodsky hvezdy zajima nejakej pomatenej lodnik aktivista, Nejen a proto stejně nechaj soy chlapecky poradne obriznout low & tight, a co nedelas....

Aha (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

..ještě jinak to napíšu. Líbí se mi mužské žaludy, ale nejsem gay.

gin (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

Komu není s hůry dáno, v apatyce nekoupí. Ubožák Aha ani neví, že se jedná o rčení.

Aha (Út, 8. 9. 2015 - 00:09)

Ty poslední už ne. A mě......zkus to, třeba se ti úleví, to bude así tím, že pro BUZNY NEJSI dost apetítlich...

Aha? (Po, 7. 9. 2015 - 23:09)

Ty poslední už ne. A mě......a co ty kramfleky, heteraci nosí kramfleky, odkdy? tak tys ještě taky transka...OMG!

gin (Po, 7. 9. 2015 - 23:09)

Tema obřizky neni vubec...Milý AHA, já jsem helénofil a staří Řekové označili obřezaného jasným slovem: KOLOBOS = ZMRZAČENÝ. Demokracii dali světu staří Řekové a ne despotičtí vopižlanci z Egypta a posléze musulmani, kteří se stále topí ve středověkém právu šaría.

Aha (Po, 7. 9. 2015 - 23:09)

Chtěla bych obřezat syna, v...María vůbec neposlouchej rady nejakyho gina, přečti si co o něm pišou ostatní, je úchylně zaměřenej na chlapečky, ten by tveho syna hned ojel jazýčkem pod předkožku...přečti si pozorně o co mu opravdu jde...
Nabyla-li jsi jako rodič přesvědčení a pocit že pro zdraví syna je lepsi ho nechat obřezat, VEZMI si příklad že Sandry Bullock, jednou ti poděkuje, obřezáni jsou i synové britske kralovske rodinný, to víš, lůza z chomutova to vidí jinak, hlavně tu onanii a sejra za předkožku, normálni chlap však má žemu,a ne Internet na honění jako gin

Aha (Po, 7. 9. 2015 - 23:09)

vypatlaná, nech si nejdřív......a tobě už obřezali mozem viď? Jasná lůza

Aha (Po, 7. 9. 2015 - 23:09)

vypatlaná, nech si nejdřív......a tobě už obřezali mozem viď? Jasná lůza

Aha (Po, 7. 9. 2015 - 23:09)

vypatlaná, nech si nejdřív......a tobě už obřezali mozem viď? Jasná lůza

Aha (Po, 7. 9. 2015 - 23:09)

vysvětluji napsal

Ale i...Tema obřizky neni vubec obehrané, protože už se hraje přes 4000 let...možná u vás v chomutově mezi přeplozenou populací nepřizpůsobivých, odjakživa barbarů, která jen šuk? a šuk?... A nic neprodukuje, na rozdíl od obřezaných kultur... A to je na zvážení ....prostě je to tak, že královšti potomci a "rockefellerové" byli vždy obřezaní, ale lúza z chomutova, lumpenproletarát z Jirkově ten to nepotřebuje, proto bylo za komoušů obřezávání tabu, protože to je vždy výsada bohatých a chytrých, převážně židovského původu... Teđkonc mluv ty představiteli osvěta mezi lúzou... Lúza ať se přemnozuje, může se i nakazit vždyť je to jedné co jim zbyde... Na lođ v podpalubí se tahat za předkožky...

Reklama

Přidat komentář