Reklama

Obřízka

sardanapal* (St, 9. 9. 2015 - 21:09)

nemo ante mortem beatus

gin (St, 9. 9. 2015 - 20:09)

Repetitio est mater studiorum

gin (St, 9. 9. 2015 - 18:09)

Hana byla skutečná. Ta nejdříve sháněla jakýsi klobouček, aby mu to mohla udělat doma a nemusela platit plastickou chirurgii.

Kdyby s tímto Marie přišla na www.netdoktor.at, tak se do ní takových jako já naveze nejméně deset. Takové tam už 3 roky nechodí, poněvadž to zákon v Německu zakázal. Předtím tam bylo takových hafo.

sardanapal* (St, 9. 9. 2015 - 18:09)

opět na jeden příspěvek 3...Nevěřím tomu , že jsi skutečná .
ad.1 neustále reaguješ na "kolovrátek" a sama jej napadáš
ad.2 kdyby ti opravdu o něco šlo , navstívíš vícero pracovišť a budeš konzultovat s odborníky a ne shánět informace z druhé ruky po netu
ad.3 pokud je unás tolik mužů obřezaných , jistě by se dalo sehnat některé podnětné informace i ve tvém okolí

Standa (St, 9. 9. 2015 - 18:09)

opět na jeden příspěvek 3...Já zase nemám náladu číst tvůj hrubý slovník. Tak nemluví slušná žena.

gin (St, 9. 9. 2015 - 18:09)

Nejde o žádné výblitky. Jde o důkaz, že i mnozí zastánci obřízky jsou po etické stránce v pořádku.

Mariina hysterie je důkazem, že se jedná o její sveřepé rozhodnutí a ne o to, co chce její syn.

Kdyby to chtěl její syn, tak by neměla sebemenší důvod tu takto histericky psát a sveřepě obhajovat své rozhodnutí, které já považuju za zrůdné.

gin (St, 9. 9. 2015 - 17:09)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
datum: 12.08.2014 | vložil: gin
Bohužel totálně radikální, těsnou a nízkou, takže se s tím nedá dělat vůbec nic. Pro mne byla opravdu "chuťovka" číst jeho příspěvky. Snad narazí na holku, které se to bude líbit, takových je prý dost, a ta ho z toho vnitřně dostane.

odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
datum: 13.08.2014 | vložil: lukon4485
Pokud nebude mít problém s necitlivostí žaludu, tak bude plně funkční. Tohle jsou rodiče na odstřel. Ono by se to možná nechalo zrekontruovat. Jenže s nejistým výsledkem a trvalo by to odhadem 5 let..
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Dle mne to Lukon4485 vyjádřil naprosto přesně: TOHLE JSOU RODIČE NA ODSTŘEL.

Těch otřesných případů jsem přečetl hodně. Manuel mne z toho zaujal nejvíce. Loni na jaře a v létě mi z toho bylo vnitřně zle. Celé jaro a léto zkažené. Když se to polevilo, tak jsem
se rozhodl, že se stanu intaktivistou. A tak tu máte intaktivistu gina. K Marii, když si taková něco takového umane, tak je v tom hodně zatvrzelá. Že to tělo patří jejímu synovi a ne jí, to ji vůbec nezajímá.

gin (St, 9. 9. 2015 - 16:09)

Martine, díky za...Takže jsi tu potvrdila, že se jedná výhradně o rozhodnutí tvoje a ne vůbec o rozhodnutí tvého syna. Je mi úplně zle z žen, které když uvidí v Chorvátsku na nudapláží obřezaný penis, tak u nich vypukne acucullofilie a jsou schopny zmrzačit pohlavní orgán svého syna.

Je mi z toho zle proto, že jsem na www.netdoktor.at četl hodně děsivých příspěvků mužů, kterým to bylo v tomto věku nedobrovolně uděláno. Naštěstí v Německu toto zákon zatrhl. Holt jednou do roka se tu taková objeví. Loni tu byla Hana, která to zase svému synovi provedla kvůli své náboženské bigotnosti. Naštěstí vím, že se jedná o naprosté vyjímky. Tedy podle toho, co píšou maminy na svém foru.

Marie (St, 9. 9. 2015 - 16:09)

Mám to taky tak. Nedokážu...Martine, díky za příspěvek, nějak mi potvrzuje správnost rozhodnutí.

Krom dvou příspěvků jsem se tu setkala leda s nevyžádaným poučováním, kde tu někdo vnucuje nějaký nesmysly. Plus napadání mý osoby, někdo tu psal i pod mým jménem. Nemám důvod toto číst. A nemám trpělivost procházet spoustu odpadu, abych se dobrala pár věcných odpovědí.Takže ještě jednou děkuju Vám dvěma. Jinak tu na diskuzi končím, i když nepochybuju, že někdo tu dál bude psát urážení pod mým jménem. S tím nic nenadělám, proto tu končim.

Marie (St, 9. 9. 2015 - 16:09)

Jinak já obříz ku mám...Děkuju za věcný příspěvky.

gin (St, 9. 9. 2015 - 09:09)

Tento starý okopčený příspěvek není žádná moderní doba, sle návrat ke stylu člověka jeskynního. Před 4 lety se moc nevědělo o případech postižených obřízkou a výsledcích Taylorových výzkumů. Nyní to v ČR pomalu vchází ve známost.

Moderni doba (St, 9. 9. 2015 - 07:09)

Tu je vidět, jak jsou úvahy...# Tamara: (04.05.2011 21:11:34) Reagovat
Dominiku mám syna a také má už obřízku,ale dost s tím zkusil
a myslímsi si,že doopravdy by se mohla dělat častěji,protože
má svůj význam.Penis zůstává stále čistý bez zánětů a vše
je mnohem snažší.Kdybych měla mít .syna určitě to zařídím,
aby byl obřezán co nejdříve.

gin (St, 9. 9. 2015 - 06:09)

Tu je vidět, jak jsou úvahy od Aha chorobné. Když jsem byl kluk, tak nic jinýho než trenky neexistovalo a opravdu málokdo věděl, že nějaká obřízka vůbec existuje. Zlatý to časy pro kluky.

Aha (St, 9. 9. 2015 - 01:09)

Předkožka by měla být...?..Sylvie, to píšeš o ginovi? ..... svraštělá varlata, tvrdé a oloupané paty, nahnilý dech a zkažené zuby,..a taky ožrala

Aha (St, 9. 9. 2015 - 00:09)

Tomu nezabráníš........Ty gine nezabraniš rostoucimu trendu obrizky u nas a bratri muslimove ,kteri jsem prichazeji do azylu zit, u nas tento trend navýší a podpoří , gine a na tebe dojde taky řada...

Aha (St, 9. 9. 2015 - 00:09)

Nebo je tvůj syn spíše.......dalši důkazy, gin nenávidi tanga...asi ho matka nutila do damskych kalhotek....protože celá řada heteraku nosi tanga a nema s tim problem , gin ano...

gin (St, 9. 9. 2015 - 00:09)

Šel jsem dnes radši na pivo, místo toho, abych to sepsal. Není pravda, že nesnáším vulvu, jen jsem podal realitu. Vždyť ty ubožáku ani nerozeznáš vulvu od vaginy! Vysvětli mi rozdíl!

Aha (St, 9. 9. 2015 - 00:09)

Asi jsem to nenapsala jasně....Ano souhlasim, gin je stvura, v nemecku je a byla obrizka daleko rozrirenejsi nezli u nas ..viz cuttingclub.de

Sylvie (St, 9. 9. 2015 - 00:09)

Předkožka by měla být amputována každému muži. Jedině tak se zabrání tomu jejich věčnému přetahování předkožky a plýtvání spermatem například do umyvadla nebo ručníku. Každý ví, že masturbace není zrovna prospěšná už jen proto, že muži mají právě kvůli ní ochlupení na těle. Každý přece ví, že mladí chlapci bez vousů ani nemasturbují. Když ale začnou, tak jim také začne rašit ochlupení. Nejvíce nechutné jsou chlupy kolem bradavek. Ještě dobře, že nekojí. Ani se nedá říct, že jsou bradavky u nich jen na okrasu, protože krásné nejsou. Muži se vůbec celí nepovedli. Svraštělá varlata, tvrdé a oloupané paty, nahnilý dech a zkažené zuby. A pak se máme divit, že musejí znásilňovat. My je totiž takovéhle nechceme!! A to hovořím za většinu žen z ČR a SK.

gin (Út, 8. 9. 2015 - 23:09)

Toto je staré, ale trvám na tom:

22.8.2014 14:20 - gin
Svého syna zvlčet nenechám...

Nemusíš mít obavy. Kvůli deviaci jsem nebyl ze semináře odejit, ale kvůli občasné zálibě v alkoholu. To studium mi dalo poměrně dobrou průpravu, takže mám určité základy psychiatrie. Neměl jsem obřízku a dlouhé roky jsem nemasturboval. Takže v té kůžičce to není. NZ obřízku vlastně zakazuje a dle církevních otců udělat někomu nedobrovolně obřízku je smrtelný hřích. Takže obřezávání v USA je zvrácenost protestantského puritánství. Proti tomuto mrzačení dětí jsem zaujal tvrdý postoj, když jsem se seznámil s případy anorgasmie kvůli tomu. Teď je pro mě osoba zvrhlá, se kterou nemíním mít nic společného. Kdyby si ke mně třeba taková osoba přisedla v restauraci ke stolu, tak si okamžitě odsednu. Nedobrovolnou obřízku, protože jsou při ní nenávratně amputována nejcitlivější místa mužova těla, považuju za zločin. Kdybych viděl, že toto nějaký pediatr navrhuje jako to ta doktorka navrhla Ivě, tak k němu mé dítě už nesmí.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

A ohledně Hany?

Napsala sice toto:

15.9.2014 10:32 - Hana
Stále stažená předkožka mi přijde u kluků v pubertě jako vhodná. Zkusila jsem, aby můj syn nosil předkožku stále staženou dozadu. Má to výhodu, že si nemusí předkožku stahovat při sprchování a že předkožka nedráždí svým sekretem žalud, což by ho ponoukalo k onanování. Dále, pokud by onanoval, pak žalud bude mít trošku zarudlejší barvu, zvl, na okraji. Takže můžu zkontrolovat jedním pohledem, jestli nedělal nemravnost. Syna v tomto kontroluji, nechci, aby z něj vyrostl masturbant. Někteří muži to pak dělají i jako dospělí, dokonce i když mají partnerku. Nemusím ani hlídat, že při sprchování si kůžičku stáhne. Ale stejně ho vždy večer zkontroluji, hlavně barvu žaludu.
Jinak předkožka vzadu synovi nevadí, občas jí tak míval, aby neměl záněty. Mít to tak nonstop nebyl žádný problém.
Pokud by ale začal s onanií, tak by šel na obřízku, to dobře ví.

ale do dvou měsíců ho stejně nechala vopižlat

Reklama

Přidat komentář