Reklama

Velikost klitorisu

Leona (Čt, 29. 8. 2013 - 12:08)

Už je ta hnusná kůže pryč drobný zákrok mi ji uvolnil a zkrátil ještě to trošku pichá ale už ho i nahmatám.

jojo (Pá, 16. 8. 2013 - 15:08)

Nerozumiem problemu, ze je vidiet ako pozera von. Staci si nechat neoholeny pasik a je schovany, mimo toho, zeny nepozeraju a muzom sa to musi pacit.
Ved daj fotky na amateri a uvidis nadsene
reakcie.

Citlivost na priamy dotyk sa upravi casom.

Jirka (Pá, 16. 8. 2013 - 13:08)

Ivanko buď ráda že ti...Nějak ohrnout jít musí, když ne kvůli vzrušení, tak aspoň kvůli hygieně. A když nejde tak jedině tomu pomoci od doktora.

Leona (Pá, 16. 8. 2013 - 12:08)

Ivanko buď ráda že ti kliťák kouká na svět.ten můj je pořád v kapuci i když si ho honím až mě to bolí.Taky uvažuji o odstranění té hnusné kůže.

Ivanka (Čt, 15. 8. 2013 - 10:08)

Holt doba je spatna pro pysky...Doba je dobrá,jak pro koho.Mám ho bohužel také většího a kapucku jsem přetáhla jen s bolestí.Nechala jsem si jí z vetší části odstranit a hygiena je teď v poho.Ale je teď dost citlivý a jsem teď často vzrušená(proti vlastní vůli).Snad to časem přejde.Jedinná nevýhoda je to neustálé očumování ve sprchách a v sauně,po zakrácení pysků vykukuje celý ven,jsem z toho trochu nervózní,snad si na to časem zvyknu.Druhé plus je,že při masturbaci sprchou jsem teď rychle hotová a snad účty za vodu budou nižší.

dabel (Pá, 9. 8. 2013 - 15:08)

Holt doba je spatna pro pysky a kapuce, a tez pro chlupy. Nu, holky maji mindraky, zato doktori a kozmeticke firmy dobrej byznis.

Na komplexech menecennosti a hlouposti se daji vydelat dobry prachy.

Andrea (Čt, 8. 8. 2013 - 16:08)

Taky jsem před časem si dala upravit pysky a tím pádem i kapuci klitorisu.Měla jsem je dost hrubé a přesahovaly mi ven z velkých pysků a tím pádem byl i klitoris někde vevnitř ani při vzrušení se neobjevil.Teď když mi to upravili tak pysky jsou schovány a klitoris krásně vykukuje na svět,kdybych to věděla že to jde tak snadno dávno bych si na to našetřila a netrápila se s tím deset let.Teď je sex i hygiena o sto procent lepší.Jenom kdyby to pojištovna hradila.Ale stálo to za to.

Moniqa (St, 7. 8. 2013 - 20:08)

Taky bych to chtěla vidět...Já bych neriskovala a navíc nikdy nevím, jestli je to všechno pravda. Byla jsem na plastice pysků a při ní mi pan doktor po domluvě upravil a zmenšil kapuci, takže poštěváček je pěkně vidět a ani se nemusí ohrnovat, protože vzrušením úplně vykoukne sám. Doma bych to nezkoušela, to bych musela být zoufalá. A bylo to pod deset tisíc. Ale mělo to být už před deseti lety, když mi bylo 18. Škoda, že pysky a kapuce nejdou přes pojišťovnu, i když to omezuje psychicky a v případě kapuce i fyzicky kvalitní sex. Holt špatná země a doba :(

Alice (St, 7. 8. 2013 - 09:08)

Taky bych to chtěla vidět jak to vypadá jestli je to alespoň trochu pěkné Mám ty problémy s kapucí že nejde ohrnout a chci si nechat rozpůlit.tak proto ta zvědavost.

Majka (Po, 29. 7. 2013 - 21:07)

No já jednou musela na...Hano, muzes prosimte dat foto na amatery jak to vypada. Nikde jinde nezli na doktorce se o tomhle nepise, tudiz mam pochybnosti jestli je to skutecne pravda.

mana @ mailmetrash.com

Hana (So, 27. 7. 2013 - 17:07)

Už jsem byla na gyndě a tam...No já jednou musela na pánský záchod v práci a chytla jsem mykózu, to nikomu nemusím vysvětlovat :( Ale když jsem si myslela, že je to pryč, tak mi vydrželo zčervenání na klitorisu a ohrnout to bylo, jako by mě někdo tahal zubama, fuj. Nakonec to dopadlo tak, že horší to být nemůže a propíchla jsem tu kapuci od klitorisu nahoru a zauzlovala. Druhý den jsem to překontrolovala a čtvrtý den to už vypadlo samo. Tak jsem to rozpůlila a od té doby po ničem takovém ani památky. Vřele to doporučuju všem, kdo tyhle potíže zná. Nic neubyde a jde tam krásně všechno vyčistit. Nikde není potřeba nic ohrnovat, jenom se to lehce odhrne na stranu a je to. Rozhodně fakt lepší než před tím.

Jojo (Pá, 26. 7. 2013 - 15:07)

Už jsem byla na gyndě a tam...Tak to ale brigadu si musela absolvovat uz davno, nie?

Prajem vela uspechov pri operacii, napis potom ako to dopadlo. Myslim, ze hlavne pre holky s podobnym problemom by si mohla nafotit pred a po.

Lenka (Pá, 26. 7. 2013 - 09:07)

Lenka, nepochybujem ze sa...Už jsem byla na gyndě a tam doktorka říkala že když dodržuji hygienu tak je to bez problému.Ale vím že je lepší ji stahovat a nebo ji naříznout v pondělí jsem objednaná do nemocnice a když bude volno tak si to nechám hned udělat.Zánět už zažít nechci!To byly muka ani se vyčůrat ani utřít o sexu ani řeči,chytla jsem to na bramborové brigádě,tam ta hygiena stála za prd někdy nebyla ani teplá voda a sprcha 2x týdně.Po čtyřech dnech jsem jela domů s pipinou červenou jak orangutan a hned do nemocnice 14 dnů jsem tam strávila a pak ještě dva týdny doma na antibiotikách.Brrrrr když si na to vzpomenu.

Vašek (Pá, 26. 7. 2013 - 09:07)

Černošky to mívají jak krocan hudrovadlo.

Jojo (Čt, 25. 7. 2013 - 23:07)

O pipinu se starám na 150%...Lenka, nepochybujem ze sa hygienou zaoberas, napriek tomu uzka kapucka sa musi vymyvat dost s problemami, preto ma zaujima, ci sa s tym da zit alebo ci by nebolo lepsie zajst to vyriesit s doktorom.

Myslim, ze pre muza by rovnako bolo lepsie roztiahnut alebo chirurgicky narezat predkozku ako mat trvale zakryty zalud.

Lenka (Čt, 25. 7. 2013 - 21:07)

O pipinu se starám na 150% vím co to je zánět okoli poštěváčku.

Mišo (Čt, 25. 7. 2013 - 15:07)

Tomáši nic si s toho...Ja verím, že sú ženy, ktorým nejde stiahnuť kapucka. Rozpolenie kapucky v domácich podmienkach je možno prípad pár sado-masochistických párov, skôr by som to videl ako prípad pre chirurga. Už tu propagovali mnohé údajné "rozpolovateľky" výhody odhaleného klitorisu, ale zatiaľ žiadna z nich neuverejnila fotky, čo vrhá veľkú pochybnosť na túto vec.

Pokiaľ by prospešnosť a jednoduchosť rozpolenia kapucky boli pravda, bol by to minimálne fenomén ako mužská obriezka, ktorej sa venujú hádam všetky tematické diskusné fóra.

Jojo (Čt, 25. 7. 2013 - 15:07)

Jirko! není taky to tak mám...Lenka, a co hygiena, ako si spod uzkej odstranujes tzv. sebum (zensku obdobu smegmy)?

Podobne ako u muzov s fimozou, aj uzka kapucka moze sposobovat caste zapaly a pripadne aj zrasty, v extremnom pripade az znecitlivenie postevacku.

Lenka (Čt, 25. 7. 2013 - 10:07)

Zajímalo by mě, jestli...Jirko! není taky to tak mám už od třináci nejde mi stáhnout kapucka zkoušela jsem to všelijak, ale nijak mě to neomezuje orgasmy prožívám dost silné tak s tím i doufám dosexuji sice mám ještě čas je mi teprve 30.

Jirka (St, 24. 7. 2013 - 15:07)

Tomáši nic si s toho...Zajímalo by mě, jestli tohle kolem odkrytí klitorisu není jenom blábol. Takovou holku jsem ještě nikdy neviděl a že některým ten klitoris nešel ohrnout. Rád bych takovou viděl :/

Reklama

Přidat komentář