Reklama

Velikost klitorisu

Míra (Pá, 27. 11. 2015 - 12:11)

Mám taky velký...Já bych ti to všechno Šárko oholil. Já bych se zbláznil když ženě vyčnívají malé pysky a mezi něma ještě poštěváček. nevím proč ho ukrýváš.

Denisa (Pá, 27. 11. 2015 - 11:11)

Mám taky velký...Tak to jsi šťastná žena že máš ho takového.To mi ipři největším vzrušení nevakoukne ven s kapice ani špička je tam zalezý v kapuci a nechce se mu ven.Už jsem zkoušela všecko ale žádné praktiky nepomáhaji ,udělat se to se mi daří někdy více jindy míň.Kapuci jsem si už zkošela na sílu stáhnout tak jenom špička se ukázala doufám že se to spraví je mi teprve šestnáct.

Šárka (So, 14. 11. 2015 - 17:11)

Mám taky velký poštěváček, ale nedělám z toho vědu. Když jsem dospívala, tak mě to docela vyděsilo, jak mi začal růst, a styděla jsem se před holkama převlékat. Narostl mi do velikosti posledních dvou článků na malíčku, mám ho zakrytý kůžičkou, ale občas mi z ní vyleze špička, a to nemusím být ani vzrušená. Vyřešila jsem to tak, že jsem si nechala růst chloupky podle rýhy, a i v místě okolo poštěváčku. Jinde jsem samozřejmě vyholená, být úplně zarostlá by se mi nelíbilo. Ale tohle mi přijde jako takový rozumný kompromis, poštěváček mi vidět už není, jen při velkém vzrušení se mi kůžička stáhne úplně dolů. Ale v těchto chvílích to je vlastně plus, pro mně i pro partnera:-)

drummergirl (St, 21. 10. 2015 - 16:10)

To chci vidět normální...Hehe, bez chlapa jo, ale bez ženský ne :-D A nenormální si nepřipadám.

!!!! (Út, 20. 10. 2015 - 18:10)

http://www.verybigclits.com/big-huge-giant-abnormal-clits9.shtml

Zlatan (Út, 20. 10. 2015 - 14:10)

redl S.: brrrrrrrr spíš na...To chci vidět normální ženskou co vydrží bez chlapa.
Jestli ty jo, tak u mně nejsi normální.

Zlatan (Út, 20. 10. 2015 - 14:10)

Nemyslíš náhodou Sustanon?
To z tebe musí být chlupatý babochlap.
Gratuluji k užívání mužských hormonů, teď jsi jeden z nás.

drummergirl (Út, 20. 10. 2015 - 14:10)

Aspon si to maji priznat,ze...redl S.: brrrrrrrr spíš na ty vaše pinďoury a zvlášť starý a gravitcí vytahaný. Opravdu výstřik krásy! Holky, buďte rády, jak to máte a na takovýhle pitomce se vyprdněte. Nebo si najděte babu, to uděláte úplně nejlíp. Baba z toho bude paf a stejně vám to nikdo líp než ženská neudělá :-) Pápá šulini

Anna (Čt, 8. 10. 2015 - 20:10)

A jak jsi to udelala?Injekcemi sustatonu a tabletkami..

xxx (Čt, 8. 10. 2015 - 18:10)

Já jsem si kliťáček...Anno, máš nádherný kliťáček, krásně bych ti ho pocucal.

jirka (Čt, 1. 10. 2015 - 18:10)

Já jsem si kliťáček...A jak jsi to udelala?

Anna (St, 30. 9. 2015 - 19:09)

Já jsem si kliťáček zvětšila pomocí testosteronu - koukněte na moje galerie http://www.amateri.cz/?a=profil&userid=665925

noja (Čt, 3. 9. 2015 - 23:09)

Taky jsem si nechala v kapuci...Akurat piesng s kapuco a citronem je pááááda, facht ty kunjo. dy hoňem spat abys nezacpala do prvni F, kravo.

emik (Čt, 3. 9. 2015 - 21:09)

já si honím taky klitoris jako penis přiložím si vybrátor jako penis ke klitorisu a přestavuji si že si honím penis prosím poradte mi zda je to stejné nervove zakončení jako pocit kde to cejtíte jako kluci když si ho honíte ?,

Jiří (St, 2. 9. 2015 - 15:09)

Gabi to bych někdy chtěl zkusit toho frajtříka tak venku cucat.Moje přítelkyně ho má jak hlavičku od špendlíku a ještě zalezlý v kapuci.

Gabka (St, 19. 8. 2015 - 16:08)

Taky jsem si nechala v kapuci udělat piesing , mám tam kroužek a frajtříka mám tak akurát že nevykukuje ale když se vzruším a ještě zatáhnu kapuci nahoru tak je i dva centimetry obnažený a citlivý jak myšlenka na citron hned teče s ní šťáva.Je to prostě padááááda.Přítel ten si toho nemůže nabažit když ho cucá a já šílím rozkoší.

Jarda (Út, 18. 8. 2015 - 12:08)

Přítelkyně má sice klitoris jako perličku ale citlivý a rád o něj pečuji jazykem. Proto jsem jí přesvědčil aby si kapucku nechala propíchnout a vsadit kroužek. Doma jí sundám kalhotky, kroužek v kapucce připnu řetízkem k řetízku kolem pasu aby perlička byla obnažená. Chodí tak celý večer a já ji pravidelně laskám. V posteli mě sama skoro znásilní jak je vzrušená. Jindy zase ke kroužku připnu závažíčko.
Teď má dírku v kapucce roztaženou na 4mm silný kruh. Moc mě vzrušuje pohled na lesklý stříbrný kruh vykukující z pipinky když projde jen v tričku. Uvažujeme že by jsme čtyři kroužky přidali do vnějších pysků.

Renča (Út, 18. 8. 2015 - 11:08)

Hele lidičky. Mě by zajímalo, zda má velikost klitorisu vliv na jeho citlivost. Já ho mám docela malý, ale citlivý velice. Tak si nedovedu představit, že by byl větší citlivější. to by bylo až nesnesitelné.

Vlasta (Út, 18. 8. 2015 - 09:08)

Jardo! Přesně jsi to odhadl s přítelem to tak děláme jak jsi to popsal věř mi je to bomba ten orgáč při stimulaci frajtříka prstem a ještě penis v dírce a těsně před výstřikem vau je to něco nepředstavitelného.

Jarda (Út, 11. 8. 2015 - 19:08)

Vidět tě, to by mi v cukuletu pinďa stál u pupíku.
Musíš být celá krásná a vzrušivá.
Važ si toho co jsi dostala.
29 let je nejlepší věk, stále mladé tělo a už víš co s ním. Musí to být pohádka, být v tobě na koníčka a zároveň ti nasliněným prstem laskat bombónek vykukující z chloupků...

Reklama

Přidat komentář