Reklama

Jak cítí ženy ejakuaci v pochvě

Fremer (St, 29. 3. 2006 - 09:03)

Moje přítelkyně řiká, že když se udělám tak to poznat nejde ale pozná prý že to přichází.
Prej se jakoby zvětší a žačne v něm škubat.

kačka (Po, 13. 3. 2006 - 20:03)

Ahojky,jsem toho názoru,že to opravdu poznat NELZE!!!!!Za ty roky ... se mi to nikdy nestalo a nevěřím tomu,že by to bylo možný .. !!

Ne-mravní hlídk (Ne, 19. 6. 2005 - 13:06)

Děkuji, tyto tzv pochutiny rád přenechám ožralům a lepším >BORCŮM

borec (Čt, 16. 6. 2005 - 14:06)

Chlastat naše víno a slivovicu, žrat klobásy, to by ti šlo, ty cajzle líné!!!

Ne-mravní hlídk (Čt, 16. 6. 2005 - 10:06)

Zatím jsem nenašel jedinou zásluhu, kterou by si obyvatelé tohoto kraje této výsady vydobyli. Inu ten provinční komplex moraváky asi hodně trápí.

borec (Čt, 16. 6. 2005 - 08:06)

To Nemravní hlídka: ty líné cajzle, Morava se píše s velkým M, jestli to nevíš ty kreténe zasrané!!!!

borec (Čt, 16. 6. 2005 - 08:06)

To Nemravní hlídka: ty líné cajzle, Morava se píše s velkým M, jestli to nevíš ty kreténe zasrané!!!!

borec (Čt, 16. 6. 2005 - 08:06)

To Nemravní hlídka: ty líné cajzle, Morava se píše s velkým M, jestli to nevíš ty kreténe zasrané!!!!

Janika To Alenk (St, 15. 6. 2005 - 22:06)

Alenko nevím kolik je ti let...ale kdyz do hrnicku nalejes jogurt a otocis ho tak prece ten jogurt taky vyteka ne ?:-) tak tak je to asi s tim spermatem v pochve... neco malo se muže jakž takž vstřebat ale spíš pomůže sprcha :-)

Ne-mravní hlídk (St, 15. 6. 2005 - 16:06)

Čím to je, že když přicestuji na moravu (přesněji oblast Hané) mám při rozkovoru s domorodci podobný pocit jako po přečtení příspěvku s nickem: borec. Že by se tam více chlastalo?

alenka (St, 15. 6. 2005 - 12:06)

chtela jsem se zeptat, jelikoz jeste nemam moc zkusenosti, jestli je normalni, ze po partnerove erekci mi jeho sperma zase vyteka ven? nebo by melo zustavat uvnitr? kdyz se potom treba postavim, vse vyteka ven..je to celkem neprijemne..jak je to u vas?Diky

Jana (Čt, 19. 5. 2005 - 17:05)

ja tedy necitim vubec nic! ani pulsovani jeho (objemneho) penisu ani vystrik a ze stríka poradne e ma toho i docela dost. Tak v ni asi nemam cit nebo co no!

jan (Út, 17. 12. 2019 - 15:12)

asi neni vse na miste

... (Pá, 29. 4. 2005 - 14:04)

asi se ti tam vychcal!!!

borec (Út, 26. 4. 2005 - 14:04)

Cétite baby leda prd!! Ste akorát chlípný děvky furt nadržený!!Když nekóřite, tak jebete nebo klevetite, to ja vaša celoživotní náplň!!!!

borec (Út, 26. 4. 2005 - 14:04)

Cétite baby leda prd!! Ste akorát chlípný děvky furt nadržený!!Když nekóřite, tak jebete nebo klevetite, to ja vaša celoživotní náplň!!!!

Ne-mravní hlídk (Po, 25. 4. 2005 - 17:04)

Jen ďábel obcuje s čarodějnicí kamenným pyjem a vystřikuje ledově chladné semeno. Ano varlata potřebují nižší teplotu pouze pro zrání spermií. Ale hotové spermije jsou ukládány v semenných váčcích nad prostatou. Při ejakulaci se smíchají spermie se sekretem z prostaty. Takže výsledná teplota ejakulátu je závislá od teploty tělesného jádra. Zkuste to někdy z partnerem který má zvýšenou teplotu. Určitě to ucítíte.

dodo (Po, 25. 4. 2005 - 13:04)

Dievčatá (niektoré), ste si isté, že cítite teplo? Ejakulát by mal byť skor chladneší. Teplota varlát je totiž obecne nižšia, i preto sú umiestnené mimo tela a stačí im nepatrne vyššia teplota aby spermie zahynuli. Snáď by viac k tomu vedeli povedať lekári.

§§§ (Po, 25. 4. 2005 - 12:04)

Nevytečte blahem kurvy jedny oplzlý!

Petr Simon (So, 2. 1. 2021 - 19:01)

Pro Tebe co sděluješ, ale pro mne muže jde o nádherné svědectví vnímat kouzlo pocitů žen. Kdybych tyto sdělení nečetl,jako bych nežil.Je mi příjemně z toho,že milování takto mnohé naše ženy vnímají.Díky Vám za sdělení toho, co mám za Vaše krásné ženské tajemství a za můj největší životní pocit poznání jedinečného.

Reklama

Přidat komentář