Reklama

lupus erytematoides

jana (Út, 12. 2. 2013 - 15:02)

ahoj lupusky náhodou jsem narazila na tyto stránky mám lupus8let a hrůza.
nyní za poslední rok chodím každý měsíc na cykláky a stále dokola má někdo zkušenost s invalidním důchodem už je to pro mne vyčerpávající až moc!
prosím dejte mi někdo vědět na tyto stránky
nemám facebook ani mejl no prostě nemám vztah k počítači jen u kamarádky jsme narazili zde na vás díky vám moc a nezlobte se!
lékařka mi řekla že na lupus invalidka není ale co kdyby já bych to zkusila!
já už prostě namůžu jsem vyčerpaná cyklákama a medrolem a vším okolo a je mi46 a chci ještě žít!

anonime (Čt, 31. 1. 2013 - 09:01)

Už od narození mám lupenku...nepletme s lluupenkuu llupusemm pproosímm
kdyžž jimáš odd ddětstvíí tak ssad už diagnozuu mášš né__----,,,,??

Anonym (St, 30. 1. 2013 - 19:01)

Už od narození mám lupenku a asi už půl roku se mi objevily fleky pod očima (taky do motýla),jako je to u lupus erytematoides. Mám jí i na čele a ve vlasech. Je to jen lupenka, nebo bych si měla zajít k doktorce? (na těch oblastech se mi kůže loupe jako všude, kde lupenku mám)

alena (Út, 1. 1. 2013 - 11:01)

Vše dobré v roce 2013 a...všem krásný nový rok a málo bolesti a hlavně zdraví přeje alena

... (Út, 1. 1. 2013 - 00:01)

Vše dobré v roce 2013 a hlavně hodně zdravíčka přeje Rozárka

Taky kopie (St, 30. 12. 2009 - 09:12)

Časopis vyšel, co vy na to? ...

Kopie z faceboo (Út, 29. 12. 2009 - 00:12)

Ahoj všem! Ve středu, tj. 30.12. by mělo být na stáncích nové číslo měsíčníku Blesk zdraví.. a v něm článek o lupusu, se kterým mi moc pomohly holky odsud :) doufám, že ta výsledná podoba bude fajn a že to někomu přinese užitek... Tajna abeceda

sima (So, 19. 12. 2009 - 22:12)

Jetse je vybornej jaterni caj bylinare Vani/můžeš si namichat i sama, koukni na složení/:
http://www.vitamina.cz/Jaterni-caj-bylinare-Pavla-Vani-40x1,6g-MEDIATE-,231.html

marie (Pá, 18. 12. 2009 - 12:12)

Ahoj ,jsem taky Marie z ol....děkuji za odpověd no já totiž jsem to nechala až po novém roce nyní si chci alespon ta vánoce trochu užít i když je to těžký s lupusem dám vědět určitě po novém roce jak dopadli odběry a ten Ostropestřec není tak špatný čaj je výborný tak uvidím! pěkné vánoce

Pro Marii (Čt, 17. 12. 2009 - 15:12)

Medrol beru 16mg. warfarin3...Ahoj ,jsem taky Marie z ol. Lupoidní hepatitidu jsem měla taky.Vysoké hodnoty jat. testů a bolesti kloubů mne přivedly vlastně k revmatologovi,který mi udělal spoustu odběrů a tím diagnostikoval lupus.S játry mne poslal do hepatologické poradny,tam mi nasadili URSOFALK a nyní mám testy v normě.Rozhodně bych nesázela na nějaké bylinky/i když proti nim nic nemám/,ale chce to odborníka na játra.Přeji mnoho úspěchů

marie (Čt, 17. 12. 2009 - 15:12)

Marie, co jsi všechno brala...Medrol beru 16mg. warfarin3 na štítnou žlázu letrox 100 pak léky na tlak a na nervy a nikdy před tím jsem jaterky zvýšené neměla až nyní a dost rapidně mám strach z lupusu vždyt on napadá další orgány v těle mi řekl lékař tak se bojím jo a unavená jsem až k nevíře a taky jsem za posl.4měs.4kg přibrala z ničeho nic!Koupila jsem si ten Ostropestřec prý je na játra výborný tak uvidím děkuji za podporu a rady

lupoidni hepati (Čt, 17. 12. 2009 - 12:12)

Info v čestine moc není,ale něco jo..jen nebrat uplně doslova...:o(((

http://www.virova-hepatitida.cz/aktualne/autoimunitni-hepatitida-tak-trochu-jina-zloutenka-320

síma (Čt, 17. 12. 2009 - 12:12)

Ahoj, musím poněkud vyvrátit info z předcházejícího příspěvku,lupus taky ůtočí na játra, ne že ne (postižení se jmenuje lupoidní hepatitida), jen ne tak často...
Musí se napřed vyloučit všechny jiné příčiny,proto bych se nemocnici´dlouho nevyhýbala-jen tak se může všechno dobře vyšetřit a nasadit léčení jaksi "na míru".

lupus (St, 16. 12. 2009 - 20:12)

Marie, co jsi všechno brala za léky. Kolik jsi brala Medrolu? Myslím, že lupus neútočí na játra, to vypadá na nějaké léky. Pokud by to byl lupík, tak máš vysokou sedimentaci. Napiš, jak to s Tebou je. Zvýšila se únava?

marie (St, 16. 12. 2009 - 14:12)

prosím vás mám lupus už několik let užívám kotikoidy Medrol16mg a jiné léky mám velké obavy chodím na kontrolu krve každých čtvrt roku a nyní mám velmi vysoké jaterní testy nikdy před tím jsem takové hodnoty neměla umluvila jsem lékařku že do špitálu nejdu!až po novém roce mi znova udělají jakési testy a pak se uvidí co mi jen doporučila koupit si ostropestřec a pít ho.prosím má někdo u lupusu problémy s játry bojím se že lupus zaútočil i proti mým játrům děkuji za odpověd

Jar.Rad. (Út, 15. 12. 2009 - 15:12)

Migrena je primo tema na...Símo děkuji,mám už za sebou vyšetření na neurologii a rentgen,nakonec se ukázalo,že mi vyskočila ploténka u krční páteře...aspon že tak...to se zas srovná,ale užívám si:-)) měj se hezky

Alena (Út, 15. 12. 2009 - 12:12)

Ahoj děvčata už jsem tu dlouho nebyla ale jak jsem slíbila že dám vědět byla jsem už víc jak před týdnem na té Tetanovce a v pohodě vše proběhlo dobře.A také mám strach z chřipky kdo by neměl a kor s lupusem.tak se mějte nějak nestíhám to víte vánoce cukroví úklid a ještě k tomu Lupus tak je toho na mně nějak dost ale dělám vše pomalu tak pěkný předvánoční shon!

Klára (Po, 14. 12. 2009 - 14:12)

ona totiž jiná chřipka už ani není, prasečí vytlačila tu původní...:o(

Linda (Út, 8. 12. 2009 - 20:12)

Tak už to mám dnes potvrzené-mám prasečí chřipku,dostala jsem balení Tamiflu a za týden se uvidí.Mimo jiné mám bolest na hrudi,bolí mě dýchání.Snad to bude dobré...

síma (Út, 8. 12. 2009 - 13:12)

Migrena je primo tema na lupusinkach, ale nikdo tam moc neprispel,Jarusko koukni se....Tak nevím,třeba nekdo odpoví zde.
KUK:
http://www.lupusinky.estranky.cz/clanky/diskuse-o-problemech-u-lupusu_/migrena--jak-na-ni_

Reklama

Přidat komentář