Reklama

lupus erytematoides

Ludmila (Čt, 30. 9. 2010 - 13:09)

http://www.cafelouvre.cz/
V kavárně se kouří ale salónek je nekuřácký.

Ludmila (Čt, 30. 9. 2010 - 13:09)

http://www.google.cz/search?q=neku%C5%99%C3%A1ck%C3%A1+kav%C3%A1rna+v+Praze&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a
to je odkaz na nekuřácké kavárny. I když tam není uveden, moc hezké prostředí je v Louvru - tam je možné dokonce zamluvit salonek - ten je 100%. Kavárna Louvre je naproti paláci Metro na Národní třídě. Dole je prodejna s čajem.

Ludmila (Čt, 30. 9. 2010 - 12:09)

Já jsem navrhla kavárnu Slavii, ale byla jsem upozorněna, že se tam dost kouří a to je pro nemocné naprosto nevhodné prostředí. Tak jsem na facebook dnes dopoledne napsala, že si myslím, že Slavia je nevhodná a že se omlouvám. Místo setkání by mělo být nekuřácké. Ve Slavii se kouří a tudíž je nevhodná. Omlouvám se, nedošlo mi to. I když jsem pražská v současnosti jsem v ID a na to, abych obrážela kavárny nemám. Kavárenské prostředí dnes neznám. Je to na někom jiném než na mně určit místo srazu. Jinak čas i den vyhovuje.

srázek (St, 29. 9. 2010 - 21:09)

Ano - je. 22.10 v kavárně Slavia n nábřeží, výhled na pražský Hrad, začátek mezi 10-11 hodinou dopolko, připojit se je možné kdykoli.:o)))
Na stolku bude napis Lupus SLE.

lupus (Út, 28. 9. 2010 - 18:09)

OK, zjistím si vlak ...Posímvás děvčata napište na tyto stránky ještě zda ten srázek opravdu bude a hlavně kde a kdy Já osobně nemám facebook tak nevím kde pak číst jsem jen na těchto stránkách děkuji za sebe ale i za ostatní lupusandy

Tereza2 (Po, 20. 9. 2010 - 07:09)

poradit jako co?
Pokud se...Souhlasím se Símou. Pokud tatínek nechce, tak ho nedonutíš. Ale takhle to probíhá u spousty pacientů - je to taková obranná reakce. Nech tatínkovi klid, ať to vstřebá a nabídni možnost, že si o tom můžete promluvit. Ostatní je na něm. A možnosti, jak to probrat s "ostatníma" jsou.

síma (Pá, 17. 9. 2010 - 15:09)

tatínkovi zjistili lupus a...poradit jako co?
Pokud se nekdo nechce léčit,tak ho nepřinutíš,ale potom musí počítat s ledasčím.
Načti si info o lupusu tu:

www.lupusinky.estranky.cz
nebo tu
www.lupus-sle.cz
a předlož to i tatikovi,s internetem snad umí...a nech ho rozhodnout. Je tam vše důležité, tu se všichni léčí léky a doplnkově třeba bylinkama, ale základem jsou léky.
Prostě je to tak
pa
simča

ivana (Pá, 17. 9. 2010 - 13:09)

Je mi 34, Lupus mám asi 12...tatínkovi zjistili lupus a chtěla bych se zeptat jak se lečite , mužete někdo poradit.Muj otec je tvdohlavy a nechce si nechat poradit rada bych mu pomohla.

Tereza2 (Pá, 17. 9. 2010 - 08:09)

OK, zjistím si vlak přijedu na jedenáctou :)

hana (St, 15. 9. 2010 - 10:09)

S poznáním není problém,...Fajn pro mne není problém a čas mi také vyhovuje strašně ráda přijedu ale aby pak někdo neřekl že se srázek koná už od rána jen kvůli mě!Snad nás bude více kdo dorazí už před obědem!Ve Slávii to znám a od oken je opravdu krásný výhled tak pokud mi zdraví dovolí tak dorazím na11h v daný den ještě je měsíc čas tak snad mi nic neporazí!Prosím pokud bude změna jakákoliv tak dejte vědít!děkuji

Ludmila (Út, 14. 9. 2010 - 18:09)

Fajn už jsem si vše zapsala...S poznáním není problém, na stolku bude papír, čtvrtka, s nápisem SLE nebo Lupus.
Mám ráda stolky s výhledem na Vltavu, Hradčany. V 11 hod, by tam mohlo být volno.

hana (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

Kavárna Slávie tak...Fajn už jsem si vše zapsala do kalendáře a mě není problém jsem v Praze kolem10h. a jak jsem psala autobus mi jede ve14h. z č,mostu tak abych tak po1h odjížděla z centra tak snad nás bude víc co se nebudou chtít zdržet až do večera!Díky za zprávičku a když mi doté doby do toho nic nevleze tak dorazím jen prosím pořadající aby tedy ještě upřesnili čas a jak se poznáme?děkuji

Ludmila (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

Kavárna Slávie tak...Jsem pražská a nemám problém přijít do Slavie dopoledne. Jen abychom tam neseděly samy.

hana (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

Lidunko, posílám odkaz jen...Kavárna Slávie tak super!Už se těším děvčata!Jen kdyby srázek nemohl být tak už od10 11h. protože jsem mimo pražská a autobus mi jede potom ve14h z černého mostu tak bych třebas alespon tu hodinku nebo2h s vámi poklábosila a koukla na lupusky!díky Hanka

Tereza (Po, 13. 9. 2010 - 11:09)

Tak se to povedlo přeposlat...Lidunko, posílám odkaz jen na tu písničku. Kdo nechodí na Facebook, tak ho to ke mě do profilu nepustí :( http://www.youtube.com/watch?v=gYGPEx8tuFM&feature=related

Jinak Jarda Svoboda (autor té písničky) je věřící "jako poleno", tak to má s posmrtnými záležitostmi "po křesťansku" :)

A ještě ke srazu - 22.10.2010 předběžně kolem poledne Kavárna Slavie :)

Ludmila (So, 11. 9. 2010 - 11:09)

Tak se to povedlo přeposlat - stačí jen zkopírovat a už to máte. To je pro ty, co nechodí na facebook.
Oproti skladateli písně si myslím, že duše při smrti fyzického těla s tělem současně neumírá.

Ludmila (So, 11. 9. 2010 - 10:09)

http://www.facebook.com/tereza.kratochvilova1?v=wall&story_fbid=1188056039055#!/Tereza.kratochvilova1?v=wall
přeposílám něco z facebooku od naší tTerezky, moc pěkné, jen s obsahem nesouhlasím

klára (Pá, 10. 9. 2010 - 15:09)

Koukám,že se zase všichni chtějí scházet...:o)))))
tady to zas nějak usnulo....Já můžu kdykoliv, dejte pevne datum a je to!!DIK!

ALENA (So, 28. 8. 2010 - 18:08)

Který den v týdnu by bylo...MĚ JE TO JEDNO JSEM V ID!

Ludmila (So, 28. 8. 2010 - 13:08)

Něco pro dobrou náladu
http://www.stream.cz/mazlove/504647-pejsek-se-klouze-po-zadech-z-kopce

Reklama

Přidat komentář