Reklama

lupus erytematoides

Jar.Rad. (Út, 8. 12. 2009 - 07:12)

ahoj holky,chci se zeptat....Trpíte některá migrénou??? nebo jinými bolestmi hlavy???

Linda (Po, 7. 12. 2009 - 08:12)

Byla jsem také u komise v úterý po 4letech a v pohodě,nadále plný a jen jsem podepsala papír.

Jarka Rad (Ne, 6. 12. 2009 - 04:12)

Dnes jsem dostala dopis ze...pro Terezu starší...
také mi tento týden přišel dopis ze sociálky...viděla jsem obálku a trochu jsem se lekla...protože vím,že jsou v otmto změny... a právě ten tiátr před komisí...já mám plný ID,takže mi jen oznámili III.st a také vše jinak beze změny....pročítala jsem si informace ohledně ID na www.vozickari.cz a asi to vše bude nově složitější....hodně štěstí všem,kdo o důchod teprve zažádají

lu (Pá, 4. 12. 2009 - 23:12)

..jen nabízejte, nabízejte, tady vám na to nikdo neskočí....:o)

Tereza(starší) (Pá, 4. 12. 2009 - 20:12)

Dnes jsem dostala dopis ze sociálky byl mně přiznán důchod II stupně a pobírání důchodu ponecháno jako doposud,hlavně když nemusím před komisi to je strašně ponižující záležitost.Chtěla jsem se podělit o radost a možná některá z vás také čeká na takovou zprávu,jen pro doplnění ČID mám pět let a je mi 51.Jinak u nás sněží a já mám z toho oteklé nožky,mějte se lépe a PA PA

lupka (Pá, 4. 12. 2009 - 11:12)

Ještě jsem chtěla dodat že se...Děkuji již jsem se začetla!
Jsem objednána na kožní v Praze na Vinohrady prosím jezdí tam z vás také někdo s lupusem?

pro lupku (Pá, 4. 12. 2009 - 00:12)

o tomto leku vice tady:
http://www.lupusinky.estranky.cz/clanky/lecba-lupusu/azathioprin

lupka (Út, 1. 12. 2009 - 14:12)

Prosím o radu už 3 měsíce...Ještě jsem chtěla dodat že se léčím s lupusem ato kožní forma lupusu.a jiné problémy nemám

lupka (Út, 1. 12. 2009 - 14:12)

Prosím o radu už 3 měsíce užívám Azaprine 2krát denně a jsem úplně hotová unavená bez nálady nic neudržím nemám sílu a mám dosti rozhoz.jater.testy a jiné má někodo zkušenosti s tímto lékem?Na kontrolu jedu až za14dní tak nevím co mi zdělí doktorka!

Jana (Út, 1. 12. 2009 - 08:12)

Petro, děkuju.

Revmatolog (Út, 1. 12. 2009 - 07:12)

Ahoj, moje kamarádka z Brna...Ohledně toho revmatologa bych doporučila v Brně v Bohunicích pana doktora Fojtíka, ke kterému chodím a nebo paní doktorku Obrovskou. Petra z Brna

Leona (Po, 30. 11. 2009 - 22:11)

Tak jak to s váma holky vypadá,dorazí ještě někdo?Dvě odpadly s chřipkou,tak nás je zatím jen asi 6 a jedna přijede až ve čtvrtek,je zrovna v Pardubicích,LíbaM ve čtvrtek asi taky zas dorazí,jedna tu bude spát,tak pokud byste měly cestu o den dýl,klidně se zastavte.

Jana (Po, 30. 11. 2009 - 19:11)

Ahoj, moje kamarádka z Brna shání dobrého revmatologa. Je tady někdo z Brna a může doporučit??? Děkuji.
Nepatřím sem, mám RA a chodím na diskuzi tam, ale revmatolog je náš společný lékař. Tak díky za pochopení.

Tereza 2 (Rozár (So, 28. 11. 2009 - 13:11)

Chtěla bych poděkovat Michalovi, který poslal na lupus-sle.cz komentář ohledně fibromyalgie. Dotazů na léčbu v ČR bylo hodně a tohle je, myslím, ucelená odpověď :)

Tereza 2 (Rozár (So, 28. 11. 2009 - 12:11)

Ahoj Leono. Díky za pozvání :) Ve středu dojedu.

Leona (Pá, 27. 11. 2009 - 21:11)

Ahoj holky,všem vám mocinky děkuju za strašně milé mejly a hezká slova,až mě to rozbrečelo.Měla jsem od samého začátku ohromné štěstí na super lupusinky,které mě v nemocnici vždy dostaly z nejhoršího.A nebyly to jen lupusinky,ale i holky s ostatníma autoimunitníma nemocema,jako Wegenerovka,myozitida,Cronova nemoc,bechtěrev,vaskulitida a další šílené nemoci pro které je Hradec taková sběrna z celé republiky.Za těch pět let jsem téměř polovinu času strávila v nemocnici a zažila osudů opravdu na román,bohužel i několik úmrtí,které mě vždy hodně nadlouho zlomily.Stalo se i že mi doktoři zakázali chodit do jídelny že prý jsem nastydlá a chodili kolem mě po špičkách,abych se nedozvěděla že mi umřela další kamarádka s kterou jsme se často v nemocnici scházely...
Téměř vždy když nastupuju na oddělení leží někdo s kým se dobře známe a je to už takový můj druhý domov.Personál je super,se sestřičkama které odešly na mateřskou si píšeme,posílají mi fotky miminek a je to moc fajn,ale čím dál tím víc si uvědomuju jak bych chtěla být činná jako dřív.Vedla jsem mnoho let mateřské centrum,byla pořád mezi lidma a teď se mi občas ani nechce vylézat z postele dokud nepřijdou děti domů a připadám si strašně nečinná a přitom unavená...Asi to bude podzimní deprese a doufám že srazík ji vyléčí.Mocinky se na vás všechny těším,děkuji za vlídná slova a jsem ráda že k vám patřím,když už to je teda jak to je...První roky jsem nečetla noviny,knížky,nekoukala na televizi,ale byly to lupusinky v nemocnici,které mě z toho vytáhly a hlavně zdravé kamarádky které se mi postaraly o moji rodinku,o centrum,prostě jsem to díky nim a vám zvládla a zvládám a za to velké díky.
I tobě Ludmilko,která jsi mě moc mile překvapila,jaký jsi skvělý a zranitelný človíček a přitom na Lupusinkách jsi mi přišla jako velice zvláštní osoba.Občas stačí nedorozumění,špatně podaná věta ,špatná nálada a trvá hodně dlouho než to zaseté semínko zla které hrozně rychle vykvetlo zas uhyne...Leona

Lada (Pá, 27. 11. 2009 - 13:11)

Lado, proč si myslíš, že jsi... jéééžiš,co jse to napsala za blbost,je mi v Dubnu 50 let,takže ne jen lupus ještě mě okupuje ten Němec :-))

LíbaM (Pá, 27. 11. 2009 - 13:11)

Holky cítíte, jak se s...Ludmilo, Lea je sluníčko, proto je to tady hned znát...
Škoda, že na sraz nepřijedete,ráda bych Vás poznala, nicméně, přeji brzké uzdravení a poznáme se na velkém jarním setkání.
pa LíbaM

Ludmila (Pá, 27. 11. 2009 - 12:11)

Holky cítíte, jak se s příchodem Leonky změnila na stránkách atmosféra? Leonko díky a přeju všem hezké a příjemné pobytí v Pardubicích na Dubině.

Pro Ladu (Pá, 27. 11. 2009 - 11:11)

Lado, proč si myslíš, že jsi v přechodu, píšeš, že Ti je 34 let. To tak, kdyby ti bylo o 15 - 20 víc. Na gynekologii jsi byla? Laika napadne, zda nejsi náhodou v jiném stavu?
Dej vědět, jak Ti je a zajdi na gyndu.

Reklama

Přidat komentář