Reklama

lupus erytematoides

ludmila (Čt, 4. 3. 2010 - 12:03)

Tak nevím kdy ten SLEz...tak jdy bude ten srázek?opravdu ve státní svátek?kdo je zde kompetentní mi odpovědět,

dej pokoj (St, 3. 3. 2010 - 19:03)

Anonyme - anonymové, dejte pokoj a ZALEZTE!

tak nevím (St, 3. 3. 2010 - 12:03)

Tak nevím kdy ten SLEz je?Opravdu platí ve Státní svátek což je nesmysl?Prosím vás už se tady pořádně vyjádřete!Bez urážek a napadání!Nevím co si mám myslet?

LíbaM (St, 3. 3. 2010 - 11:03)

Děvčata, pár dnů jsem tu nebyla a dnes po přečtení příspěvků ZÍÍÍRÁM? Co se to tu děje, nač všechna ta zloba, urážky..měly bychom stát při sobě a ne proti sobě zbrojit. Chtěla bych jen vidět, jestli všechna ta slova co tu byla vyřčena, bychom si řekly pěkně z očí do očí. Silně o tom pochybuji, ach jo, je mi z toho smutno..

Maruš (St, 3. 3. 2010 - 06:03)

Možná se podobám trochu těmhle šikmookým - možná:
: http://www.novinky.cz/koktejl/193581-susan-boyleovou-zostudil-japonsky-transvestita.html

Sranda musí bejt, ne, ať to stojí, co to stojí.

Maruš (Út, 2. 3. 2010 - 14:03)

já myslím,že Maruš má...Proč bych měla duševní poruch sakryš?Kdosi se zde podepisuje jako já a plká nesmysly!a já se jen slušně otázala a hned jsem psychycky blbá:No tak dobrý končím na vašich stránkách tady mi už asi nikdo neporadí at zije lupus a jeho příznivci kteří jsou jak se zdá padlí na hlavu!

Klára (Út, 2. 3. 2010 - 14:03)

ahoj,zkratka na facebook je tady /okopiruj si do vyhledavace/ a registrovat se nemusis a presto muzes cist,co druzi napsali.Pokud chces taky napsat,registrace je nutna.
Prohlidni si to tam,neni to slozity a prijd!
pa
Odkaz tu:
http://www.facebook.com/group.php?gid=102657393543

klára (Út, 2. 3. 2010 - 13:03)

já myslím,že Maruš má nějakou duševní poruchu a nebo nemá co na práci,když se takto baví.
Je to prostě druh ůchylky a nemá cenu ji řešit..tys zase nepochopila,že přenos myšlenek přes internet není možný a emoce se ošetřují na netu smajlikama???
Ach jo, blahoslaveny chudý duchem...že se unavuju.

Maruš (Út, 2. 3. 2010 - 12:03)

Vy jste vážně ani jedna...Nechápu někdo se zde vy dává za mě!ale já to nejsem!Jen jsem se slušně optala a dočkala jsem se urážky a posměchu!

maruš (Út, 2. 3. 2010 - 12:03)

Vy jste vážně ani jedna nepochopily, že si z vás dělám srandu? Tak to abyste skutečně odešly na ten facebook. Slyšela jsem ale, že ho budou rušit, tak se potom klidně vraťte.

lída (Út, 2. 3. 2010 - 11:03)

Jdi někam,ale rozhodně ne...Tahle diskuze je opravdu na nic! jak je to na facebooku musím se nějak přihlásit k vám na stránku?děkuji.

maruš (Út, 2. 3. 2010 - 10:03)

Jdi někam,ale rozhodně ne na sraz lupusinek!
paaaaaaa paaaaa

Kate (Út, 2. 3. 2010 - 10:03)

Klárko, to víš, že je spousta fajn lidí s touhle nemocí, ale prostě sem na doktorku nechodí, doporučuju se spíš orientovat na stránky holek, nebo na facebook, kde jsou všichni celkem v pohodě - rozhodně neházej flintu do žita, s pár lupusinkama si píšu a jsou to vážně super baby!!! Takže takové ty výpady, co tady má Maruš a spol., to není reprezentativní vzorek lidí s touto nemocí :-). Tento prostor přímo vybízí k anonymním výpadům, kde jinde se taky takhle můžeš ventilovat, že jo.
Skoro mám pocit, že si tady z nás někdo dělá srandu, třeba to není ani někdo s lupusem.
Pro MARUŠ - na tvoje poznámky je jen jedna odpověď: můžeš se pokusit něco takového zařídit, zkontaktovat příslušné odborníky, těšíme se na to.

Maruš (Út, 2. 3. 2010 - 09:03)

A já jsem si myslela že ten sraz bude takové to velké jak někdy ukazují i v TV že se postižení setkali?A ono to takové snad nebude? Nějak tomu už celému nechápu a nerozumím!A to bude jan kafe a domů?Já myslela když máme den lupusu ta k i ten sraz bude takový ---promluví lékaři odborníci na úvod zahájení a poté bude diskuze s námi postiženými lupusem a jak jsem zjistila tak né!

Ludmila (Po, 1. 3. 2010 - 21:03)

Lupusiky všechny si musíme uvědomit, že účastnit se srazu není žádná nutnost nebo povinnost. Není vůbec nutné pořádat nějaký sraz a dál se můžeme vpohodě setkávat na těchto stránkách. Lupus je velmi těžké onemocnění, které provází velká únava. Já sama, kdybych měla jet mimo Prahu, tak odmítnu - to vyčerpání a zhoršení zdravotního stavu, by mi za to nestálo. Na druhou stranu setkání s člověkem, který je podobně postižen jako já, může být zajímavé i poučné. Necháme to vývoji. Proběhne 1. sraz 8.5. a potom, pokud bude chtít někdo mimopražský si sednout k čaji nebo kávě v pražské kavárně Slavia a koukat na rozkvetlý Petřín a zpívající Vltavu s křičícími racky se sejdeme následně tam. Poinformuji o prvním setkání na Boršově. Když nepřijede nikdo, bude mi to jedno. Tuhle kavárnu mám ráda a klidně si tam posedím sama se svými vzpomínkami. Nemá cenu se stresovat jen proto, že někam půjdu klábosit a na kafe. Vždy je možné se dohodnout.

Klára (Po, 1. 3. 2010 - 20:03)

Já osobně si myslím,že 2 srazy jsou velmi rozumné řešení a jednání Ludmilky /která se nabízí coby organizátor/ velmi hrdinské :o)
Po pročtení celé diskuse ale podstatně klesla moje chut se zůčastbit jakéhokoli srazu,protože mám dojem,že všichni s SLE jsou nějak "divní" a že si tím pádem za nemoc mohou sami.Včetně mě,protože se nechci vystavovat negativnímu působení jiných lidí,abych si nezkazila náladu a nezhoršila svůj stav.Je to sobecké? Nebo jak to vnímáte vy,rozumní,co sem jen NAKUKUJETE?
Zajímá mě váš názor...prosím,piště (vy, kteří máte ůchylku hned komukoli nadávat, BEZ NADAVEK PROSIM )...:O) Dik.

Kate (Po, 1. 3. 2010 - 20:03)

V pátek jsem se dívala na Slunce, seno a jahody - a čím jsem starší, tak tím víc se tomu směju u tohoto filmu a říkám si, že Troška velmi dobře zná český národ - příkladem je i zdejší diskuze, najdou se i tady lidi, kteří jednají stejným způsobem jako paní Škopková (hrála ji Růžičková), a připadá jim to naprosto normální. Ale dál už bych to nerozebírala, nemá to smysl se tady hádat, a rozebírat to, jen se povznést :-).

Katcha (Po, 1. 3. 2010 - 19:03)

Jo a jen tak mimochodem... "Že se tu nikdo neuráží". A co příspěvek Marie (27.2.) - "to se mi teda nechce, vy kravky". Divila bych se, kdyby tohle organizátorky nebraly jako urážku.

Katcha (Po, 1. 3. 2010 - 19:03)

Nevšiml jste si někdo, že v běžnou sobotu jezdí méně spojů než ve svátek (který je brán jako neděle)?

Lenka (Po, 1. 3. 2010 - 18:03)

Vando, mám sjor. syndrom i lupus, jestli chceš napiš[email protected]

Reklama

Přidat komentář