Reklama

lupus erytematoides

Tereza2 (Pá, 12. 3. 2010 - 11:03)

Terezo děkuji ale nějak se...Ahoj. Pokud se chceš přidat, tak hledej tlačítko "přidat se" nebo "stát se členem (fanouškem)" nebo "join". Někdy je přednastavená angličtina :) Dcera ti s tím určitě pomůže. V době, kdy jsem skupinu zakládala, jsem netušila, co které tlačítko znamená a proklikala jsem se :)))

klára pro lidku (Pá, 12. 3. 2010 - 11:03)

Ahoj, registrace není na FB nutná, pokud si chceš jenom číst nebo prohlížet. Hlavně se neboj a klikej na napisy třeba Diskuse nebo Zed - otevřou se ti další okna. Nic na tom není, nemusí se nijak zvlášt s PC umět a přesto se ti to povede.pa.Klára

lída (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

...Terezo děkuji ale nějak se tam nemohu dostat.musím se registrovati?budu zkoušet dál já nějak nejsem přítel počítače takže moc nerozumím.Raději asi počkám na dceru až přijede na víkend ta mi snad poradí ale zatím děkuji!

martina (Čt, 11. 3. 2010 - 15:03)

prosím vás o radu mte někdo prosím zkušenosti když máte lupus/já jej mám též-kožní/Zda mohu užívat WOBENZYM?prý se jedná o dobrý lék na podporu imunity!Slyšela jsem o Wobenzymu jen samou chválu.tak prosím užíváte ho někdo?zda je vhodný a neublíží?

Tereza2 (Út, 9. 3. 2010 - 16:03)

http://www.facebook.com/group.php?gid=102657393543&ref=ts

:) ahoj a přidej se :)

lída (Út, 9. 3. 2010 - 14:03)

no já jen že se domlouvalo...PROSÍM NAPIŠTE KONTAK NA FACEBOOK!KDE S SCHÁZÍTE DÍKY MOC!

tera (Út, 9. 3. 2010 - 11:03)

Ahoj, není nutné nic...no já jen že se domlouvalo pro mimopražandy srázek někdy ve všední den?kdosi nabízel nabídku kavárně u nár.divadla tak to už zase také padlo?

klára (Út, 9. 3. 2010 - 11:03)

Ahoj, není nutné nic posílat ještě jednou, platí původní návrh a místo
8.5.2010 v Lehké hlavě P1, kdo nemůže,tak se s tím prostě smíří a nebude se urážet a přijede příště, kdy to bude zase jinak a jinde...
Není to rozumný??
AHOJ.

lupuska (Út, 9. 3. 2010 - 10:03)

co je to za blbost 3.3 jako...nějak to tady vázne!kdepak jste a neodpovídáte?mám v tom celém taky maglais!nevím kdy tedy jet do Prahy!jsem 220km od Prahy směr Trutnov a tak to mám dost daleko a nerady bych jela zbytečně!prosím dejte ještě vědět na mejly a nejlepší všem protože tady na této stránce se jen dohadujem a někdo i nechutně napadá tak lepší bude když organizátorka která má mejlový adresy na nás lupusky tak aby zaslala ještě jednou kdy a zdy vůbec SLEz bude zdy ve svátek nebo ve všední den!děkuji za pochopení!tímto jsem nechtěla nikoho urazit a ni nikomu nic nařizovat jen se dotazuji! děkuji

tera (Po, 8. 3. 2010 - 10:03)

A do třetice příspěvek od...co je to za blbost 3.3 jako všední den to je trochu mimi mísu to už bylo!
Nevím něco se stále plánouje a nakonec kdo plánuje ani se nedostaví!
Nějak je vše stále nedotažené a stále nevíme a zda ve státní svátek nebo ne!
Což pro mimo Pražské je blbost už vzhledem k dostupnosti příjezdu autobusu a jejich omezení ve Stání svátek!

Tereza2 (So, 6. 3. 2010 - 08:03)

Ludmilo, ještě jednou se omlouvám za vzniklé nedorozumění.

Tereza2 (Pá, 5. 3. 2010 - 20:03)

Jééé "není z hlavy" se mi vskutku povedlo :) Samozřejmě "není z mé hlavy" Ale pobavte se :)

Tereza2 (Pá, 5. 3. 2010 - 20:03)

A do třetice příspěvek od mě. Vzhledem k tomu, že předpokládám vlnu nevole, předkládám další návrh (není z hlavy). Udělejme si předběžný návrh vhodných termínů a kdo bude moct, přijede. NAPŘ. předem bude dáno 3.3. (jako všední den), 12.6. (jako víkend) a 29.7. (jako prázdniny). Ale taková věc předpokládá větší míru komunikace. Nebo se zkuste domluvit "regionálně" jako to dělá Leonka.

Tereza2 (Pá, 5. 3. 2010 - 20:03)

Jinak je škoda, že i to nevyjde. Snad příště :) Ale aspoň napiš na jakou jdeš přednášku (případně, jaké to bylo).

Tereza2 (Pá, 5. 3. 2010 - 20:03)

Ludmilo, za záměnu jmen se omlouvám. Té věci s malým a velkým písmenkem jsem si nevšimla.

Ale z toho, co jsi psala "Myslím, že by mohly být slezy 2, jeden ve svátek - pro pracující a druhý ve všední den - pro mimopražské. Nabízím se jako spojka." jsem pochopila, že nabízíš možnost dvou srazů. Myslím, že nejsem jediná, kdo to tak pochopil. Mě to sice zaskočilo, ale nakonec proč nemít dvě setkání.

Ludmila (Pá, 5. 3. 2010 - 20:03)

ludmila

Tak nevím kdy ten SLEz...

tak jdy bude ten srázek?opravdu ve státní svátek?kdo je zde kompetentní mi odpovědět,
To pochopitelně můj příspěvek není. Já se píši s velkým L a určitě bych toto nenapsala. Naopak jsem se slušně všem a včas tady i na facebooku omluvila, že na slez 8.5. nepřijdu z osobních důvodů - mám přednášku. Dozvěděla jsem se dnes. Takže tím se neuskuteční ani moje spojková nabídnutá činnost pro mimopražské. O žádném mém srazu nikdy nepadlo ani slovo. Slez ani sraz na mě určitě nestojí, jen jsem se napřed přihlásila a teď se omlouvám a nepřijdu.

Tereza2 (Pá, 5. 3. 2010 - 19:03)

Vzhledem k tomu, že zde Ludmila nabídla alternativu ke květnovému srazu, není důvod toto setkání rušit. 8. května původně plánovaný SLEz proběhne. Doufám, že se Ludmilin sraz vydaří a že se nám povede najít společnou cestu. To abychom mohly spolupracovat a nebyly je "ty z Facebooku" a "ty z Doktorky".

Tereza2 (Pá, 5. 3. 2010 - 19:03)

tak jdy bude ten...Ludmilo, proč se ptáš kdo je tu kompetentní ti odpovědět. Myslela jsem, že jsme v kontaktu a že víš, kdo ti může nejlépe odpovědět. Nerozumím :(

Ludmila (Pá, 5. 3. 2010 - 11:03)

Ještě jsem chtěla říct, že vynikající stránky jsou Sciencedaily. Nemusíte umět anglicky - google překladač je dost dobrý, někdy je tam čeština lepší než některých rodilých Čechů na diskuzi. Články si ale musíte vybírat a dávat do souvislosti s tím, co je známo. Jde povětšině o novinky, ale někdy velmi zajímavě inspirující.

Ludmila (Pá, 5. 3. 2010 - 11:03)

Holky, je mi líto, dnes jsem se dověděla, že 8.5. 10 mám přednášku, takže na 100% na Boršov nepřijdu.

Reklama

Přidat komentář