Reklama

lupus erytematoides

Milada (Čt, 22. 10. 2009 - 20:10)

Ahoj děvčata
16.9 jsem sem psala,že jsem asi nový případ,čekala jsem na výsledky,bohužel se vše potvrdilo,mám prý zatím kožní lupus,ale mě je pořád zle,po kortikosteroidech se mi zahojil ten hnus v dekoltu,ale pořád jsem unavená,a bez neurolu to nezvládám,dostanu záchvat jako na infarkt,prý nemám chycené srdce ani ledviny,ale asi mám mozek nebo co,je to možné?hrozně se motám,kam se obrátit teď a jaká vyšetření si nechat udělat?Mám už panický strach z lékařů
ještě že mám své ruční práce, a pc jinak bych se asi zbláznila,můžu se tu spojit s paní doktorkou a posat jí mé potíže? Dá se to tu ? Děkuji mnohokrát Milada

síma (Čt, 22. 10. 2009 - 18:10)

Holky, hele co jse objevila....fotografická soutěž, nevytřee revmatiků zrak,že se taky nedáme udeptat a posadit na vozejk?

http://www.revmaticke-nemoci.cz/novinky-revmatoidni-artritida/svetovy-den-artritidy-aneb-pracujme-spolecne-315

síma (Čt, 22. 10. 2009 - 14:10)

Danica je sympatická baba nebojácná...supeeeer!!!

Danica (Čt, 22. 10. 2009 - 13:10)

řekla mi známá u doktora že snad bude sraz tak já jsem pro!jsem pro ale ne v sobotu na Prahu mi spíše jedou busy ve všední dny na víkendy je provoz busů velmi velmi omezen tak já jen přidávám svůj názor mě by se šiklo v týdnu dopoledne nebo poledne nebo brzo po obědě a abych zase stíhela bus zpět mimo Prahu poslední mi odjíždí kolem17h.no nikomu můj názor nevnucuju jen mně tak napadlo že o víkendu možná my vzdálenější budeme míti problém s dopravou a každého tam někdo nepoveze je závislý na bus!A já bych ještě možná stihla koupit nějakého toho Ježíška jo a ta Lucerna to je dobrej nápad tam to známe tak já jsem pro jen někdo kdo má organizačního ducha se prosím toho ujměte vždyt nás nemusí být60 ale stačí kdo příjde a taky si myslím že se nebudem očučovat ale že si třeba při kafíčku předáme nějaké ty rady a zkušenosti více než tu na netu tak ahojky a nějaká organizátorko chop se toho!

Tereza 2 (Rozár (Čt, 22. 10. 2009 - 10:10)

Připojuju se k Símě, taky jsem byla tímhle názorem zaskočená a navíc sraz, dle mého, nemá být o "okukování těch druhých".

síma (Čt, 22. 10. 2009 - 09:10)

No tak poslední věta Ludmily je šok...mě, společenského člověka trochu dost šokuje,ale akceptuju to...každej nejsme stejnej - ZDRAVIM samotářku Ludmilu :o).

Ludmila (Čt, 22. 10. 2009 - 07:10)

Sraz. Já bych ho nechala na jaro, teplé měsíce. Podle sebe soudím ostatní. Já v zimě mám problém vyvenčit psa nebo si dojít koupit chleba. Takže pokud sraz bude v zimních měsících určitě nepřijdu.
Potom si myslím, že není důležité, jak kdo vypadá, ale jaký je a na to se nemusíme osobně setkávat.

síma (St, 21. 10. 2009 - 14:10)

Lu-pusinky -vy se fakt nechcete setkat??...
proč nikdo nepíše????
Navrhněte datum, mě se to hodí kdykoli o víkendu, sobota odpolko by byla prima.

klára (Po, 19. 10. 2009 - 23:10)

no asi nebude-protože lupusinky nejeví zájem....:o(((

ach jo -necháme to na květen, třeba rozvete i chut se setkavat!

Marie (Po, 19. 10. 2009 - 15:10)

místo je jasné a kde nějak mi to uniklo a kdyže to bude?!

Tereza 2 (Rozár (Ne, 18. 10. 2009 - 09:10)

Ahoj.Nějak se nám v té chumelenici ztratila debata o srazu. Místo je, předpokládám, jasné, ale co datum?

agata (St, 14. 10. 2009 - 19:10)

:o))))

jienis (St, 14. 10. 2009 - 11:10)

vice pribehu na www.tojesila.cz

Tereza 2 (Rozár (St, 14. 10. 2009 - 08:10)

Agátko. Připojuji se k těm všem, kteří ti dnes budou přát všechno nej k svátku. Hlavně hodně zdraví - však to všichni známe. To je potřeba stále :))

Klára (Út, 13. 10. 2009 - 18:10)

Lupusinky v Lucerně !!!!!- to je parádní nápad, tam trefí každej (a nemaj tam draho, naposled jsem tam byla ovíněna jejich červeným vínem, nedrahým...nebojte...) a příště můžeme jít třeba na koncert!!!:o))))

JANA (Út, 13. 10. 2009 - 14:10)

Ahoj jsempro SRAZ nejlepší by to bylo v kavárně LUCERNA mám s ní velmi dobré zkušenosti a to snad by i každý každá našla je to pěkně v Centru a velmi znémé.dávám jen TIP ahoj všem na srazu at je kdekoliv!

Marie (Út, 13. 10. 2009 - 12:10)

jsem už starší lupiska a prosím vás pěkně až bude ten sraz tak bych ráda také přijela mám v Praze příbuzné tak není problém u nich přespat jen mám problém se psaním přes počítač jsem opravdu starší ročník a teprve se učím seznamuji s počítačem takže vůbec nevím co je to facebbook a takový ty čísla jak tady kdosi uváděl prosím pěkně znám tyto stránky a pak na lupusinkách prosím pěkně dejte vědět hlavně tady abych byla jak se říká v obraze! děkuji a opravdu se těším Marie

Jar.Rad. (Po, 12. 10. 2009 - 16:10)

jsme taky pro sraz,ale orzhodnu se až těsně předtím,ale to známe všechny...stav,počasí a tak...nebudu nic rsiskovat,ale moc ráda vás holky poznám

Jar.Rad. (Po, 12. 10. 2009 - 16:10)

Jaruško, já ti taky moc držím...pro Kate
no jo,kroužek nezklamal,dokonce jsem váhala,zda ho ten den nezrušit,ale dobře,že jsem jela,přijela jsme tak nabitá energií!!!
díky a měj se hezky Jarka

Tereza 2 (Rozár (Pá, 9. 10. 2009 - 15:10)

Mrkněte občas na starší příspěvky :)Info o srazu i tam. Sraz by měl být před vánoci v Praze. Je to nápad Jany, navázat na návrh Agátky. Před dvěma lety vyvěsila návrh na sraz a nemělo to odezvu :( Tak nějak jsem se k tomu letos připletla :) Takž datum se stále dohaduje. Každý je odjinud, tak aby se to vhodně skloubilo. Případně pište, kdy se vám to hodí. Plán je jednoduchý svařáček, pokoukat po Praze a trochu se oťukat před plánovaným "velkým" srazem v květnu :)

Reklama

Přidat komentář