Reklama

lupus erytematoides

agata (So, 16. 5. 2009 - 15:05)

Holky, jediné očkování,které by mělo být SE bezpečné je právě tetanus,já ho snesla v pohodě/protože je to mrtvá vakcína,není tam žádný bacil.../,jiné jsou festnebezpečné,načtěte si ZDE:
http://www.lupusinky.estranky.cz/stranka/ockovani-a-lupus
Pro Kate, taky je lepší nechat si stanovit,zda máš a v jaké výši ještě protilátky v sobě od minulýho očkování a pokud ano, může se odložit.třebaby to po tebe byla dobrá varianta!!
čao
Agata

alena (So, 16. 5. 2009 - 14:05)

ohledeně toho očkování, taky mám SLE a vdusledku autoimunitní zátěže mi při RM zjistili demyelinisační změny na mozku takže nechci další autoim.riskovat i když mi doktorka taky řekla že by to nemělo mít vliv já bydlím v Ostravě

Kate (Pá, 15. 5. 2009 - 22:05)

když jsme u toho očkování - tak by mě docela zajímalo, jak snášíte očkování proti tetanu? Měla bych teď na něj jít (je to jedna z mála povinných vakcín) - a upřímně z toho mám docela obavy, pořád to odkládám, neb nevím, jestli mě to třeba moc nevysílí a nevyřadí z provozu a taky jestli to třeba nemůže spustit některé procesy v těle... když člověk není úplně v pořádku. Mám poslední tři měsíce zvýšenou sedimentaci (sice jen mírně), a lékaři vyslovili podezření na RA - a tak si říkám, jestli bych se do toho všeho teď měla dát očkovat. Já se na to samozřejmě ptala revmatoložky a říkala jsem to i obvoďákovi, oba říkali, že by to nemělo mít vliv... ale přeci jen tomu moc nějak nevěřím a čekám, až mi klesne sedimentace.

Tereza (Pá, 15. 5. 2009 - 20:05)

K vnoučátku gratuluju. Název očkovací látky je Rotateq. Na www.ockovacicentrum.cz je i bezplatná linka pro konzultace.

Tereza (Pá, 15. 5. 2009 - 20:05)

K vnoučátku gratuluju. Název očkovací látky je Rotateq. Na www.ockovacicentrum.cz je i bezplatná linka pro konzultace.

Ludmila (Pá, 15. 5. 2009 - 20:05)

Babičko Jájino koukni na http://www.google.cz/search?q=rozálium+očkování&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client
Rozalium se sdružení gramotných rodičů, kteří se řídí posledními vědeckými poznatky nikoli komerční nabídkou.
Asi by ses s nimi měla spojit. Myslím, že jsem Ti už blahopřála na pokecu. Tak ještě jednou - blahopřeji. Děti jsou to nejcennější co člověk má, alespoň tak to vidím já.Pa a ozvi se, co jsi objevila o očkování.

Jájina (Pá, 15. 5. 2009 - 13:05)

Ahoj děvčata, stala jsem se po třetí šťastnou babičkou a chtěla jsem se zeptat zda někdo má zkušenosti, nebo slyšel něco o vakcíně RotaTeg, má to být proti rotavirům, je to doporučené očkování pro vnoučka, podává se pusinkou děkuji moc Jájina

Lído (St, 13. 5. 2009 - 12:05)

Ahoj, já bych pro jistotu zavolala na to pracoviště a poradila se s doktorem,zda ty hodnoty bílých krvinek vydržej ten tyden...ale jak chceš,dřív by tě asi stejně nepozvali,tak uvidíš.Já ale vždycky raději volám,už kolikrát se mi to spíš vyplatilo...Líná huba hotový neštěstí...:o)))
Papa Klárka

Návštěvník (St, 13. 5. 2009 - 09:05)

Kláro děkuji za vysvětlení ohledně cykláku mám všechny výsledky a ty si povezu od obvodní na další pulz tak tam se informuji jsem asi trochu vyjukaná ale bílé krvinky jsou bílé krvinky píšeš o infekci tak to mám dost často při lupusu pásový opar už ani nepočítám měla jsem ho za posl.3roky už 4krát a zánět moč.měchýře taky se mi stále opakuje tak to by mohlo být ta infekce že.no ale raději se na vše zeptám nebot naše obvodní ta je velmi strohá a nic neřekne.díky a s pozdravem lída z hor.

Tereza (Út, 12. 5. 2009 - 14:05)

Dnes u nás prší a já nejsem k žádné práci tak pročítám doktorku a opět píše na všechny diskuse pan vševěd Bohumil je mi divné,že neradí i na našem foru asi neví co to je SLE.Mějte se pohodově a PA PA.

ELIŠKA (Út, 12. 5. 2009 - 10:05)

Děkuji všem co mi drží palce-sama jsem zvědavá na doktorky názor -ten rozhodne a pak už je to jen na přírodě-vím že nemám problém otěhotnět ale miminko v sobě udržet to bude největší problém,bude to dlouhá cesta za štěstíčkem....a vám všem přeji hodně zdravíčka a štěstíčka...

Kate (Po, 11. 5. 2009 - 21:05)

Eliško, já ti taky držím palce - jsi rozumná žena - i přes to, že tvým životním cílem je vychovat a porodit dvě děti, tak si dokázala vyhodnotit správně situace a nejít do toho za každou cenu - to máš můj velký obdiv - a muselo to být pro tebe strašně moc těžké - to věřím, obzvlášť s touto nemocí - kdy už vlastně nikdy dopředu nevíš, jestli třeba budeš moct znovu otěhotnět. Takže se vykašli (promiň že používám to slovo:) na ty anonymní hlasy, co tě tu uráží, řiď se vlastní intuicí ... to si člověk musí zodpovědět jen sám před sebou, jestli na to má nebo ne - intuitivně sice hledáme podporu v druhých, ale to z nás nesnímá zodpovědnost za konečné rozhodnutí.

klára (Po, 11. 5. 2009 - 17:05)

HOJ, OPRAVDU SE TO U CYKLÁKU MŮŽE STÁT, ZAVOLEJ SI NA PRACOVIŠTĚ,KDE TI HO DÁVALI A NADIKTUJ JIM HODNOTY, PODLE TOHO,JAK JSOU VYSOKÉ,BUDOU POSTUPOVAT (TŘEBA NIC,ALE NĚKDY MAJ SPECIÁLNÍ PŘÍSTUP,ABY HODNOTY ZVÝŠILY,HROZÍ INFEKCE)!!!
JE TO VELMI VHODNÉ JE INFORMOVAT, OBVODNÍ NEMÁ ZKUŠENOSTI,ALE ONI ANO...TAKŽE TAK.
Není třeba se lekat,jen být opatrný.To je všechno.
Jinak AHOJ, a přéště se klidně představte, jsme tu přece mezi sebou a net je anonymní!!!!:o)

Návštěvník (Po, 11. 5. 2009 - 15:05)

dobrý den chtěla jsem se jen zeptat mám za sebou3cykláky a nyní po přešetření krve a nástupu za týden na další mi obvodní zdělila že se jí nelíbí hodnoty bílých krvinek jsem prý úplně na hraně nějaké té stupnice máte někdo zkušenosti zda ty cykláky jsou takové ... že by mi rozhodily krvinky neměla jsem nikdy s krví problém proto mně to zarazilo a obvodní mi nic neřekla že at si semnou poradí u dalšího cykláku děkuji všem za odpovědi jinak jiné problémy po cykláku nemám naopak se cítím lépe vždy mně jakoby napumpojí elánem a nyní jsem se zalekla výsledků

klárka (Po, 11. 5. 2009 - 13:05)

není většího daru než když je dítko chtěné přijímané s láskou,děti i v břiše všedchno cítí a určitě by cítílo i ty obavy a strach,co jsi Eliško měla tenkrát.Proto se neobhajuj,nevysvětluj a jdi po schvalení doktorkou do toho, všichni ti fandíme (i když někdo je línej nebo nechce tady psát svoje názory), nenech se ničím odradit, dětátko ti všechno BOHATE vynahradí.

ELI`KA (Po, 11. 5. 2009 - 12:05)

BYLA BYCH MOC RÁDA ABY KAŽDÉMU VYŠLO TO BY SI PŘÁL-NĚJAKÝ JEHO ŽIVOTNÍ CÍL TÍM MÍM BYLO VŽDYCKY PORODIT 2 DĚTI A VYCHOVAT JE TAKY ABY BYLI ONI SAMI SE SEBOU SPOKOJENI A JÁ BYLA HRDÁ MÁMA-BOHUŽEL PŘED 9MĚSÍCI JSEM NA DRUHÉ MIMI NEBYLA PŘIPRAVENA A NEBYLA BYCH MOŽNÁ ANI SCHOPNÁ-NEVÍM ALE TED VÍM ŽE BYCH TO ZVLÁDLA A HLAVNĚ SI HO MOC PŘEJU

agata (Po, 11. 5. 2009 - 12:05)

Eliško,já ti taky fandím,moc a moc- jsi přemýšlivá holka,co nic nezanedbá a ptá se -rozhodně a taky věřím,že diskuse bude pozitivní,protože i to patří k nemoci,snažit se o jiný pohled na svět,i když nám třeba za zády stojí vlk...ale NO A CO????
Všem hezké jarní dny a at máte plánů,co se do vás vejde...:o)

ELIŠKA (Po, 11. 5. 2009 - 12:05)

No,narovinu-taky vždycky přemýšlím jestly má cenu se tady vůbec na něco ptát aby z toho tady nebyl ooooohhhhhromný problém ale co jak říkám každý má právo na svůj názor a veškeré vyjádření svých pocitů-samozdřejmě bez ponižování,nadávek a hnusné IRONIE

Leny (Po, 11. 5. 2009 - 08:05)

Eliško já ti fandím,ale já se svými plány tady raději nesvěřuji.Párkrát se mi to nevyplatilo.Ale jinak je mi fajn a tobě držím palečky..

ELIŠKA (Po, 11. 5. 2009 - 08:05)

Símo,nenařkla jsem přímo tebe z urážení proboha-jste tady všechny hrozně vztahovačné-jen jsem mluvila o tom že když se tady řeší problém tak je tu vždy někdo kdo to prostě kazí-nemyslím tím ted tebe prosímtě-jen že jsem dřív měla pocit že napíšu problém a každý dodá svůj názor a poradí,a né že se tu bude každý hádat -KAŽDÝ MÁ PRÁVO NA SVŮJ NÁZOR

Reklama

Přidat komentář