Reklama

lupus erytematoides

Tereza 2 (Ne, 16. 8. 2009 - 09:08)

Přehlédla jsem dotaz Kláry, jak s tím konopím u lupusu (7.8.) Kononá mast na dermatitidu ze sluníčka, semínka na doplnění esenciáních kyselin, na afty konopné sérum, čajík z listů na spaní a podrážděný žaludek. Stále píšu o konopí bez THC. A pak je spousta pacientů, kteří si ho vychvalují na bolesti kloubů (mast, kouření) Kate myslím psala o bechtěrevicích, ale třeba i RS pacienti.

Ludmila (Ne, 16. 8. 2009 - 07:08)

Mám podobnou zkušenost jako popisuje Líba a tím i podobné názory. I když někdy jsem překvapená, jak silně funguje energetická léčba. Takže tu nagaci mám skutečně spojenou s výdělečnými firmami typu Institutu dr. Jonáše a jeho spolupracovníků a podobně. To je záležitost lidí, kteří se na této energetické léčbě snaží vydělávat a přitom ji neumí. Jen slyšeli, že něco takového je a to zpeněžují.

xyz (Pá, 14. 8. 2009 - 14:08)

prachy tecou do kapes podvodniku!!!

Kouknete:
http://www.forbio.cz/cenik.html

Líba pro forbio (Pá, 14. 8. 2009 - 11:08)

Několikrát jsem navštívila institut celostní medicíny dr.Jonáše. Výsledek byl opravdu žalostný,syna vyšetřili výrok zněl-špatná strava,zákaz pití mléka.Naordinovali byliny, za návštěvu naučtovali 3500kč to vše se opakovalo po dobu 8 měsíců,potom se prý krásně vyčistila játra až na to že syn žačal čůrat krev stuhla mu noha v kyčli a skončil v motole na nefrologii tam si pobyl 6 týdnů s klasickou léčbou.Netvrdím,že za zhoršení stavu mohou lékaři z celostní medicíny ale rozhodně jsou nemoci na které jejich léčba nestačí.To je ovšem můj názor,nikomu ho nenutím,jen chci říct že přístroj metatron bude dle mého názoru též zavádějící mašina na prachy přeji krásný den

ForBio (Pá, 14. 8. 2009 - 10:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz

Líba (Čt, 13. 8. 2009 - 22:08)

ahoj Ludmilo jsem laik ale snad proto že radon ozařuje,zvyšuje tvorbu protibolestivých a protizánětlivých hormonů působí na tkáně v těle podívejte se na stránky Jáchymova dobrou noc

Ludmila (Čt, 13. 8. 2009 - 19:08)

Mám ještě jeden dotaz. Máte některá tušení, proč dělá radon dobře na lupoidní zánět?.Já zatím nenašla popis léčebného působení radonu. Díky i za odkaz.

Ludmila (St, 12. 8. 2009 - 19:08)

Ahoj holky, dnes jsem se vrátila z Teplic a prolítla jsem příspěky od mého odjezdu.
Zaujaly mě,ale teď bych chtěla reagovat jen na 2. Dr. Holečko píše, že je zděšen. Fain, tak ať sem neleze. Určitě není dr. medicíny, doporučuji mu diskuzi s psychickými problémy pacientů, tam se najde.
Naopak moc se mi líbil příspěvek pana Františka. Už před časem jsem Vás informovala o knize Lupus je léčitelný. Je tam popsáno na mnoha stránkách to, co pan František napsal na pár řádcích tady. Je množství lidí, kteří se dostali syrovou stravou z těžkých nemocí a mimo jiných i z lupusu. Ne jen kožního, i systémového, kde jsou postiženy vnitřní orgány a kde jde Bohužel o život. Je problém, alespoň pro mě, přejít na 100% syrovou stravu. Nemůžete vysadit léky a dost to dohromady ničí žaludek a všechno, zkrátka jsem to nezvládla.
Teď jak jsem byla v lázních, tam je strava velmi chutná, ale z hlediska léčebné diety naprosto nepřijatelná, měla jsem dost velké potíže. Kdo je na syrové stravě nemůže se nikde jinde stravovat než doma a to může být velký problém. Při poruše diety je velmi rychlý nástup příznaků nemoci zpět a možná horších - tedy podle knihy.
Jsem moc ráda, že sem pan František napsal.
Dieta určitě smysl má.
Bylo by velmi dobré, kdyby nám sem napsal či přeložil jiný příběh léčby lupusu. Františku díky.

síma (Út, 11. 8. 2009 - 23:08)

problémy s motýlem,jukni sem:
http://www.lupusinky.estranky.cz/clanky/diskuse-o-problemech-u-lupusu_/motyl

Zdravím a přeji brzské odmotýlování :o)

Tereza (Út, 11. 8. 2009 - 20:08)

Zase mám obličej samé červené flíčky více na tvářích než v oblasti nosu mastičky nepomáhají tak mi revmatolog doporučil zvýšit dávku Plaguenilu z jedné tablety(200mg) na dvě denně potíž je v tom,že tenhle lék než zabere trvá to nejméňe šest týdnů tak se vás chci zeptat jesli některá z vás neřešila motýla tímto způsobem a s jakým výsledkem.Je to hrozné se na sebe podívat do zrcadla já vím chodíš tak si nestěžuj,ale doufám,že mně většina z vás pochopí.Mějte se pohodově.A PA PA

Kate (Út, 11. 8. 2009 - 18:08)

Ahoj Terezko, jsem ráda, že Ti info, co jsem napsala, k něčemu byly... Omlouvám se, shiatsu jsou japonské masáže :)ale mě stejně fascinuje, jak mají Asiati dobře zvládnuté lidské tělo... Vím, že je to těžké, ale je potřeba stále hledat a hledat a najít si to svoje... každému vyhovuje něco jiného.
Dobré je taky cvičení Do-In (obsahuje prvky shiatsu), ale tam je potřeba mít dobrého lektora - jinak ti může být špatně... to se mi povedlo minule :( sem si moc mačkala všechny body a pak jsem byla tři dny nepoužitelná :( ale to je tak se vším :)
tak držím palce.
Pa pa

Tereza 2 (Pá, 7. 8. 2009 - 19:08)

Oprava na shiatsu :)

Tereza 2 (Pá, 7. 8. 2009 - 19:08)

Legraci si nedělám. Na mysli jsem teda neměla přímo kouření konopí. I když přes vaporizér se snižují rizika kouření. Spíš masti, čaje, semínka...

Díky za odpověď ohledně alternativ ke klasické léčbě. Shitake neužívám ve formě tabletek, ale miluju je v jídle :) O shitsu jsem taky uvažovala. Jedna těhulka mi to doporučila, když jí "masáž" pomohla od bolestí a únavy během těhotenství. Nedá na shiatsu dopustit :)

Ještě jednou díky

Kate (Pá, 7. 8. 2009 - 19:08)

Ahoj Terezko, nevím, jestli si děláš legraci nebo ne :) tak se přiznám, že mě to moc neba odpovídat :) ale třeba konopí si opravdu chválí bechtěrevici :) je výborné na bolesti zad :)problém je, že to trochu vadí na plíce, což u naši nemoci není vzhledem k možnému orgánovému postižení příliš ideální :) Ale znám docela dost mladých kluků - bechtěreviků, co kouří trávu, aby je neboleli záda - nijak to na nich nepoznáš, čistě jen, aby si ulevili od bolesti.
A konopí má také účinky při Alzheimorovi, to se obecně ví - dokonce kdysi (asi před třemi lety) osvobodili ženu, která si pěstovala konopí kvůli zdravotním účelům - slyšela jsem ji mluvit v televizi a pomáhalo jí to.
Jinak, abych ti přeci jen trochu odpověděla :) celostní přístup je běh na dlouhou trať :) a není to lehká cesta, a každý si musí najít to své. Já osobně mám dobré zkušenosti s některými bylinnými produkty čínské medicíny (z hub shitake) + akupresurou a akupunkturou. Z shitaké a spol. jsou totiž imunomodulanty - tj. nezvyšuji činnost imunitního systemu (jako treba echinacea), ale jen ji "harmonizuji" (basnicky vyjadreno:).
Skvělé jsou taky masáže Shiatsu, ale musí je dělat opravdu dobrý terapeut, který přesně ví, kam sáhnout, jinak je ti špatně. Nevím, jak to ti Čínani věděli, každopádně to funguje:) a současná věda to jen potvrzuje.
Celostni pristup vetsinou take znamená celkovou zmenu zivotniho stylu, není to jen o tom, najít si ty "správné" pilulky. Ale to je na dlouhé povídání :) pa pa

klára (Pá, 7. 8. 2009 - 16:08)

konopí jak???....u lupenky na kůži,ale u lupusu....žeby??????:)))

Tereza 2 (Pá, 7. 8. 2009 - 12:08)

Kate děkuju za povzbuzení. Máš zkušenost s nějakou konkrétní léčbou? Hodně lidí si třeba chválí konopí :)

Kate (Čt, 6. 8. 2009 - 20:08)

Terezko, zdravím tě, celostní medicína je velký balík zcela nesourodých věcí - od čínské medicíny (která je v jiné kultuře "dominantní" - a záleží jen na perspektivě) až po různé "lidové léčitele".... Rozhodně bych se tedy od celostní medicíny neodvracela :) vím, jak je to těžké najít tu správnou cestu...

Kate (Čt, 6. 8. 2009 - 20:08)

Milí pane doktore, můžete nám prosím zde veřejně napsat více informací? Vaše první zpráva byla značně zmatená. Můžete nám zde veřejně sdělit, zda máte zkušenosti přímo s léčbou pacientů se systémovými onemocněními? Dívala jsem se na vaše internetové stránky a píšete zde o více nemocích, zajímalo by mě, na základě čeho se zaměřujete na jednotlivé "nemoci" a jak jste přišel na Lupus? Uvádíte zde také řadu odborných informací, zajímalo by mě odkud tyto informace pocházejí (např. odkaz na zahraniční weby).
Milí pane doktore, problém je taky trochu ve vašem "způsobu", jakým jste přišel na toto fórum. Možná vám to tak z druhého břehu nepřijde, ale my co jsme nemocní, bychom dali vše za uzdravení, ale na druhou stranu jsme velmi citliví na ty, kteří si chtějí vydělávat na našem zdraví - a takoví zlatokopové sem na doktorku zavítávají často, neb tuší zlatý důl. A já se ani holkám nedivím, že reagují tak prudce - neb když někdo, kdo nezná místní atmosféru, sem přijde a bez ladu a skladu a výkladu zde vhodí příběh, který připomíná Ježíšovo proměnění vody ve víno, tak chápu tu ostrou reakci. Víte, moc bych si přála, aby to tak nebylo, a abyste byl otevřený diskuzi - zde veřejně - a odpověděl mi minimálně na mé úvodní otázky zde. Opravdu mě to upřímně zajímá.

Tereza 2 (Čt, 6. 8. 2009 - 20:08)

A pro pana Holečka: Také jsem se kdysi obrátila směrem k celostní medicíně. A jeden z jejích zástupců mi sdělil "buďte ráda, že nemáte rakovinu". Tak jsem poslušna jeho rady. Ale tato poznámka mě nasměrovala zase zpět OD celostní medicíny. Byl v ní obsažen celý celostní přístup.

Tereza 2 (Čt, 6. 8. 2009 - 20:08)

Pane Františku, je obdivuhodné jak jste dokázal dvakrát poslat svůj příspěvek. Místa to tu zabralo víc než dost. Přeji slečně její uzdravení. Má váš příspěvek nějakou pointu či ponaučení? A pro pořádek. Pacientka patrně dostala Prednison a PLAQUENIL a ne Placquanel.

Reklama

Přidat komentář