Reklama

lupus erytematoides

ahoj (So, 25. 7. 2009 - 15:07)

ja jsem byla přeočkovana jen jednou injekci,mělo by to stačit ale musíš mít lupusíka v klidu )remisi)
koukni se na lupusinky,je to takova nase stranka o vsem a pro vsechny...je tam i o ockovani,tetanus je jedine očkovani docela bez rizika,ale 3 injekce se mi zdaji moc!!
:o)preptej se na to v nekterem ockovacim centru!
ahoooj agata

RENULE (Pá, 24. 7. 2009 - 19:07)

Ahoj Agatko jsem tady nová a chci se tě zeptat po jak dlouhe době jsi byla na tetanus znovu přeočkovana ja bych měla jít na tři injekce za sebou bojím se lupus mam uš 6 rokem můžeš mi napsat prosím pa RENA

agata (Po, 20. 7. 2009 - 11:07)

uschovani bunek pupecniku - clanek tady:

http://www.lupusinky.estranky.cz/clanky/nejcastejsi-otazky-a-odpovedi/muze-se-se-sle-darovat-pupecnikova-krev_

/darovat bunky nelze ale uchovat pro sebe a svoje dite ANO/...tak do toho,je to velka nadeje...)¨pa
ägata

Kate (Ne, 19. 7. 2009 - 23:07)

Ahoj holky, malá naděje pro ty, co trpí alopecií (vypadáváním vlasů)..
Včera jsem se dívala na Spektrum (placený TV kanál)- a náhodou jsem tam narazila na pořad o vlasech, a vědci někde v Británii vymýšlí různé věci proti plešatosti. Novinkou jsou rozmnožené kmenové buňky, které se vpichují přímo do hlavy a výsledky to má zatím velmi dobré. Prý by se to mělo dostat do normálního oběhu někdy v roce 2010, tak snad se to brzy dostane taky k nám.
Když jsem u těch kmenových buněk, tak mi jedna sestřička, co pracuje na porodním sále, asi před týdnem doporučila, nechat si uskladnit v nemocnici kmenové buňky z placenty /v případě, že budu mít mimčo :) samozřejmě/.
Ještě se neví, co ty buňky všechno umí, ale možná se tím budou moct jednou léčit naše děti... teď se o tom hodně mluví, a teprve se zjišťuje, co to umí, a probírá se hlavně etická stránka věci, a tak tajně doufám :)
Zdravím všechny, a holky taky někdy napište, jak bojujete :) pa pa Kate

Tereza 2 (So, 18. 7. 2009 - 08:07)

Ahoj, píšu svou zkušenost s migrénou. Obvodní mi napsala Rosemig. Vysoký doplatek a měla jsem po něm závratě. Od neurologa jsem dostala Zomig. První zabral, druhý pak ne. Nejlepší je klid, ticho a tlumené světlo :) A letos mi je překvapivě při tomhle počasí líp :)

síma (Pá, 17. 7. 2009 - 12:07)

Zkratka na facebook.com:
http://www.facebook.com/group.php?gid=102657393543
Prijdte....:o)))

síma (Pá, 17. 7. 2009 - 07:07)

Prochazela jsem lupusinky a nasla jsem o migrene i tema na nich,bohuzel tam zatim nikdo nic nenapsal..:o( ...ahoj
http://www.lupusinky.estranky.cz/clanky/diskuse-o-problemech-u-lupusu_/migrena--jak-na-ni_

jitka (St, 15. 7. 2009 - 15:07)

Ahoj holky,prosím o radu,co lupus a migréna?Máte některá tyto potíže a jak na ně?...Trochu mi nesedí postup dok.A teď ty vedra,jsou na migrenu jak dělané :-(
Krásný den a o pár stupňů na teploměru méně :-)

Ludmila (So, 11. 7. 2009 - 16:07)

Holky jsem moc ráda, že nám tady Terezka ukázala Facebook. Seznámíte se s příběhy lidí prožívající svůj život s lupusem v jiné šíři.
Je fakt, že všichni jsme většinou velmi unaveni, ale každý to zvládá jinak. Mužů s lupusem se tam i tady vyskytuje minimálně.
Hodně pomáhají meditace a jóga.

Ludmila (Čt, 9. 7. 2009 - 12:07)

Tak jsem na facebooku také. Zatím si ale myslím, že je to zbytečné, být na 1 fóru 2x. Vlastně 3x, sleduji Lupusinky klub, tady doktorku a teď ještě facebook, uvidíme, co to přinese. Všechny zdravím.

Tereso2 (Čt, 9. 7. 2009 - 12:07)

už jsem na o přišla,dik za pomoc :)

kasiusN26 (St, 8. 7. 2009 - 18:07)

jasanka"klikni.cz
ale já na té stránce normálka jsem,jen mi to neukazuje žádný okna do vstupu,i když jsem přihlášená. Sákryš...:o(((

Tereza 2 (St, 8. 7. 2009 - 18:07)

Kasius....Ještě mě napadlo napiš mi na mail kratochvilova"klok.cz svůj mail a já ti pošlu pozvánku přesně na tu stránečku odkud píšu :)

Tereza 2 (St, 8. 7. 2009 - 18:07)

Pro kasiusN26. Fíííha a kde teda jsi? :)

Tereza 2 (St, 8. 7. 2009 - 18:07)

Agáto. Odkazuj, mě to nevadí :)) A kde je tvůj nadhled? :)) U Akcí je "smajlík" právě proto, že to je dost daleko.

kasiusN26 (St, 8. 7. 2009 - 17:07)

(Tereso 2)ja tam nic takovyho nemam ani nahodou,jak toooooooooo?????????? ?o((((((

agata (St, 8. 7. 2009 - 17:07)

ahoj Teres, trochu jsem udělala reklamu tvemu napadu (nezlobis se,,,:o(), na Lupusinkach i na diskusi o SLE www.zdravie.sk jsem hodila odkaz, tak at lidicky s SLE přibývají a pěkně pokecají.
Jen nevím nevím s těmi pochodya kongresy, ty máš tolik penžez,bys cestovala po světě? Já tedy ne, i když mě to docela mrzí...pááááá

Tereza 2 (St, 8. 7. 2009 - 14:07)

U diskuze jsou zatím tři témata a na ně se dá kliknout. A pod nápisem Zeď je okýnko Napište něco.. no a to se dá odeslat :) Když jsi zvládla registraci, tohle už je pohodička. Vítáme tě :)

kasius56N (St, 8. 7. 2009 - 13:07)

Holky,pomoooc, registrace na facebook v pohode, nasla jsem i nase diskusni stranky, ale zaboha nemuzu prijit na to,jak muzu prispet do diskuse a napsat něco,třeba na zed...huuuu, pomůžete?

kasius56N (Út, 7. 7. 2009 - 17:07)

Třeba...jdu taky na to::::::o)))))

Reklama

Přidat komentář