Reklama

Nemoc Růže

martina (St, 25. 7. 2007 - 17:07)

Dobrý den,manžel měl 3 dny vysoké horečky skoro 40,zimnici,třesavku a 3 den se mu na noze objevila růže,dostal antib.augmentin a framykoin mast na nohu,za jak dlouho mu zmizí ta růže.z čeho se dělá ta růže.manžel má 41 let,jinak je zcela zdráv.pracoval venku na sluníčku a ted byl jeden den v chladnějším pracovním prostředí a přijel domů z horečkou.DĚKUJI S Pozdravem martina.anicka"centrum.cz

marie bilkova (Po, 2. 7. 2007 - 16:07)

Paní doktorko,
omluvte nesprávný údaj na e-mailové adrese.
Správně je:
marie.bilkova"volny.cz nikoliv seznam.cz
Děkuji,
s pozdravem

marie bilkova (Po, 2. 7. 2007 - 11:07)

Dobrý den,
v obličeji jsem měla tzv.růži.12 dnů jsem brala antibiotika-penicilín,l den penicilínovou injekci.Stále obličej červený,lékař nyní na dovolené.
Kontrola domluvena na začátek července,obličej stále červený.
Jaká je další prevence?
Děkuji paní doktorce za odpověď na
marie.bilkova"seznam.cz

Návštěvník (So, 23. 6. 2007 - 14:06)

Ráda bych se zeptala též.Když vidím, že odoivědi nejsou žádné, tak je to naprosto o ničem.

lucynqa (Ne, 20. 5. 2007 - 12:05)

moje sestra mela ruzi na uchu..pkene zdurene..musela rok kazdy mesic chodit na antibiotika pichat si do nohy si vybrala. ono ji to prvne do zadecku bolelo a dva dny nemohla sedet.

Smrckova (Ne, 15. 4. 2007 - 19:04)

Pred dvema roky jsem mnela doet silonu ruzi atede mne na stejnem miste je zcervenalo a bolina dotek. Beru antibiotika Roxithromycin-ratiopharm. noha je zvazana, Mazu vsem co tu napsano. Ale procetla jsej ze ta nemoc nezanechava imunitu tak ze jaky nejlepsi spusob zbavit se toho. Slysela jsem ze je nejaka metoda byti v nemocnice na kapackach jak se to jinemuje a kde to v Praze delaji. Prosim odpovedet na muj mail natalipraha"gmail.com Moc dekuji

Smrckova (Ne, 15. 4. 2007 - 19:04)

Pred dvema roky jsem mnela doet silonu ruzi atede mne na stejnem miste je zcervenalo a bolina dotek. Beru antibiotika Roxithromycin-ratiopharm. noha je zvazana, Mazu vsem co tu napsano. Ale procetla jsej ze ta nemoc nezanechava imunitu tak ze jaky nejlepsi spusob zbavit se toho. Slysela jsem ze je nejaka metoda byti v nemocnice na kapackach jak se to jinemuje a kde to v Praze delaji. Prosim odpovedet na muj mail natalipraha"gmail.com Moc dekuji

Eva (Út, 3. 4. 2007 - 09:04)

Tchán má již po třetí během dvou let růži. Je možná nějaká prevence? Děkuji

Dominik (Pá, 9. 3. 2007 - 18:03)

Dobrý den, chci se zeptat, zda je nemoc růže nakažlivá. Mám ji na pravé noze, beru antibiotika, ale jsem ve styku s rodinou, nemůže to někdo ode mne dostat?

Eva (Po, 19. 2. 2007 - 04:02)

Doporučuji Aloe Vera Gel, a to užívat vnitřně a mazat zevně. Bližší informace napíšu: relax.eva"seznam.cz

Jarmila (Ne, 18. 2. 2007 - 14:02)

Dobrý den, můj přítel má v noze růži, je nemoc nakažlivá? Bere antibiotika, je vhodné ještě nohu potírat olejem z marihuany? Předem děkuji za odpověď.

Martina (Ne, 11. 2. 2007 - 12:02)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,dědeček má už asi po 4 růži v noze,teď naposled to měl na obouch nohách,jedna se mu ztratila po antibiotikách,ale na jedné noze to má stále dost červené(fialové),měl už 2antibiotika,a ted se mu tam ještě udělali puchýřky...omývá si to řepíčkem!prosím o radu,díky

Jirka (Čt, 11. 1. 2007 - 14:01)

Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda preventívním používáním přípravku Wobenzym, nebo Prevenzym jde předejít opakujícímu se onemocnění kůže Erysipel - Růže na noze. Děkuji

Ivan (Po, 25. 12. 2006 - 11:12)

je ruže nakažlivá

vera (St, 6. 12. 2006 - 21:12)

jak se nemoc ruze dostane jeli prenosna na okoli a jestli je pro nemocneho nebezpecna a jestli je tak jak

Josef (Po, 27. 11. 2006 - 23:11)

Dobrý den vám přeji,chtěl bych vás poprosit o radu.Moji ženu trápí bolest nohy v oblasti bérce,místo má nateklé teplé a zabarvené do červena.Moje manželka má nadváhu a křečové žíli,nohu si maže mastí(venoruton),a bere prášky na zánět žil,ale nějak ji nepomáhají.K doktorovy nechce jít.Prosím vás touto cestou o radu,s celého srdce vám moc děkuji.

Monika (Pá, 25. 8. 2006 - 14:08)

Dobrý den. Růže se odborně řekne Erysipel. Je způsobena streptokoky. Je to infekční onemocnění a často se vrací. Počínající příznaky jsou bolest hlavy a horečka(až 40°C). Často se objevuje v oblasti bérce, ale i jinde. Jde o porušení kůže, puchýřky z nichž vytéká sekret(může hnis). Léčí se antibiotiky, mastmi...

heirkoo (Pá, 28. 7. 2006 - 13:07)

https://www.zdravcentra.cz/cps/rde/xchg/zc/xsl/3639_697.html

Yarka (Út, 11. 7. 2006 - 23:07)

Máte to napsané v druhémpříspěvku, je to infekce, tudíš je nakažlivá.

Adela (Út, 11. 7. 2006 - 22:07)

Z čeho vzniká nemoc RŮŽE?Jaká je přičina vzniku?

Reklama

Přidat komentář