Reklama

Depo-Provera

petra (Út, 23. 8. 2011 - 15:08)

Na depoproveře jsem byla deset let, nepřikládala jsem tomu význam, ale postupně začalo přibírání na váze, nechuť k sexu a bolesti břicha z nadýmaní. korunu tomu dali náhodně zjištěné strašné jaterní testy - vysadila jsem před půl rokem - jaterní hodnoty se pomalu zlepšují, menstruace se ještě nedostavila, ale váha jde pomalu dolů, břicho nebolí a sex :-) vracíme se do normálu - za mě už nikdy víc, ale opravdu to každá snášíme jinak.

Iveta (St, 27. 7. 2011 - 00:07)

Ráda koupím, jestli někdo má Diane 35, je to pro mě nejlepší HA
[email protected]

Iveta (St, 27. 7. 2011 - 00:07)

Prodám jedno balení...Jestli je Provera ještě k mání, ráda koupím Iveta
můj mail [email protected]

Martina (Po, 25. 7. 2011 - 10:07)

Ahoj holky,chci se zeptat jestli Depo provera vhodná pokud mám na děloze myomy.Je mi 36 a děti už neplánuju,moc děkuji M.

Jana (Čt, 21. 7. 2011 - 10:07)

Prosímvás poraďte mi...jestly chceš tak ti poradim prašky neber ale depoproveru ber je spolehliva brala jsem ji 5 let a mužu mit děti

Jana (Čt, 21. 7. 2011 - 10:07)

Ahoj, tak já vám něco...měla jsem depoproveru 5let jsem ju brala pak jsem jupřestala brad a potomjsem brala prašky a dal se mi ciklus spět PRA3KY STOJI ZA HOVNO protože jak jsem je brala tak jsem otěhotnila v 5 měsici jsem zistila že jsem těhotna až mi to doktor řekl 5 měsicu jsem brala prašky a byla těhotna tak že dopoprovera je super jen vi si to namlovate take nesmysli to psychyka jde že nemužete otěhotnět Jana co mi na to řeknete když jsem dopoproveru brala a je spolehliva než prašky

Jarča (Čt, 30. 6. 2011 - 10:06)

Ahoj Holky, já ji brala 2 roky a byla jsem naprosto spokojená.Žádná menstruace a žádné starosti.Jenže se teď snažíme rok o mimi a díky této antikoncepci mi nechce naskočit menstruační cyklus. Zadek mám už rozpíchaný, beru i jiné hormony na vyvolání a nic. Prý mi ta antikoncepce úplně zablokovala menstruační cyklus a přišla jsem o oba hormony.Za 2-3 měsíce pokud nenaskočí, zkusíme jinou léčbu. Snad to výjde. Opravdu je Depo Provera 100% antikoncepce.

Luca (Pá, 17. 6. 2011 - 13:06)

Ahoj. Já Depo-Proveru brala 6,5 let. Protože už jsem měla šestadvacet, tak jsem ji vysadila kvůli plánovanému miminku. Taky jsem slyšela od hromady holek, že se jim podařilo otěhotnět aź za dva roky, tak jsem s předstihem proveru vysadila. A dopadlo to tak, že jsem otěhotněla už po půl roce, mám teď krásého ročního syna, kterého pořád kojím a Depo-proveru beru opět. Žádný vliv na malého nemá. Záleží opravdu na každé z nás, které padne a které ne. Já jsem s ní velice spokojena. A vůbec jsem z ni nepřibrala ani před otěhotněním ani po porodu. Je to opravdu individuální.

Sim. (Ne, 12. 6. 2011 - 07:06)

Ahoj chtěla bych se zeptat...Ahoj,těch případných nežádoucích účinků je dost-nadváha,nechuť k sexu,riziko osteoporozy,dlouhodobé špinění nebo krvácení apod...ale je to tak, že někdo z nich nemá žádný, někdo pocítí některé a někomu DP nesedne vůbec..Je to hodně individuální a potřeba vyzkoušet.Já třeba ji beru 11let, první rok jsem trošku špinila v kuse,přibrala asi 15kg,ale pak jsem je shodila,protože to bylo spíše mou špatnou životosprávou a málo pohybu..Teď můžu říct,že jsem spokojená a snad to bude i nadále.

Dana (St, 8. 6. 2011 - 20:06)

Ahoj chtěla bych se zeptat chci Depo Proveru ale mam strach abych nepřibrala,slyšela jsem že mužu po ni přibrat

.. (Pá, 13. 5. 2011 - 13:05)

Každá to snášíme jinak,já jsem jí měla aplikovanou jen jednou za život,dnes jsou to 2.roky a problémy stále přetrvávají,je to humus a nikdy více.

Petra (Pá, 13. 5. 2011 - 12:05)

Pro myšáček:Byla jsem...Po vysazení se menstruace objevila třetí měsíc. Depo Proveru jsem měla 7 let a po roční pauze opět. Celá léta maximální spokojenost...

petra (Ne, 1. 5. 2011 - 18:05)

AHOOJ CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT...ahoj katko chtěla bych ti říct já sem ji vysadila loni v březnu a měsíčky sem nedostala rok až teť v únoru a to až pomocí speciální hormonální léčby do té doby mě nikdo nedokázal pomoct a to ještě nemám vyhráno

katka D. (Ne, 24. 4. 2011 - 22:04)

AHOOJ CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT BRALA JSEM DP A VYSADILA JSEM JI BYL TO STRASNY HNUS CELA ZAVODNĚNA PRIBRALA JSEM 7 KILO A CHUT NA SEX ZADNA VYSADILA JSEM JI V BREZNU A JESTE TED NEMAM MĚSICKY JE TO NORMALNI???

Helena (Ne, 17. 4. 2011 - 23:04)

Já užívám depo-proveru od 16 let (byla to moje první antikoncepce), teď už ji užívám 8. rokem. Mám s ní jenom dobré zkušenosti, takže ji nehodlám měnit (děti neplánuji ani teď ani později, proto mi nevadí, za jak dlouho by se mi po vysazení antikoncepce vrátila menstruace), hned po první aplikaci mi zmizela menstruace, to byl důvod, proč jsem zvolila tuto metodu. Nepřibrala jsem, nemám výkyvy nálad, jsem naprosto v pohodě a zdravá. Chuť na sex mám i několikrát za den, takže nechápu ty bludy o ztrátě chuti na sex, navíc když dotyčná paní ani tuto antikoncepci nevyzkoušela.

Petra (Ne, 17. 4. 2011 - 20:04)

Dobrý den,mlžete mi prosím někdo poradit?Antikoncepci depo provera jsem měla jen jednou a protože jsem hned poprvé zjistila že mi nesedí,tak podruhý jsem si ji nenechala píchnout.Chtěla jsem se zeptat jestli ta doba plodnosti je stejná i když jsem ji měla jen jednou?děkuji za odpověď

Katka (St, 6. 4. 2011 - 08:04)

Ahoj všichni moc vás...Ćau. Já jsem ji měla s přestávkou už dvakrát,a trvá to i rok,než to dostaneš,takže bud v klidu.A jdu do toho znovu.Ted je dúvod,a tampony mi určitě chybět nebudou...Ale asi jak na koho to púsobí.Na mě v pohodě.Ahoj K.

Sylvie (So, 2. 4. 2011 - 10:04)

nevíte někdo,zda se po...Asi se po ní přibírá a hodně. Já nikdy neměla s antikoncepcí ani s váhou problém, v těhotenství jsem přibrala jen 10 kilo a tři týdny po porodu jsem měla téměř svojí váhu. To co se ale začalo dít po tom, co mi po šestinedělí píchli proveru, mne hodně překvapilo. Od porodu za 4 měsíce jsem nabrala 8,5 kila a to ve formě nevzhledých celulitidních polštářů na těch nejhorších místech na shazování. K tomu se mi ještě strašně zhoršila pleťˇ, vrátily migrény a nemám vůbec chuť na sex. Teď jen čekám, kdy ze mě ten sajrajt konečně vyprchá, abych byla zase normální :-(

mesula (Pá, 25. 3. 2011 - 14:03)

Užívám hormonální...Nemáš-li doteď problém se sexem a chtí na něj!! Připrav se, že po injekci nebudeš mít na sex vůbec chuť!!! Podle mého doktora je to nejlepší pro ženy okolo 45.roku!!!

Tanare (Pá, 25. 3. 2011 - 09:03)

Ahoj všichni moc vás prosím o radu v prosinci jsem prvně vyzkoušela antikoncepční injekci Depo na 3 měsíce v průběhu injekce jsem měla menstruaci jen jednou(asi týden špinění a týden celkem silnější)ale o to nejde chtěla jsem se zeptat jak je to s menstruací po skončení injekce...jelikož po jakých koliv jiných prášcích se menstruace dostaví hned po zkončení a ted už to bude 20 dnůco injekce zkončila a menstruace pořád nikde a test negativní...nejsem bohužel v čr a doktoři tu zrovna moc neporadí tak se obracím sem...díky moc předem za rady

Reklama

Přidat komentář