Reklama

Depo-Provera

Máš (Ne, 13. 1. 2013 - 10:01)

Ahoj ja sem tuto antikoncepci...pravdu,už bych to také nechtěla,ale zase z jiného důvodu.Ono ted to stejně budeš mít hodně slabé,tou depo-proverou se to zastavilo,tak nečekej,že budeš mít normální krvácení,to zcela určitě ne.Ale nelíbí se mi to bolení břicha,s tím si raději zajdi.

pavla (Ne, 13. 1. 2013 - 09:01)

Ahoj ja sem tuto antikoncepci mnela rok a ted posledni tri měsíce mě bolelo tak bricho na dalsi sem nesla a ted cekam az se mě obnový ciklus ale nak se to nechce dostavit a bricho bolí pořad už bych si ji nedala ani za darmo je to pekné svinctvo.

daja (St, 9. 1. 2013 - 18:01)

Beru depoproveru 6 roku. Život s tím je jednoduchý, neresim menstruaci. Ale!!! Během tech roku jsem pribrala 30 kilo a co je nejhorší, začaly se mi odvapnovat kosti. Poslední dobou mne bolely záda při sebemenší činnosti, takže koncim.

!!!! (St, 30. 12. 2009 - 12:12)

Opravdu DP.na každou působí jinak,ale není navěky.Jednou se s ní musí káždá rozloučit a to pak jsou divy.Někoho zlobí hned od samého začátku.Je to špatná HA.doporučuji od ní daleko!!!!!!!!!!!!

Pavla (St, 30. 12. 2009 - 09:12)

Ahoj holky tak beru druhý měsíc anti.tablety po depo-proveře,menzes jsem dostala hned po dobrání prvního platíčka tak snad už se ty všechny problémy začnou po depo.jen zlepšovat,kdo nemusíte nenechte si jí nikdy píchnout depo-proveru.

1 (Út, 29. 12. 2009 - 22:12)

DEPO PROVERA NIKDY!!!

Lenka (Út, 29. 12. 2009 - 18:12)

Prosímvás poraďte mi některá,...DP beru už 6let pro mě je to velice výhodná antikoncepce.Na gynekologii chodím na pravidelné kontroly 2krát do roka.Doporučila bych DP všem.....

simi (Po, 28. 12. 2009 - 13:12)

Amalko, zkus nasadit jinou hormonální antikoncepci, ta by ti to měla zastavit a pokud ještě kojíš jsou to Cerazzette a Azalia a jestli ne, bude to o to snažší si vybrat ze spousty druhů HA v prášcích! Hodně štěstí..

amalka (Ne, 27. 12. 2009 - 22:12)

Tak já mám první zkušenost s DP strašnou. Cca 2 měsíce po porodu mně jí Dr. nabídla jako kojící a matce, která už děti mít další nebude. Nikdy jsem o ní neslyšela, nestihla jsem si o ní nic na netu najít. Kdybych si to dřív vyhledala, nikdy bych si ji nenechala píchnout :-( Nejen, že cyklus nastal brzy po píchnutí, ale dosud neskončil, takže "krvácím" už 5 měsíců. Na chvíli to zastavil noretisteron v listopadu, kdy se mi to snažila upravit, ale od té doby zase stejně dokola :-( Hned jsem nabrala zpátky po porodu 8 kg, oteklá, otrávená a vzteklá, asi depka ..k tomu mi přestaly sloužit nohy, nemůžu skoro chodit /i když jsem dělala závodně atletiku/..tak mi dělají spec. vložky do bot, jak se mi najednou sbortila klenba. Myšlení a paměť se mi dost zhoršilo..a o rodinné pohodě...o té nemůže být ani řeč.
Jsem asi jedna z těch, které "to" nesedlo a NIKDY VÍC !! ..nevím, jak dlouho budu dávat svoje tělo dohromady, protože ani náhodou to nejsem já :?-((
Jaké máte zkušenosti se z toho krvácení dostat ?? Moc dík.

Iva (Po, 14. 12. 2009 - 18:12)

Ahojky Pavlo, Kačko a další postižené DP, já ji měla píchnutou jen jednou, kromě radosti s pocením, depky, přibýváním na váze jsem také po měsíci začala trochu ale nekonečně krvácet, až mě to donutilo změnit lékaře, ten mi krvácení zastavil nějakým horm. gelem, který jsem si mazala na paži a v den , kdy jsem měla jít na druhou injekci jsem začala brát normální antik. pilulky . Teď po 9ti měsícich jejich braní jsem konečně na své původní váze a pomalinku ustaly depky, pocení,..Ovšem menzes byl po nich od začátku hned přesný, na den a na hodinu i když zpočátku silnější, nyní v poho. Jo a ten nový lékař jen kroutil hlavou, proč jsem si nechala DP píchout, když mě je jedno, kolik korun za antiko utratím. To je moje story s DP, přepravila mě několik měsíců stresu, bohužel někdo je na tom ještě hůř.

Pavla (Ne, 13. 12. 2009 - 17:12)

Ahoj holky já si srovnávám po depoproveře menzes antikon.tabletama tak jsem na to zvědavá

. (Ne, 13. 12. 2009 - 01:12)

holky, neblbněte...... vykašlete se na Depo proveru... po pár měsících se vám cyklus upraví.... hlavně si už nenechte píchat žádné injekce !!!!

Jana (So, 12. 12. 2009 - 23:12)

Kačko, omlouvám se za přeřek, nechat si píchat depku co dva měsíce do odeznění špinění ... nikoliv do upravení cyklu, při depce cyklus zcela vymizí ...

Jana (So, 12. 12. 2009 - 23:12)

Kačka, no nejspíš zajdi zpět na gyndu, pokud ti tam nebudou ochotni pomoci ze svých rozumů a zkušeností - nezkušeností, tak kdyby sis přečetla výše uvedené příspěvky, tak zjistíš, že moc šancí nemáš, bud vysadit depku upo a nějakýma vyvolávačkama se snažit dostat zpět cyklus, nebo si nechat k depce napsat orgametril, který snižuje krvácení a možná si nechat píchat depku co dva měsíce do upravení cyklu, tak jsem to kdysi měla i já, ale už bych do toho nešla, jsem sice bez menzes, ale vypadá to, že jsem bez problémů, jen když mám pravidelnou dávku depo provery, bez ní su pěkně v háji, jak po stránce zdravotní tak psychické, navíc způsobuje osteoporozu... takže zvaž rizika a přínos dokud je čas.

silvie k (So, 12. 12. 2009 - 23:12)

dobry vecer vsem,prosim poradte,brala sem vic jak 5 let depo proveru,a uz je to pul
roku co jsem sama udelala pauzu,a do ted cekam menzes a porad nic,provera mi byla urcena po operaci cisty,kdyz sem o tom problemu s menzesem mluvila s moji doktorkou rekla mi ze provera jeste pusobi ale otehotnet muzu,vyvolavaci injekce mi nepomuze a ze menzes mam cekat za pul roku nebo za rok,nevim co si tedy z toho vybrat,jsem bez detna a kdo vi jestly sem jeste vubec plodna,moc zadam o radu dekuji

kacka (So, 12. 12. 2009 - 23:12)

mam prvni injekci DP prvni mesic byl v pohode ale druhy mesic zaclo silenstvi spinim uz 12den chci se zeptat zdali je to normalni.nevim co delat dekuju za odpoved

IVANA P. (St, 9. 12. 2009 - 14:12)

DEPOPROVERU BYCH NAPÍCHALA VŠEM LÉKAŘŮM,KTEŘÍ JÍ TAK VYCHVALUJÍ.MĚ NIKDO NEINFORMOVAL CO JE MOŽNÉ ZA NEŽÁDOUCÍ ŮČINKY A TED JSEM VŮBEC RÁDA,ŽE ŽIJU!!!HNUS A ZASE HNUS!!!!

Ivana K. (Út, 8. 12. 2009 - 15:12)

Ahoj holky,no dlouho jsem tady nebyla,ale jak tak na to hledím,jsem zas a znovu v údivu,jaké tady jsou dohady..já nedoporučuju ani náhodou..Ikdyž jsem si nestěžovala při užívání, teď po vysazení ano.Menstruace nepřicházela ani po koňských dávkách hormonů a vyvolávaček..Dorazila až po 10 měsících sama.Otěhotnění!? Teď během 3 měsíců jsem otěhotněla 2x,ale vždy to skončilo potratem.Tělo by chtělo,ale díky DP ještě stále není připraveno.Tak vzhůru do toho,pokud někdo toužíte po stejných zážitcích jako mám já!!Je to úžasný pocit!

teta (Ne, 6. 12. 2009 - 21:12)

Ahoj holky dlouho jsem...jasný že tu jsou jen zápory,protože ten kdo s ní nemá problém tak taky nemá potřebu hledat o tom něco na netu.

Iva J. (Pá, 27. 11. 2009 - 09:11)

Ahoj holky dlouho jsem necetla prispevky o DP,ale vidim,ze jsou tu vetsinou zapory.Ja jsem vysadila DP a jsem zvedava co se bude dit{menzes.tehot.}.Ale muzu vam rict,ze se citim o ohdne lepe nez s tou injekci.No akorat cekam menzes.Bricho me v tydnu bolelo dobre tak jsem cekala prival krve a ono jen malilinko spineni.Tak teda nevim:O{.Mejte se hezky

Reklama

Přidat komentář