Reklama

Depo-Provera

Eva (So, 18. 7. 2009 - 10:07)

aha tak to sem nevěděla!!!tak držím palečky aby zabral ten utrogestan.třeba pak budeš mít dvojčátka,dvojnásobnou radost.tak se zase ozvi co a jak.

micina (So, 18. 7. 2009 - 09:07)

Evi, vždyť já tu antikoncepci na srovnání měla!...ale jaksi nezabrala, máš štěstí, já ne, co se dá dělat!

Eva (Pá, 17. 7. 2009 - 11:07)

a Micino,nebrala si ten utrogestan už?nebylo by lepší to srovnat normálně antikoncepcí,brát jí ty 2-3měsíce?pak půjde mimi rychleji.ty si dp vynechávala taky nějak loni v červnu vid?

Eva (Pá, 17. 7. 2009 - 11:07)

ahoj Micino.já když loni v červnu vynechala DP tak sem měsíčky neměla vůbec,tak asi v říjnu jsem zašla na gyndu-protože sme chtěli miminko-a nechala sem si píchnout injekci abych menstruaci vůbec dostala,jenomže potom sem krvácela ob týden,takže třeba i 3v měsíci normálně 5-7dní.takhle sem to vydržela do ledna,jenomže sem si řekla že přes takhle častý měsíčky asi neotěhotním.tak sem zašla na gyndu a nechala sem si napsat normálně antikoncepci-LINDYNETTE.začala sem jí brát v únoru první den krvácení.bere se normálně 21dní,a pak je 7dní pausa,během které to normálně dostaneš, a8den začneš brát nové platíčko.mě tyto prášky zafungovaly hned,krvácela sem jak sem měla.doktorka mi ja napsala na 3měsíce pak že příjdu a uvidíme co dál.já je ovšem brala je 2měsíce a pak sem je vynechala stím že už to nechám na přírodě.brala semje od 17.2.09 a vynechala je 13.4.09.v květnu sem to dostala už bez vlivu přášků 7.-11.5.09.a o měsíc později už měsíčky nepřišli!!!ted sem v 9týdnu těhotenství.a sem ráda že sem tu antik.brala a nenechala to přímo na přírodě,možná bych ještě krvácela tak často.KAMARáDKA to nechala vážně na přírodě-měla dp 2roky-a 2roky jí trvalo než se jí to srovnalo.

micina (Pá, 17. 7. 2009 - 08:07)

ahojky, tak se zas hlásím, opět nic moc zprávy! zas jsem krvácela po posl. menzkách už 13. den, včera jsem dostala pichulu na zastavení krvácení, dneska už jen malinko špiním a začínám brát ten Utrogestan, aach jo!

Eva (Čt, 16. 7. 2009 - 07:07)

ahoj Ivo.tobě taky žádný problémy.a v kolikátém jsi už měsíci?já bych měla dostat těhu průkazku už snad,jdu 20.7 na gyndu to budu 10týdnů.kdy sjí dostala ty?

Iva (St, 15. 7. 2009 - 22:07)

Ahoja Evo, jdu mrknout na neschopenku ,vůbec totiž netuším co tam mám za diagnozu..(ale tvá doktorka mi moc sympatická není, dělá naschál mi přijde,..) takže na té kopii neschopenky nic nemám napsané..ale jsem v pořádku,tfuj tfuj, neschopenku mi napsat cca v 20.týdnu. tak hoja. hodně štěstí a žádné problémy.

Eva (Po, 13. 7. 2009 - 13:07)

ahoj katko.dp může být nasazena kdykoli,běž k doktorce a ona ti jí píchne.

Katka (Po, 13. 7. 2009 - 10:07)

Ahojda vsem, mam dota: DP beru uz asi 3 roky, pak jsem ji na chvili vysadila a nevite zda muze byt nasazena kdykoliv, nebo se musi cekat na mesicky - ty vubec nemam, takze by to mohlo byt cekani do nekonecna asi :) moc diky za odpoved!

Eva (So, 11. 7. 2009 - 09:07)

IVO no já byla na gyndě v 7týdnu a ptala sem se na ty vycházky a ona mi řekla že je takhle budu mít celou dobu protože je to neschopenka.kamarádka je má taky od 8-18,tak nevím podle čeho to berou,a ona je na rizikovým a má delší vycházky,tak to mi hlava nebere.jo a co máš napsaný za diagnozu na neschopence?

Iva (Čt, 9. 7. 2009 - 20:07)

pro Evu, ano vycházky od 8-18h mi napsal hned. na tohle mám pana doktora na gyndě dobrýho.už při prvním dítěti mi napsal dokonce od 7-19h..ale takhle to stačí. ale myslím,že kamarádce to prodloužila až po 14dnech neschopenky.tak se ji zkus zeptat,určitě ti vyhoví,jen je třeba se asi připomenout. tak hoja

Ivana (St, 8. 7. 2009 - 14:07)

Ahoj Mici, utrogestan taky beru,ten se bere až do 3.měsíce těhu,cyklus mám zatím v poho...,tak snad i tobě se to konečně upraví.Držím ti palce!!!

micina (Út, 7. 7. 2009 - 09:07)

ahoj, holky, tak jak to tak vypadá, tak budu zdárný příklad toho, že po DP(posl.injekce loni v březnu) mimi nebude, po vysazení HA, které jsem měla na upravení cyklu,protože jsem krvácela co +-14dní, mi první menzes došly po 29,dnech, ovšem ty další už po 23.dnech, takže teď mám prozměnu napsaný Utrogestan, který by měl cyklus upravit, co je pozitivní, dá se při něm otěhotnět...ale stejně to necháváme až na září, až budu mít za sebou vyoperování cysty v dásni, na co se teda ale vůbec netěším, ale odkládat by bylo risk, tak pa, těhulky opatrujte se a mějte se krásně a holky snažilky, vám držím palečky.:-) a ostatním, co Dp mají nebo chtějí, rozmyslete si to...

Šárka (Po, 6. 7. 2009 - 20:07)

ahoj Veru ta antikoncepce depo provera stoji cca 118kc na tri mesice

Ivana (Út, 30. 6. 2009 - 13:06)

ICQ 430645855

Ivana (Út, 30. 6. 2009 - 13:06)

Můj mejlík je kolarik.iva"seznam.cz

Ivana (Út, 30. 6. 2009 - 13:06)

Zdravím všechny, hlavně tebe Evi..Tak jsem zpátky v ČR..Dovča hrozně utekla a navíc bylo ošklivo,takže jsem si neužila pořádně ani sluníčko,ani moře:-(Ale třeba jsem si přivezla z dovolené něco jiného:-)Dostala jsem to nakonec ve čtvrtek před odjezdem.Měla jsem to teda až 31.DC,ale měla, díky bohu.Evi,ty vycházky by ti doktorka měla napsat když jí řekneš..Pokud je aspoň trochu normální,tak by to měla pochopit a napsat ti je..Trochu se divím,že ti to nenabídla hned,ale zeptej se jí.
Já už jsem ti dříve psala na sebe icq...to by bylo vždycky rychlejší,protože než zjistím,že jsi napsala,tak už tady zase nejsi a pak čekám do druhého dne na odpověď..:-)

Eva (Út, 30. 6. 2009 - 11:06)

ahoj ivano,už seš v práci?když tak písni.napadlo mě že bych ti napsala svůj email a psali by sme si takhle.

Eva (Čt, 25. 6. 2009 - 13:06)

holčiny poradte mi,sem v 6týdnu těhotenství a začala sem brát vitamíny PREGNIUM-dají se volně koupit v lékárně,jsou pro ženy co plánují těhot.jsou těhotné nebo kojící-mají se brát 2denně,já beru jen 1denně a chci je brát jen do konce 3měsíce.má někdo s pregniem zkušenosti?

Eva (Čt, 25. 6. 2009 - 07:06)

Ivo,prosím tě ty vycházky od 8-18hodin si měla hned od začátku naschopenky?já mám totiž vycházky od 14-18hodin,což je docela málo.v úterý jdu na gyndu tak se na to zeptám,jestli mi je aspon časem neprodlouží.

Reklama

Přidat komentář