Reklama

Depo-Provera

Iva (St, 24. 6. 2009 - 20:06)

hoja děvčata, tak po dlouhé době koukám na stránky a to je nov

Eva (Út, 23. 6. 2009 - 11:06)

a jak ti dlouho trvalo než ses vrátila do normálu?já měla dp 5let,a už bych do ní nešla.je tam ta výhoda že nemyslíš na prášky,ale radši na ně budu myslet.

Návštěvník (So, 20. 6. 2009 - 23:06)

Ahoky, zkušenosti s Depo Proverou mám již několik let, jediná nevýhoda je, že po první aplikaci několik týdnů špiníš ale pak se to uklidní a je vše OK. Měla jsem ji 4 roky, pak jsem vysadila, měla dcerku a pak znovu začala. U mě byla jediná nevýhoda to špinění ale pak nemusíš myslet na prášky, jen jednou za 12 týdnů na injekci :o)) jen návrat d normálu pak dloho trvá.... M.

Eva (So, 20. 6. 2009 - 08:06)

ahoj luci.děkuju a tobě taky gratuluju.už sem těším až budu aspon ve 12tydnu.ale užívám si to.

Luci (Pá, 19. 6. 2009 - 20:06)

Ahojte holky,
Po dlouhe dobe si opet ctu vsechny vase prispevky a koukam, ze stastna tehulka uz nejsem jenom ja! Miso a Evco, moc gratuluju! Ja jsem ted na konci 16.tt, podle ultrazvuku zatim vse v poradku, jeste cekam na vysledek triple testu... Pohlavi budeme znat asi za mesic (tentokrat si to rict nechame, poprve jsme se nechali prekvapit), prozatim to dr. odhaduje na chlapecka - takze bychom prece jenom meli parecek...

Ivana (Čt, 18. 6. 2009 - 12:06)

Děkuji, určitě se ozvu..Páááá

Eva (Čt, 18. 6. 2009 - 11:06)

ty se měj ivano,taky hezky.a hlavně si užij dovolenou.pak napiš až se vrátíš.

Ivana (Čt, 18. 6. 2009 - 10:06)

Evi, tak nevím,jestli tě tady ještě dneska zastihnu.Dneska končím ve 13 hod. a budu v práci až 30.6. Takže kdybychom se nepotkali,tak se měj hezky a buďte zdraví..:-)

Ivana (Čt, 18. 6. 2009 - 09:06)

Ahoj Evi,
takže dneska jsem to "dostala".Mám pocit,že to má do klasické menstruace hodně daleko,ale krvácím...Tak snad to potrvá déle než jeden den:-)

Eva (St, 17. 6. 2009 - 18:06)

jo to by šlo,no tak to už máš na mimi nárok.každopádně se o tom na gyndě informiuj.jo 3x by to mělo být zadarmo

Ivana (St, 17. 6. 2009 - 13:06)

myslela jsem,že bych brala ten clostilbegyt,jako teď na tvorbu vajíček a pak bych rovnou šla na to umělé oplodnění,víš..tak nějak jsem si to představovala..:-))

Ivana (St, 17. 6. 2009 - 13:06)

No to asi půjde,ale je mi 31 a nemám ještě žádné mimi,víš..tak zase dlouho čekat bych nechtěla.Umělé oplodnění je hrazené 3x pojišťovnou ne?Aspoň tak to všude píšou.No já myslela,že si je nechám vyvolat a pak půjdu,víš..Myslíš,že je to trochu nereálné?

Eva (St, 17. 6. 2009 - 13:06)

myslíš že to nepůjde normálně srovnat něčím?to umělé je docela finančně náročné a nemusí se to povést.ale co by člověk neudělal pro mimísko,třeba se vrátíš z dovči odpočatá a půjde to.a jde jít na umělé otěhotnění když nemáš měsíčky?

Ivana (St, 17. 6. 2009 - 13:06)

No to asi bohužel jo.No já té přírodě taky hodně pomůžu..jak přijedu zpátky z dovči a nedostanu to za tu dobu,tak zajdu za dr. a zeptám se jí na umělé oplodnění..

Eva (St, 17. 6. 2009 - 12:06)

to je divný,asi každý tělo na to reaguje jinak.kamarádka měla dp 2roky a trvalo jí 2roky než otěhotněla ale ona to nechala fakt na přírodě.ještě sme se smáli že já jí měla 5let tak mi to bude trvat 5let,ale já té přírodě kapku pomohla.

Ivana (St, 17. 6. 2009 - 12:06)

No mě právě ta první vůbec nevyvolala krvácení,tak jsem šla po skoro 2 měsících na druhou, s dvojitou dávkou té první a ještě s nějakou další..Dostala jsem hned dvě pigára..,ale to jsem taky dostala až ten 15.den víš..Tak se teď hlavně bojím,že to zase jen tak nedostanu..:-(

Eva (St, 17. 6. 2009 - 12:06)

jo mě taky tenkrát píchla vyvolávačku,jenže pak sem krvácela ob týden,tak sem si nechala napsat ty prášky který mi to srovnali.jo na ultrazvuku byla vidět kulička už před týdnem.

Ivana (St, 17. 6. 2009 - 10:06)

Nee, já jsem dostala ty dvě vyvolávačky..po první nic a po druhé dvojité jsem to dostala 15.den...Ale tak na 4 dny..Já myslela,že na ultrazvuku už je to v 5.týdnu vidět,nebo ne?
Děkuju, na dovču se fakt těším...:-)

Eva (St, 17. 6. 2009 - 10:06)

a ty si měla ty prášky jako já nebo sto dostala normálně?ne foto nemám sem teprve 5týden,mám ještě daleko i k těhotenský průkazce,pokud se dává ve 12týdnu.tak to si užij dovolenou.

Ivana (St, 17. 6. 2009 - 09:06)

Tak to jsem ráda Evi, že je všechno v pořádku a rostete jako z vody:-)Fotečku z ultrazvuku už máte?

Reklama

Přidat komentář