Reklama

Depo-Provera

Eva (Út, 9. 6. 2009 - 14:06)

no míšo to já mám vycházky od 14-18hodin

Eva (Út, 9. 6. 2009 - 14:06)

ahoj ivano,no v práci to mám stejně nahnutý,dneska jak sem byla u dr.tak měli keci že někam jdu,kvůli malý chodím od 7hod.do práce to už jim taky vadí,tak to radši budu doma.sem z chomutova

Eva (Út, 9. 6. 2009 - 14:06)

ahoj míšo.tak sem ve 4.týdnu,nechala sem si napsat marodění,na ultrazvuku byla vidět malá kulička,jdu tam zase 16.6,aby se podívala jestli se zvětšila.písnu

Ivana (Út, 9. 6. 2009 - 09:06)

Ahoj Micino, děkuju a tobě gratulace..Hezký výsledek:-)To bych raději odložila ty zoubky,než mimi,pokud by to aspoň trochu teda šlo..:-)

micina (Út, 9. 6. 2009 - 09:06)

ahojky, holky, tak dneska jsem to dostala, 29.DC, což je supr, co už není tak supr, že fakt došly. Ale vlastně jsem si už zvykla na to, že mimi hned nebude a navíc mě čeká v září menší zubní operační zákrok jen při lokální anestezii, tak ani vlastně nevím, jestli se ještě o mimi máme snažit nebo počkat, až to budu mít za sebou..tak zas řeším další dilema..ach jo..Mějte se moc hezky, těhulky a Ivano, tržím palečky!:-)

Ivana (Út, 9. 6. 2009 - 09:06)

Ahoj Evi..Tak ty už chceš jít na "rizikové",jo?No napsat ti to napíše určitě pokud je aspoň trochu normální,ale to by se mi asi nechtělo.Budeš to mít placené jako nemocenskou..Já jsem z Prahy a ty?

Eva (Po, 8. 6. 2009 - 17:06)

a co ty ivano?odkud jsi?

Eva (Po, 8. 6. 2009 - 17:06)

míšo,prosím tě chodíš do práce?nebo si šla hned marodit?já bych totiž byla radši hned doma,ale nevím jestli to dr.píše během prvních 3měsíců.a prosím tě byla si na krvi aby ti zjistili těhotenství?písni co nejdřív,jen abych věděla co a jak.zítra písnu.prosím tě odkud si?

Ivana (Po, 8. 6. 2009 - 15:06)

Jé, autorem příspěvku nade mnou jsem já, Ivana..:-)

Návštěvník (Po, 8. 6. 2009 - 15:06)

Tak to je dobře!Přeju ti Evi,ať všechno probíhá tak jak má a ať hezky oba přibíráte:-)Dám určitě info..V pondělí by se měla dostavit menstruace,tak uvidíme...Ale řeknu ti,že tak jak jsem se na ní před měsícem těšila a modlila se,abych to dostala,tak teď už je to přesně naopak a modlím se,aby už nepřišla,alespoň 9 měsíců:-))

Eva (Po, 8. 6. 2009 - 14:06)

to víš že vás neopustím,a budu psát.zítra jdu na gyndu.tak písnu co a jak.tobě to Ivi taky vyjde třeba už si taky těhu

Ivana (Po, 8. 6. 2009 - 09:06)

JEJDA EVI!TAK TO TI HROZNĚ MOC GRATULUJU:-)))DOUFÁM,ŽE NÁS HNED NEOPUSTÍŠ A NEPŮJDEŠ NA STRÁNKY MEZI TĚHULKY:-)TO BYCHOM TI NEODPUSTILY,KDYBYS NÁS PRAVIDELNĚ NEINFORMOVALA..:-)JÁ TAKY PEVNĚ DOUFÁM,ŽE UŽ JSEM V TOM..OBČAS MI BÝVÁ ŠPATNĚ A PÁLÍ MĚ DENNĚ ŽÁHA,COŽ NIKDY NEMÍVÁM,TAKŽE SNAD TO BRZY BUDU MOCT NAPSAT I JÁ...

Ivana (Po, 8. 6. 2009 - 09:06)

Ahoj Micino, tak dneska je pondělí,tak snad přijdeš s dobrou zprávou:-)
Nateklá a hrozně bolavá prsa mám od doby,co jsem DP vysadila,takže to moc nepoznám:-(Břicho mám taky celou tu dobu nateklé.A bolet mě snad ani nebolelo.Chvilkama cítím maličko pobolívání a taky v bederní páteři..

Eva (So, 6. 6. 2009 - 20:06)

to víš že budu.tobě to taky brzo vyjde,když to ty prášky srovnali.a děkuju.

micina (So, 6. 6. 2009 - 19:06)

jo, prášky jsem vynechala, tak snad i ta ovu byla, když si ani ty o ní nevěděla, já jsem taky předtím nikdy ovu na sobě nepozorovala, tak uvidíme.. každopádně je skvělé, že všecko se vrátilo do normálu a navíc už jsi teď těhulka.. :-)Opatrujte se ..

micina (So, 6. 6. 2009 - 19:06)

Jé, Evi, tak to je supr, ani nevíš, jakou mám za tebe z toho radost, já to tušila, když jsi nepsala, žes to dostala!:-) Gratuluju mooooc!:-)

Eva (So, 6. 6. 2009 - 18:06)

ahoj ivano.jo na gyndu se objednám hned v pondělí,ale prášky už nebudu potřebovat.ve čtvrtek sem to měla dostat po 29dnech.tak sem si v pátek dělala test a byl pozitivní takže čekám miminko.a micino nevzdávejto já tu antik.brala 2měsíce a ted je mám druhý měsíc vynechaný a hned sem do toho spadla.pak samozřejmě písnu co mi na gyndě řekla jak dlouho sem těhotná,ale ASI tak měsíc.

Eva (So, 6. 6. 2009 - 18:06)

ahoj micino,já taky ani nevím jak ovulace probíhá,ani sem na sobě nikdy nepoznala nějaký změny.takže určitě ovuluješ,prášky si teda vynechala?

micina (So, 6. 6. 2009 - 10:06)

Ahojky, holky, Evi, co ty, už jsi to dostala? Já ještě ne:-),ale mám pořád křeče, tak uvidíme..mělo by mi to přijít v pondělí, což by bylo supr, ale už teď je to dobrý..:-)
Ivano, tak to stopro bylo ovulační, i ten 16.DC by seděl, tak je docela možné, že to výjde!:-)A mělas třeba i nateklá a citlivější prsa a bolest ve vaječníku, spíš takové bodání, jestli jo, tak myslím, že to fakt bylo ono..:-) Ale i bez toho to mohla být ovulace..
Jinak vyšší tlak jsem nezjistila, že bych měla, jen ty návaly horka a nebo zas naopak zimomření a únava byly docela často. Teď už jsem rok od vysazení a je to pryč..:-)Jen ta ovulace, kdyby byla! Já na sobě tento měsíc nepozorovala nic, co by mě ujistilo, že ovu proběhla, tak uvidíme, každá to můžeme mít jinak...Papa

alena (Pá, 5. 6. 2009 - 23:06)

pokud jeste mate proveru, prosim, pisnete na mail helena1973"atlas.cz
dekuji

Reklama

Přidat komentář