Reklama

Depo-Provera

Eva (Pá, 12. 6. 2009 - 18:06)

ahoj ivano.no to sem neslyšela,já vím jen o tom testu co si děláš v den očekávané menstruace.

Peťule (Pá, 12. 6. 2009 - 14:06)

Mám depo-proveru skoro 2 roky a už se ji chystám vysadit.Mám koupenou ještě jednu dopředu,takže ještě tu mi píchnou a končím. Nabrala jsem po ní 6 kg, které nejdou shodit, i když dělám vše,tak jak mám(cvičení,sport,správný jídelníček). Navíc prvních 9 měsíců jsem často a dlouho špinila, někdy i slabě krvácela. Doktorka mě uklidňovala,že se to zlepší. Neřekli mi,jaké je to svinstvo,až jsem se to dočetla na různých diskuzích. Pak jsem si uvědomila, že většina mých problémů vznikla díky depo-proveře - deprese, kila navíc, nervozita. Proto nedoporučuji, hlavně ne těm,které ještě plánují miminko!

Ivana (Pá, 12. 6. 2009 - 13:06)

Jojo, v pondělí.Na test je ještě brzo,že?Na internetu jsem se dočetla,že je nějaký test,který můžeš použít už asi 10 dní po otěhotnění.Víš o tom něco?Jestli se to prodává i v lékárnách,nebo jen někde na netu..?

Eva (Pá, 12. 6. 2009 - 13:06)

mě taky bolí hlava,možná seš těhu,kdy to máš dostat v pondělí?

Ivana (Pá, 12. 6. 2009 - 12:06)

Už mě zase začíná hrozně bolet hlava,tak už se bojím,jak na tom budu večer :-(

Eva (Pá, 12. 6. 2009 - 09:06)

ahoj ivčo,možné to je.tak hlavně že je to lepší.

Ivana (Pá, 12. 6. 2009 - 09:06)

Ahoj Evi, no nevím,včera jsem totiž měla zvýšenou teplotu a jsem nějaká divná..Trochu jsem měla včera strach,co se se mnou děje.Protože mě nakonec krom té bolesti v kříži začaly bolet klouby,svaly a měla jsem zvýšenou teplotu a byla jsem slabá a unavená,mokrý pot při jakémkoliv menším pohybu,třeba jen otočení v posteli a pak bušení srdce.Tak jsem měla docela strach,co to je.Mám totiž tetanii a léčila jsem se i se srdcem,tak jsem se bála,co to je..Dneska zatím bez problémů,krom toho,že mě zase bolí v kříži,tak uvidím,co bude odpoledne..
Myslíš,že je možné,že díky té bolesti v kříži to postupně pak přešlo do celých zad a od toho i na bolest kloubů?Je to fakt děs..Jestli je to těhotenstvím,tak to se mám na co těšit,když bych byla teprve měsíc,co potom dál..?:-(

Eva (Pá, 12. 6. 2009 - 07:06)

míšo,prosím tě když marodíš máš nějak pravidelný příjem ze sociálky,slyšela sem že vtom jsou nějaký zmatky a že peníze posílají jak si vzpomenou.tak jestli máš měsíčně pravidelně peníze,a prosím tě jak dlouho už marodíš?a zvýšili se ti peníze co bereš?a jestli můžeš napiš kolik bereš at sem připravená na finanční skok.díky

Eva (Čt, 11. 6. 2009 - 18:06)

blbne mi počítač otisklo se mi to 3x

Eva (Čt, 11. 6. 2009 - 17:06)

ahoj ivano.třeba už to nedostaneš.držím ti pěsti.no mě zase bolí hlava a nemůžu si vzít prášek

Eva (Čt, 11. 6. 2009 - 15:06)

ahoj ivano,třeba už to nedostaneš,držím ti palce.mě zase bolí hlava,ale nechci brát prášky.

Eva (Čt, 11. 6. 2009 - 15:06)

ahoj ivano,třeba už to nedostaneš,držím ti palce.mě zase bolí hlava,ale nechci brát prášky.

Ivana (Čt, 11. 6. 2009 - 13:06)

A ty bolesti zad mi jdou až do nohou..Je to možné?

Ivana (Čt, 11. 6. 2009 - 12:06)

Ahoj holky,to čekání je nekonečné..V pondělí to mám dostat.A nevím nevím.Pálení žáhy neustoupilo, docela dost mě bolí v křížích a jde mi to snad i do celého zadečku,ale zase mám obličej samý beďar,což mívám jen před příchodem menstruace,tak nevím...:-(Co myslíte?

Susan (Čt, 11. 6. 2009 - 11:06)

Brala jsem Depoproveru 9 let, jako prevenci na nádorové onemocnění (nádor do roka vymizel)Po změně doktora jsem se dozvěděla o nebezpečí řídnutí kostí, rozhodla jsem se ukončit aplikaci. nevím, co mě čeká, ale už mám pupínkovpu pleť a to mi je 50. S Depoproverou jsem byla spokojená a klidná. Bez problémů celou dobu. Sedla mi.

Eva (St, 10. 6. 2009 - 09:06)

no tak snad se k němu taky časem dostanu.

Ivana (St, 10. 6. 2009 - 09:06)

No já právě z Prahy..:-)
No tak to je super 8-18, to je ideální čas..:-)

Eva (Út, 9. 6. 2009 - 19:06)

no kamarádka je v 6měsíci a má vycházky od 8-18hodin,tak uvidím.odkud si ty ivano

Ivana (Út, 9. 6. 2009 - 14:06)

Až z Chomutova..:-(Škoda..

Ivana (Út, 9. 6. 2009 - 14:06)

Ahoj Evi,jé, já ti tak závidím..:-)
Aha,takže o nic nepřijdeš,když budeš "marodit". Ty vycházky ti teda mohla napsat delší..,to ti moc nedopřála:-)Ale asi to protáhne časem..Tak holka, hodně štěstíčka a zdravíčka oběma a ať hezky rostete..:-)

Reklama

Přidat komentář