Reklama

Depo-Provera

Ivana (Pá, 5. 6. 2009 - 12:06)

Ahoj Evi..Tak to si teda ještě počkám:-)A ty jsi říkala,že půjdeš na tu gyndu,ne?Nenecháš si taky předepsat ten clostilbegyt nebo clomhexal na tvorbu vajíček?

Eva (Pá, 5. 6. 2009 - 07:06)

jinak sem dp brala 5let.

Eva (Čt, 4. 6. 2009 - 19:06)

ahoj ivčo.ne těhotenský test ti o ukáže až v den očekávané menstruace.no já loni v červnu vynechala dp,ale pak sem vůbec nekrvácela,tak mi píchla inj.abych to dostala pak sem zase krvácela ob týden,tak mi v únoru napsala antikoncepci tu sem brala 2měsíce do dubna,v květnu už sem to dostala normálně i bez prášků takže se mi to srovnalo,mám to vynechaný 2měsíce,tak uvidím tenhle měsíc.

Ivana (Čt, 4. 6. 2009 - 14:06)

Jo a Micko, trochu jsem listovala internetem ohledně toho ovulačního krvácení,protože dříve jsem to nikdy neměla a ani jsem o tom neslyšela.A bude to asi ono.A navíc...ptala jsem se švagrulky a ta říkala,že když byla těhu,tak taky první měsíce krvácela a doktor jí říkal,že je to normální, takže ...že by?O bože..Ještě musím tak dlouho čekat..."Blbé" je,že to budu moct zjistit nejdříve za 11 dní..:-( to bych to měla dostat..Test mi taky dřív asi nic neukáže,že?

Ivana (Čt, 4. 6. 2009 - 14:06)

No při užívání DP jsem taky neměla žádné problémy,krom těch návalů horka,ale to jsem nevěděla,že je to tím,ale po vysazení to je prča,že holky..:-)?

Renata (Čt, 4. 6. 2009 - 14:06)

Mám DP již 7 let,absolutně bez problémů. Opravdu dle zkušeností kamarádek všem nesvědčí. A taky mi vyletěl tlak. Může to prý být i DP + rodinné dispozice, též individuální.

Ivana (Čt, 4. 6. 2009 - 12:06)

Ahoj Micino..
Myslíš,jo?Tak o tom jsem ještě neslyšela.Bylo to jen včera a jen chvilku a teď už zase nic..Tak snad to tak i zůstane.Myslíš,že bych mohla být těhotná,ikdyž jsem měla to ovulační krvácení?

Šárka (Čt, 4. 6. 2009 - 11:06)

ahojte maminy ctela bych se zeptat je mozne kdyz uzivam DP,ze se mi zvysil tlak? diky za odpovedi

micina (Čt, 4. 6. 2009 - 10:06)

Ahoj, Katko, neznamená, že když kojíš nemůžeš otěhotnět, DP sice tuhle možnost spíše oddálí, ale víš, jak to bývá, když chceš, nejde to a když ne, povede se hned, tak bych to asi nenechávala náhodě a při kojení jsou ještě HA Cerazzette tabletky a nebo pak dávat bacha!:-) Jo, a nezapomeň, že prvně probíhá ovulace a pak až příjde menzes..Tak papa.
Jinak, Evi, já mám teď dost křeče v podbříšku, tak možná mi to přijde dřív, ale nechci, snad to bude v pohodě..

micina (Čt, 4. 6. 2009 - 10:06)

Ahojky, Ivano, možná to bylo ovulační krvácení, někomu to dělává, ale jestli to trvá dýl jak dva dny, je nejspíš něco v nepořádku, no, uvidíš, ale pokud jsi tam měla zvětšená vajíčka, tak bych úplně neztrácela naději!:-)
Evi, a co ty? Už jsi to měla dostat, že? Přišlo ti to zas v termínu nebo že by ...?:-)

Ivana (Čt, 4. 6. 2009 - 09:06)

Ahoj Evi, tak si představ,že jsem včera normálně krvácela,a to mám 16.DC :-((..Teď už teda zase nic. Tak doufám,že se mi to po tom utrogestanu srovná.Ale štve mě to,protože jsem doufala,že bych mohla být těhotná..:-(

Ivana (Čt, 4. 6. 2009 - 09:06)

Ahoj Katko..Vesměs žádná tady nemáme zkušenosti s otěhotněním po DP.Jsme tady všechny ve stavu,kdy se právě dostáváme do nějakého pravidelného cyklu a snažíme se otěhotnět..No Mě teda doktorka napsala Clomhexal(Clostilbegyt),který podporuje tvorbu vajíček a beru ho 3.-7. den cyklu a pak utrogestan 16.-26.DC...Beru ho teda první měsíc.Některé holky dostaly na srovnání cyklu jinou antikoncepci, tabletky,takže to by u tebe asi byla lepší varianta,když chceš mimčo až tak za rok..

Katka (St, 3. 6. 2009 - 18:06)

Ahoj holky.Já také měla jednou píchlou DP.Menzes jsem měla asi 10 dní.Jinak ty samé příznaky.Pocení,potom najednou zimnice a strašné deprese.Na další injekci už jsem nešla.Měsíčky jsem zatím nedostala.Doufám jen,že je to tím,že plně kojím.Mám úplně strach přestat,že budu mít ty samé problémy jako vy.Strašně rádá bych za rok další miminko.Ale jak jsem se dočetla(o tom mi doktor samozřejmě neřekl)tak to může trvat třeba tři roky.Nemáte s otěhotněním po DP nějaké zkušenosti?Co má udělat pro to,abych ovulovala?Vůbec nechápu,jak jsem si to mohla nechat píchnout.Nějvětší chyba!

Ivana (St, 3. 6. 2009 - 12:06)

No není to dobré,protože si myslím,že u mě hraje velkou roli i psychika,víš..A čím více se těším a myslím na to,tak si myslím,že to nevyjde..No po šesti letech je to myslím akorát,že?Jak dlouho už se snažíte?
No kdyby se mi chytly dvě vajíčka,tak jo,ale víc:-D Panečku,to bychom se ani nevešli do bytu..Už s jedním to bude problém:-)No to právě vůbec nevím,kdy to zjistí.Pravděpodobně až z ultrazvuku..

Eva (St, 3. 6. 2009 - 11:06)

no ale ivčo kdyby se ti chytlo víc vajíček tak by si si mimča nechala všechny ne?a kdy zjistíš jestli se ti to povedlo?ze začátku stejně neni poznat kolik miminek tam máš.

Eva (St, 3. 6. 2009 - 11:06)

proč se bojíš že to není dobré?jo ale trochu větší miminko,6ti letou slečnu,tak by druhý miminko přišlo včas.

Ivana (St, 3. 6. 2009 - 10:06)

Ale ono se to dá podle mě i potom nějak "upravit"..možná odsátím vajíček,ale to fakt nevím..Uvidíme,snad to nebudu muset řešit..Ale jsem tak natěšená,že se bojím,že to není dobré...:-(Ty máš Evi teda 1 děťátko?

Eva (St, 3. 6. 2009 - 09:06)

no to právě nevím jestli bych měla radost,ale s manželem by to seklo.takže to asi nechám na přírodě jako poprvé

Ivana (St, 3. 6. 2009 - 09:06)

Ahoj holky,Micino,děkuju a tobě gratuluju k dalšímu pokroku:-)Taky pevně doufám,že to budou max. dvě,ale i to by bylo dost,raději bych postupně..Abych si to víc užila..
Evi, dvojčátka a možná taky paterčátka,víš..:-)Nevím,jestli i z toho bys měla takovou radost...:-)

Eva (St, 3. 6. 2009 - 08:06)

že bych měla pak dvojčátka?nevím nevím

Reklama

Přidat komentář