Reklama

Depo-Provera

Ivana (Po, 18. 5. 2009 - 09:05)

Ahoj holky...Tak já mám dneska poslední šanci to dostat po té druhé vyvolávačce a řeknu vám, že břicho mě bolí dostatečně,takže doufám,že to u toho neskončí.Mici,jestli si půjdeš pro tabletky,tak Utrogestan teď v lékárnách vůbec není..Má už měsíc a půl výpadek a zatím se neví,jestli se bude dělat něco jiného nebo ho obnoví.Doktorka mi ho napsala a sháním ho už 3 týdny a zatím sem sehnala jen 1 balení a na druhé mám výpis a marně sháním dál..
A Julčo..Po DP můžeš čekat i půl roku,než začneš znova menstruovat,takže pokud chceš otěhotnět, radila bych ti navštívit doktora a trochu tomu pomoct..:-)

Julča (Ne, 17. 5. 2009 - 22:05)

Ahojky chtěla bych se zeptat, brala jsem DP , ale tedka jsem to chtěla vynechat měla jsem jít před měsícem na další iněkci ale nešla jsem,,, menstruaci jsem ještě nedostala...., jak to tedy je kdy jí mám čekat nebo jít k dr. na iněkci aby se mi dostavila mestruace???

Eva (Ne, 17. 5. 2009 - 09:05)

ahoj micino.jo už mi to skončilo.já mám prášky normálně volně prodejný v lékárně pregnium,ale zatím sem je ještě nezačala brát,asi začnu až otěhotním normálně.

micina (Ne, 17. 5. 2009 - 08:05)

ahoj, no, tak vidíš, tak asi bude všecko v pohodě..:-)a už ti to teda úplně skončilo, jo? mi skončil menzes v pátek, takže 5 dní, což je v pohodě, tak teď uvidíme. Prášky neberu, uvidím, jestli si taky nezajdu na gyne napsat ten Norethisteron nebo Utrogestan, ať je to pojištěné, že se to ustálí. tak zatím ahojky. Ty máš doma jaké prášky?

Eva (So, 16. 5. 2009 - 10:05)

ahoj micino.jo tampony sem měla,tak je to možná tím.ještě mám doma ty tablety když chceš otěhotnět,seš těhotná a kojíš tak je možná začnu brát.a co ty?

Ivana (Pá, 15. 5. 2009 - 14:05)

Míšo a tobě moc gratuluju a trochu i závidím:-)

Ivana (Pá, 15. 5. 2009 - 14:05)

Ahoj Evi a Mici,tak já ještě děti nemám,to je bohužel pravda.Je sice fakt,že jsem kdysi o asi 3 roky dříve DP brala taky,pak vysadila a neměla jsem žádný problém ,tak jsem před rokem šla za dr.,že v ní chci pokračovat,ale teď po tom vysazení nic..Dneska je to 11.-tý den a pořád ani náznak,že bych to dostat měla.No ale pokud bych přece jen mohla otěhotnět i bez toho,jak se tady někomu povedlo,tak by to bylo super a naději neztrácím...

Světlanka (Pá, 15. 5. 2009 - 14:05)

ahoj no diky aspon neco dpbryho slysim ted mi doktorka dala prasky na ty kolapsy tak uvidim ale ted se to tak tahne do konce kvetna fuuuj nekdy uz me z toho fakt ani nebavi zivot zni to směšně ale divej co stebou uděla blba injekce te uplne do.... díky za dobrou zpravu ahuj

micina (Čt, 14. 5. 2009 - 22:05)

ahojky, Evi, a nemělas třeba tampony? Mi to někdy dělává, hlavně, když už to mám slabší, že třeba půl dne po tampónu nic a pak zas trošku krvácím..
Míšo, to je supr, že se máš ty i mimi fajn, na vánoce?, tak to budou pro tebe asi ty nejhezčí, co!:-) Ať jste zdraví..

Eva (Čt, 14. 5. 2009 - 20:05)

ahoj míšo tak to je super.nojá ted nějak nevím jestli je to v pořádku trochu to ještě mám.uvidíme,snad se zadaří.

Eva (Čt, 14. 5. 2009 - 18:05)

ahoj ivano.jo budu průběžně informovat.tak třeba v pondělí mi skončili měsíčky,úterý byl klid,včera ráno sem slabě krvácela,odpoledne už ne,a dneska odpoledne zase.tak nevím.příroda blázní.

Iva (Čt, 14. 5. 2009 - 17:05)

ahojky holky, já sice neřeším problém mimi, ale beru norm. HA na srovnání cyklu. Teď začínám druhé plato, ale mám dojem, že mi menstruaci zastavily ty tabletky, bez nich by to asi tak dobře nešlo a krvácela bych klidně dál. Jak to bylo s váma? Ach jo, ta injekce nás rozházela snad všechny. Moje kamarádka měla za 2 roky 15 kg navíc a nemůže se jich zbavit. Tak pa ať se vám ty dětičky už povedou.

micina (Čt, 14. 5. 2009 - 15:05)

ahoj, Ivano, tak já žádné vyvolávačky neměla, po vypršení DP mi asi po měsíci přišlo krvácení a taky co +- 14 dní jako Evě, teď jsem dobrala 2.plato prášků v pondělí dostala menzes a další nechám na přírodě, taky věřím, že se mi to ustálí jako Evě. Ale psala tady Míša a té taky dávali vyvolávačky, pak myslím 2x normálně odmenstruovala a teď už je těhotná, což je pozitivní zpráva, že! Podařilo se jí to do půl roku po DP, ale měla jen 2 injekce, tak kdo ví, jestli i to nehraje roli. Každopádně tvoje doktorka je naprd, ty ještě nemáš děti? To jediné o tomhle mi dr. řek, že se aplikuje až po 1.dítěti, ale potom co jsem zjistila, že mi spoustu věcí vůbec neřek, hlavně to, že na druhé si pěkně dlouho po DP počkám, jsem ho stejně vyměnila, už bych mu nemohla věřit! A můj nový dr. se chytal za hlavu, že už od komančů se ví, jaké je to svinstvo!
Ahojky Evi, tak já 4. den menzes, jinak nic nového! Jen bych řekla, že už se cítím tak nějak o dost líp a smířeněji, že už ze mě vyprchává taková zloba a beznaděj, jsem prostě nějak v klidu a už to až tak neřeším, kdyby se nepovedlo hned, možná i tím, že to další jsem chtěla mít do léta a teď by to vycházelo ještě na zimu! Ale asi je to hloupé si takhle vybírat, takže uvidíme, jak to dopadne! Co ty, teď budete mít asi sexualní maraton, ne? od desátého dne cyklu obden a mělo by to vyjít!:-)

Ivana (Čt, 14. 5. 2009 - 10:05)

To víš, byla jsem ráda,že s DP nebudu menstruovat a že nemusím myslet každý den na prášky....tak se mi to vymstilo..
Moc ti Evi držím palečky,aby to po tak dlouhé době nakonec vyšlo..Budu ráda,když budeš průběžně informovat..!

Ivana (Čt, 14. 5. 2009 - 10:05)

Ahoj Evi, děkuji za rozsáhle popsanou, opět ne příliš dobrou zkušenost s depoškou..Tak po první vyvolávačce jsi to dostala, jo?Já měla už druhou s dvojitou dávkou + nějaká druhá k tomu a pořád nic..Už mě to začíná štvát..Protože ani nevím,jestli změnit doktorku,jestli mi dělá všechno vyšetření co může..Taky mě teda docela štve,že mi to doktorka neřekla,že vzhledem k věku,by mi tuhle antikoncepci nedoporučovala..

Eva (St, 13. 5. 2009 - 14:05)

ahoj ivano.já měla dp 5let,pak sme zatoužili po miminku,vynechala sem to loni v červnu a nic menst.se nedostavila.tak sem šla v říjnu na injekci abych měsíčky vůbec dostala,pak sem zase krvácela ob týden.takže sem musela zajít opět na gyndu, atam mi předepsala normální antikoncepci aby se mi cyklus srovnal.to se povedlo.takže v dubnu sem s prášky skončila a zatím to mám pravidelné,tak uvidíme jak se zadaří,ale po 2mimi už do dp nepůjdu.prášky sou lepší menstr.máš pravidelně a když vysadíš tak dejme tomu do roka otěhotníš.

Návštěvník (St, 13. 5. 2009 - 13:05)

DP bych sama za sebe nedoporučila ani své největší nepřítelkyni.Byla mi aplikována po šestinedělí jako njvhodnější antikoncepce pro mě,protože jsem kojila a navíc mě trápí astma.Nevím jakou to mělo mezi sebou souvislost,ale určitě nějakou ano,když mi to ta slavná doktorka doporučila.Ptala jsem jí na vedlejší účinky,řekla,že většině vyhovuje.Mě teda vůbec.Po aplikaci DP jsem po týdnu začala silně krvácet a trvalo to celý měsíc.Pak dva měsíce pokoj.Říkala jsem si,že ji tedy vysadím a bude vše zas jak má být.Tak to jsem se pěkně spletla.Od vysazení jsem krvácela 3x do týdne + špinění.Hrůza hrůz.Kdybych něšla k doktorce,tak snad vykrvácím neb co? Ne,vážně je to individuální.Pro mě je tahle slavná jedinečná DP vysazená nadosmrti.

Návštěvník (St, 13. 5. 2009 - 13:05)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Ivana (St, 13. 5. 2009 - 09:05)

Ahoj Micino,já teď jsem v "očekávání",mám týden po píchnutí toho koktejlu hormonů,jak řekla doktorka.A mám ještě týden na to,abych to dostala.Ale zatím teda nemám ani pocit,že bych to dostat měla.Říkala,že když to nedostanu ani teď,tak mě bude muset poslat někam jinam,že ona už mi nijak nepomůže.Zvláštní je,že když jsem DP užívala,tak jsem měla menstruaci i tři týdny vkuse,ikdyž slabou,ale jakmile jsem vysadila,tak už 4 měsíce nic:-(Ty jsi taky měla vyvolávačky,nebo ne?Vím,že už jsi to tady asi psala,ale nemohla bys mi ve zkratce shrnout, jaké "zážitky" s depoškou máš ty?Myslím,jak to u tebe probíhalo a probíhá?Nevím taky,jestli jsou i jiné možnosti,které mi třeba doktorka nenabídla,nebo neudělala nějaké vyšetření a jestli ji mám třeba vyměnit,ikdyž si myslím,že je dobrá,ale chceme mimčo a vzhledem k tomu,že je mi 31,tak bych to nerada protahovala..Díky moc a hezký den,nebo vzhledem k nočním hodinám,kdy tady býváš dobrou noc:-)

micina (Út, 12. 5. 2009 - 23:05)

Ahojky, Evi, díky, já věřím, že se mi to taky ustálí...:-)
Holky, je to síla, když tady zase napíše další oběť téhle DP, já už ani nevím, co psát. Taky bych už do DP nikdy nešla!!, a Ivano, určitě to pocení může být z toho, já to taky tak měla, teď už mám návaly jen semtam, spíš vůbec a taky třesení zimou a šílená únava se už taky dlouho neobjevila! ..DP mi končila loni v červnu.. když ti nezabraly vyvoláváky, co ti jiného dr. doporučil?

Reklama

Přidat komentář