Reklama

Depo-Provera

Sim (Čt, 2. 4. 2009 - 11:04)

Ahoj Miso a Evi, dekuji vam za vzkazy...ja ale mimi neplanuju, takze proto to beru i tak dlouho. Beru dostatek vapniku a dalsich veci na kosti a klouby, jinak nekourim, akorat mozna vikendovy alkohol...ale jinak jsem spokojena, hlavne i proto, ze nemam kazdomesicni starosti s menzes :o))) A pokud mi to bude vyhovovat, budu v tom pokracovat i dalsi roky...tak snad to bude ok :)

Eva (St, 1. 4. 2009 - 19:04)

ahoj míšo.no já ted díky tý antikoncepci mám měsíčky taky pravidelně,ještě měsíc a půl užívání a vynechám to a pak se budem taky snažit o mimi.a taky vzkaz pro simču-divím se že ti to dr.nechala tak dlouho,já sama jí měla 5let.taky si na ní nemůžu stěžovat,ale pak sme chtěli mimi,a vynechala sem jí,a měsíčky sem měla ob týden,takže ted beru normální antikon.prášky aby se mi srovnala menstr.a potom to vynechám-po těch celkem 3měsících-a miminko se snad zadaří.takže pokud chceš miminko tak to vynech protože je tu dlouhý návrat plodnosti.po druhém dítěti už bych do ní nešla.

Návštěvník (St, 1. 4. 2009 - 18:04)

Chtěl bych bobovat, jako náká bukvice, protože mam na kombajn a šmelim vlastně poklice.

Sim (Út, 31. 3. 2009 - 14:03)

Ahoj, tuto HA uzivam uz 10let a jsem s ni (prozatim) naprosto spokojena...Je mi 28let, prvni rok uzivani jsem docela dost spinila v kuse, ale pak se to upravilo a uz nemam vubec nic...Ptala jsem se na gynde, a pry se muze brat cely zivot, ale tezko rict, vsechno ti doktori asi nereknou...Ze zacatku jsem dost pribrala-asi 10-15kg, ale pak jsem diky zivotosprave a cviceni zase shodila 20kg, takze je to spise psychika...Asi DP pusobi na kazdeho uplne jinak...Uvazuji ji uzivat i nadale, netusi nekdo, jaky ma vliv na velmi dlouhodobe uzivani??? Cetla jsem o osteoporoze (vapnik a vit.D) se snazim doplnovat...Chci se zeptat na vase zkusenosti?? Dekuji za odpoved :)

Iva (Út, 31. 3. 2009 - 13:03)

ahoj Petru, prosím tě co jsi měla za problémy ? Mě za týden její účinek končí -sláva - a přecházím na tabletky Yadine. Já jsem špinila, v noci jsem se potila - normálně na to vůbec netrpím, a jako třešnička na dortu 5 kg navíc. Mů pan doktor - nyní už bývalý - mě ji vychválil, jako by nic lepšího nebylo. Tak doufám, že teď už to bude lepší, ty Yadine prý odvádějí vodu z těla, tak snad mi to spolu s dietkou pomůže.

Petra (Po, 30. 3. 2009 - 23:03)

Nedoporučuji!!!!!! Nechala jsem si jí píchnout 3x (třičtvrtě roku). Přibrala jsem 10kg,přitom chodím třikrát týdně do posilovny a také jsem měla zdravotní problémy. Moje obvodní mi potvrdila ,že stoho.

Eva (So, 28. 3. 2009 - 13:03)

ahoj micino.já bych už do dp taky nešla,potom bych si nechala napsat prášky aspon normálně menstruuješ

micina (Čt, 26. 3. 2009 - 18:03)

Ahojky, Evi, mi zas jenom řek, že se ordinuje po 1.dítěti, jinak nic víc! Je to síla, s takovou by mohl doktora dělat málem každý!:-( Celkem jsem se zhrozila, když jsem si pak našla na netu příbalový leták a zjistila, že spoustu příznaků negativních účinků jsem měla, jen jsem nevěděla, že je to z toho! Jak naivní!, dneska už čtu každý letáček, pro jistotu!:-) já už bych si DP nenechala nikdy píchnout, i když už budu vědět, že další děti nechci. Ty prášky taky nejsou nic moc, ale asi nedělají takovou paseku v těle, že? a navíc, když nesedí, přestaneš je hned brát a je to v pohodě! jo, 3 měsíce utečou jak voda, už se těším..:-)

Eva (Čt, 26. 3. 2009 - 07:03)

ahoj micino.no vidíš a mě tenkrát dr.řekla na 5let a vynechat.počkej až je po 3měsících vysadíš to bude paráda

micina (St, 25. 3. 2009 - 19:03)

jo, Evi, neboj, nevyhodím je, včera jsem malinko zašpinila a bylo mi na zvracení, dneska už lepší, ale mám zas výtok! Ach, jó!

micina (St, 25. 3. 2009 - 19:03)

ahojky, je to tak, doporučená je max. na 2roky, a to asi hlavně proto, že způsobuje řídnutí kostí! Ale jak vidíš málokterý dr. to řeší a vůbec moc neinformuje pacientky o DP a o jejich negativních účincích!..z vlastní zkušenosti nedoporučuju..:-(

Eva (St, 25. 3. 2009 - 17:03)

ted sem tady koukala do minulosti jedna paní měla dp vkuse 12let,ale bylo jí už nějak 49let snad.

Eva (St, 25. 3. 2009 - 16:03)

ahoj ájo.já taky měla pozitivní zkušenosti s dp,dokud sem nechtěla znovu otěhotnět,pak problémy začaly,ale to je z jiného soudku.já měla dp 5let a kdybych nechtěla mimi asi bych jí měla i dál.ikdyž kdysi dávno mi dr.na gyndě řekla že je na 5let, a pak by se měla vynechat.ale byl tu i názor že jí někdo má 8-10let,ale to se budeš muset podívat o pár názorů zpět.

Ája (St, 25. 3. 2009 - 13:03)

Ahoj,mám velice pozitivní zkušenosti s DEPO PROVEROU.Mám ji už skoro dva roky a doslechla jsem se,že se po dvou letech musí vyměnit za jinou antikoncepci.Nevíte proč?

Eva (Út, 24. 3. 2009 - 08:03)

ahoj micino,to ti asi zastavili ty prášky.nevyhazuj je,a vydrž.měsíčky se srovnaj,a pak to půjde samo.

micina (Po, 23. 3. 2009 - 23:03)

ahojky, holky, tak já dneska slupla 3.tabletku, ale jaksi už od včerejšího odpoledne nekrvácím,(takže krvácení jen 2dny) tak to by mě teda zajímalo, co se zas děje!Navíc mi teprv teď naběhla prsa a pobolívají, křeče nebo bolesti v podbříšku nemám, fakt zvláštní! No, třeba zítra se to zas spustí, stejně bych nejradši ty tabletky hodila do záchoda, ale ještě vydržím!

micina (Po, 23. 3. 2009 - 09:03)

jo, Evi, máš recht! Hani, i když teď píšem už o něčem jiném, pořád se to odvíjí od toho, co DP způsobila! A momentálně zde nepíše nikdo jiný, ale samozřejmě, že až napíše, tak určitě se svou zkušeností opět připomenem. Zrovna včera jsem si říkala, jak to vypadá třeba s Kristou, jestli se jí to už upravilo a Ivě, jak pokračuje těhotenství, a taky Luci, Veronika a další, jak se mají. Jen holky, pište a budem rádi, když se ozvete!:-)

Eva (Ne, 22. 3. 2009 - 18:03)

nevim hanko,kdo tu před časem psal že do se ládoval 2druhy prášků jen aby otěhotněl,ja miša nebo micina,my to nebyli.tak si vzpomen!!!my jen berem antikoncepci aby se nam srovnala menstruace,a je normální že si píšem že bysme chtěli mimi.ale neládujem se několika druhy prášků na srovnání jednoho a podporu druhýho.když nechceš tak to nečti

Hanka (Ne, 22. 3. 2009 - 17:03)

Zdravím všechny. Jen mě trošku mrzí, že Eva Micina a Míša si z diskuze o DP udělali diskuzi kdo dřív a za jakou cenu otěhotní. Je to škoda holky, protože tato diskuze o DP byla fajn, ale nyní si zde opravdu člověk počte jen o problémech Vás tří, kdo dřív otěhotní a o tom si myslím, že původně tato diskuze vůbec nebyla.

Eva (Ne, 22. 3. 2009 - 15:03)

no snad ne.díky

Reklama

Přidat komentář