Reklama

Depo-Provera

micina (St, 18. 2. 2009 - 14:02)

Ahojky, Míšo, tak to se ti asi blíží menzes, a to bys mohla být i jako nateklá, nebo probíhá ovu, někde jsem četla, že někoho při ovu píchá i jakoby v konečníku? A Evi, ty si neměříš bt, jak víš, že jedna z těch krvácení není ovulační? Řekla ti něco k tomu doktorka? Já ještě pořád váhám a čekám, jak se mi ukáže bt, tento měsíc jsem začla cyklus 1.února(7dní) a další krvácení se dostavilo 15.2.(myslím, že do zítřka končí), bt jsem měla celou dobu stejnou, až dneska mi stoupla o 0,2°C, tak uvidím, jestli se udrží! I když ovu testy mi nevyšly, takže asi těžko byla ovulace?! Jestli nebyla, jdu taky do těch HA prášků, tak se zatím mějte krásně...:-)

Eva (Út, 17. 2. 2009 - 19:02)

ahoj miso.tak test sem si dnes koupila,ale nepouzila,protoze sem to dnes dostala.super.takze sem taky dnes zacala brat antikoncepci co mi napsala dr,na gynde aby se mi srovnala menstruace,mam ji na 3mesice,a pak pujdu na kontrolu,takze ted 3mesice nemuzu otehotnet.doufam ze se to srovna a po tech 3mesicich ji budu moct vynechat.jinak doktorka mluvila ze bych ji mela uzivat aspon pul roku,ale ze po tech 3m.uvidime.takze tam jdu v kvetnu.treba ji pak vynecham a mimco se rychleji podari.to se po praskach stava,prej je to pak rychle.kamaradka je vynechala a uz je tehotna.urcite to pujde rychlejs nez po dp.za doktorem urcite skoc,co nejdriv a apak pisni co je stebou.no ja doufam ze po tech praskach treba nepriberu nebo neco,nikdy sem je nebrala mela sem jen dp.kamaradce po praskach hodne vyrostli prsa-to by nebylo tak spatny.

Eva (Ne, 15. 2. 2009 - 16:02)

ahoj miso.ty testy na ovulaci se daj koupit normalne v lekarne,nejsou drahy.ja vcera projizdela internetovy lekarny a tam sem je videla.no ja uvidim v utery si koupim test,pokud to nedostanu,jedine ze to ted budu uz mit pravidelny to bych to mela dostat 25.2.tak bych asi ani nezacala brat tu antikoncepci co mi predepsala na gynde doktorka.ozvu se

Eva (So, 14. 2. 2009 - 18:02)

ahoj miso tak ja to zatim nedostala.tak bud to budu mit uz pravidelne a nebo sem tehotna?v utery si koupim test.tak doufej se mnou

Hanka (Pá, 13. 2. 2009 - 17:02)

Ahoj holky,
Míšo, já jsem v roce 1996 potratila v 6 týdnu, potom mi zjistili toxoplazmozu, tak prý kvůli tomu. To je ta nemoc od koček, ničím se neprojevuje, ale způsobuje potraty a přitom jsme nikdy kočku neměli. Potom jsem 4 roky nemohla otěhotnět, doktorka mi naznala, že nemám ovuaci podle toho jak jsem si měřila bazální teplotu, tak mi napsala léky. Nejprve se asi od 5 dne cyklu brala 5 dní nějaké léky, to aby se udělali vajíčka a potom se asi 11 den píchla injekce na uvolnění vajíčka, to se mělo uvolnit do 24 hodin a potom jsem brala Utrogestan, ten je na podporu těhotenství a proti potratu. Nejdřív jsem to absolvovala 3 měsíce, to se nepovedlo, ale měla jsem pořád nějaké záněty, pak se dělala půl roku pauza, a když jsem měla všechno v pořádku, zadařilo se na první pokus. Když jsme chtěli za 2 roky druhé dítě tak jsem brala jen 3 měsíce ten Utrogestan a pak byli prázdniny a doktorka měla dovču a já neměla recept tak jsem si řekla, že budu měsíc bez nich a už jsem nebyla protože jsem byla těhu. Navíc ten Utrogestan srovnává cyklus a můžeš otěhotnět. Myslím si, že by nebylo špatné se na to zeptat doktorky. Srovnal by se ti cyklus, který jsem já mývala i po dvou měsících a mohla bys otěhotnět. A jen tak pro zajímavost v dubnu 2008 jsem porodila po dvou holkách tátou vytouženého syna a ten přišel sám neplánován, ale chtěný. Měsíčky jsem mývala i za 45 dní. Naposled jsem je měla 11.7. a těhu test mi vyšel až 26.8. /22.8. ještě ne( to znamená, že jsem musela otěhotnět někdy kolem 28 dne cyklu. Takže holky nezoufejte, příroda je mocná, a když to nepůhjde, tak se jí dá pomoci.

Eva (Pá, 13. 2. 2009 - 11:02)

no ale kamaradka mela mesicky taky nepravidelne a normalne otehotnela,ted prasky taky bere ale jen kvuli pravidelne menstruaci.tak holky mame sanci

Eva (Čt, 12. 2. 2009 - 14:02)

co je stebou miso?

Eva (Čt, 12. 2. 2009 - 11:02)

napsala mi Lindynette 20 mam to na 3mesice a staly 460kc,napsala mi je aby se mi srovnala menstruace.az je doberu zase me prohlidne,a rekne co a jak.zatim se to jeste nedostala tak sem je nezacala brat.pokud bych je dostala tanhle mesic normalne tak bych je ani nezacala brat,uvidim.ozvu se az to dostanu a jestli to mam presne,kdyz to dostanu zase driv nez po 28dnech tak je budu muset zacit brat,aby se mi to srovnalo.protoze dokad to nemas pravidelne tak mimi nebude.

micina (St, 11. 2. 2009 - 20:02)

:-), jo, jo,Evi, to víš, že na tom pracujem, max.ob den!:-) Ale dneska mi ten test ukázal jen /, takže fakt nevím, třeba se něco rýsovalo, ale mám to všecko tak rozhozené, že stejně ovu neproběhne, jo a i ta teplota si myslím, že je toho příznakem..a že fakt ovu nemám..takže asi taky nasadím prášky. Jo a jaké ti napsala?? a řekla proč??

Eva (St, 11. 2. 2009 - 17:02)

micino.ja si nikdy ovu test nedelala.tak pokud ovu mas tak sup do prace delat mimi-haha.ja mam tenhle tyden plodny dny tak uvidim i kdyz doktorka pri kontrole zjistila ze mam sliznici uz zase zvecenou takze to brzo dostanu tak nevim.naposledy sme se milovali v nedeli,tak mozna se neco uchytlo,uvidim jestli to dostanu,kdyz jo tak budu muset zacit brat tu antikoncepci.

micina (St, 11. 2. 2009 - 10:02)

neee, nejsem, nedělala jsem těhotenský ale ovulační test, takže by mi mohla teď proběhnout ovulace, kéž by to vyšlo, ale právě že i když se na ovu testu ukážou //, nemusí ovulace nakonec proběhnout, ale to víš, že bych radši už těhu byla!:-)

Eva (St, 11. 2. 2009 - 10:02)

to jako ze ses tehotna,micino?ja to zatim nedostala tak cekam,pokud bych to tenhle mesic mela pravidelne tak mam dost casu

micina (St, 11. 2. 2009 - 10:02)

Ahoj Evi, dík za názor, já se taky spíš přikláním i k těm práškům i k tomu, že radši zůstanu u toho mého, ale, ale... Tak zatím, včera mi vyšla slabá čárka na ovutestu, tak dneska to zkusím zas a uvidíme...:-)

Eva (Út, 10. 2. 2009 - 15:02)

ahoj micino.ja si nechala napsat prasky,dr.mi to i doporucila,aby se mi srovnala menstruace.a ke kamaradovi gynekologovi bych nesla.

micina (Út, 10. 2. 2009 - 13:02)

Ahoj, holky, změnila jste některá z vás doktora? Skončilo mi krvácení, takže se taky chystám na gyne, ale ještě pořád nevím, jestli půjdu k tomu stávajícímu nebo přejdu k druhému, ale to je známý, takže se budu stydět a tak řeším další dilema!, a to první je, jestli si nechat napsat ty HA prášky nebo to nechat být, ať se to srovná samo! Jo, a měříte si bt?, mám ji nějak pořád skoro stejnou, žádné větší rozdíly, žádné výrazné skoky, pořád kolem 36,7°C +- 0,1°C, můžete mi poradit? Dík, držte se a ať vám to výjde!:-)

Eva (Po, 9. 2. 2009 - 16:02)

ahoj miso.tak sem byla na gynde,a napsala mi normalni antikoncepci-prasky-na 3mesice, a pak jdu zase na kontrolu.mela by se mi srovnat menstruace

Eva (Ne, 8. 2. 2009 - 14:02)

to vis ze se ozvu.

Eva (Ne, 8. 2. 2009 - 13:02)

no miso spis zalezi jak se ti telo vycisti.ja sem si nechala spocitat na internetu plodny dny.tak ted od 10-15.2mam plodny dny,ale nato se stejne neda nak 100pr.spolehnout.tak se na me na gynde podiva,a uvidim.pokud mi doporuci at jeste pockam tak pockam treba se mi to do leta srovna samo.skoro mesic beru ty vitaminy na otehotneni.jeste pak mam 1krabicku.pak uz to kupovat nebudu.slysela sem dokonce ze muzou byt mesicky a stejne muzu byt tehotna.stalo se to nekomu?ale zase jina dr.rikala ze se to vylucuje,bud jedno nebo druhy.

Eva (Ne, 8. 2. 2009 - 12:02)

ahoj ivo.to ti preju,samozrejme se ozvi.taky doufam ze to brzo napisu.ja bohuzel mam mesicky 3x mesicne,tak doufam ze mi na to neco doporuci.taky bych to radsi nechala na prirode,ale nechci to mit tak casto

Iva (Ne, 8. 2. 2009 - 12:02)

zdravim Vas devcata, uz jsem sem parkrat psala, Dp mi posledni byla pischnuta 1.3.min roku a teoret. prestala pusobit teda zac. cervna, pak jsem cekala na menses, dala jsem tomu volny prubeh..zadny injekce na podporu vyvolani menses, chtela jsem to od prirody,aby se telo od DP vycistilo -ne umele. takze zac. prosince -tj po 5 mesicich -resp.8 od aplikace DP psoledni, jsem dostala prvni menses, pet dni -v pohode. pravidelne jsem to dostala doposud 3x, klasicky mesicni cyklus asitak. o mimi se pokousime od 10.1. -zatim nic. ale budu vas informovat. doma mam nastesti uz jednoho lumpika 2,5 letyho. jinak Dp mi byla klasicky nabidnuta jako HA v souladu s kojenim...mesicky sice nejsou nicmoc,ale DP uz nechci, dle nazoru jine gynekolozky to neni dobra HA mi bylo receno.at si to uz hlavne nedavam-cituju. tak se drzte devcata.doufam,ze Vam brzy napisu ze jsem v tom! hoja

Reklama

Přidat komentář