Reklama

Depo-Provera

micina (Ne, 22. 3. 2009 - 15:03)

Evi, tak se brzy uzdravte a jen doufám, že to těma práškama nemáš, no, uvidím, jestli to budu pozorovat i na sobě!

Eva (Ne, 22. 3. 2009 - 14:03)

ahoj micino.no abych řekla pravdu tak ted sem docela náladová.a se sexem?dnes sem o tom zrovna přemýšlela,docela dlouho sme to už nedělali,a ani na to nemyslim.sem tak nák i unavená,z práce ze všeho,nevím jestli je to těma práškama,ted malá i marodí,já mám taky pár dní ucpanej nos.tak to taky moc nepřidá.

micina (Ne, 22. 3. 2009 - 13:03)

jé, Míšo, tak to je supr, že mrška dorazila! a myslím, že neva, že se trošku zpozdila, to mají i ženské normálně a 30 dní je pořád v normálu.:-) A Evi, já to vidím stejně, že teď ty 3 měsíce vydržím, ale pak už další ne! Včera jsem brala první tabletku a bylo mi z toho úplně zle,že jsem nakonec nevydržela to nechat tak, ale já už jsem 9 měsíců od vyprchání DP a žádné změny, takže by to tělo asi fakt samo nezvládlo! Jen aby to zabralo! Tak papa...jo, Evi, jak si na tom s náladovostí a se sexem, když bereš ty prášky, mám strach ať zas nejsem chladná jak psí čumák!:-)

Eva (Ne, 22. 3. 2009 - 11:03)

jo v létě by to bylo fajn.uvidíme.já stejně musím na gyndu až doberu ty prášky v květnu,aby řekla jestli to bylo k něčemu dobrý,ale každopádně další už brát nezačnu

Eva (Ne, 22. 3. 2009 - 10:03)

ahoj micino,no snad to do května vydržím.do konce roku pak ještě zbývá 7měsíců tak se to snad povede.minule sem otěhotněla v září tak že by se historie opakovala?

micina (So, 21. 3. 2009 - 21:03)

jo, ještě jsem chtěla dodat, že kterákoliv holka z mého okolí po vysazení Ha otěhotněla hned do 2.měsíce a naopak ty, které si řekly, že si tělo od té HA vyčistí a začli až po víc jak půl roce po vysazení teprve na mimísku pracovat, čekaly přes půl roku, třeba moje ségra je taková zdravá výživa a malá se povedla po 8 měsících. tedy 14 měsících od vysazení HA a kdyby třeba začli zkoušet hned, vyšlo by to daleko dřív!! ale zas, asi je to všecko individuální a co pomůže jedné, nemusí pomoct druhé, tak jsem sama zvědavá, jak to všecko dopadne...pa

micina (So, 21. 3. 2009 - 21:03)

já nevím, ale snad jo! Dr. mi to vysvětloval tak, že mi prostě mozek nefunguje tak jak má a že když nasadíme ty prášky a pak vysadíme, bude mít z toho, že už nedostává hormony šok a začne si to v těle líp regulovat. Tak snad to zafunguje a výjde to! Já a ni nechci myslet na to, že neotěhotním letos, tak to bych asi pak fakt podala na mojeho bývalého dr. žalobu! Ale věřím, že to výjde a třeba na té dovči!:-)

Eva (So, 21. 3. 2009 - 19:03)

myslíš že když ty prášky vynechám v květnu tak že ještě letos otěhotním,já doufám že jo.

Eva (So, 21. 3. 2009 - 18:03)

no mě doporučila taky 3měsíce,ale nejraděj bych to vynechala,no začala sem 2plato

micina (So, 21. 3. 2009 - 18:03)

jo, holky, muj malý je v lednu a když jsem loni vysadila dp, říkala jsem si, že bude fajn mít druhe mimi na jaře nebo v létě, teď to vychází ještě na zimu, tak s těma práškama by to mohlo vyjít tak na březen, což by bylo supr!:-)

micina (So, 21. 3. 2009 - 18:03)

ahojky, Evi, asi ne, já to vidím fakt jenom na ty 2, fakt se mi je nechce brát, přesto do toho pudu! I když dr. mi doporučuje radši ty 3..!??? Evi, ty se budeš rozhodovat dřív, kdy to vysadíš, co myslíš ty?

Eva (So, 21. 3. 2009 - 18:03)

ahoj micino,budeš je brát 3měsíce?

micina (So, 21. 3. 2009 - 15:03)

a Míšo, já to taky tak trochu zakřikla, že třeba už to bude o.k., ale ta DP s náma ještě pořád dělá co chce?!:-(

micina (So, 21. 3. 2009 - 15:03)

ale pokrok, krev až po 20 dnech a mezitím žádné špinění, ale ovu zaručeně nebyla!!

micina (So, 21. 3. 2009 - 15:03)

čauky,holky, včera večer bylo lehké špinění, dneska krve, jako z prasete!:-) dneska večer je začínám užívat.:-(

Eva (So, 21. 3. 2009 - 15:03)

ahoj míšo,ty sis dělala test,že víš že nejsi těhu?a nebo se něco změnilo a dneska sto dostala?já bych tak ráda ty prášky vynechala.a nechala at si to tělo rozhodne samo jestli je připravený na těhotenství.a co ty micino?dostala sto a začla si brát taky prášky?

Petra (St, 18. 3. 2009 - 15:03)

Měla jsem d.P. 8 let nyní jsem jí vysadila začaly mi problemy s návaly a s nespavostí nevím zda je to přechodem nebo s dlouhodobou injekcí d.p. zjistí mi to v květnu podle krve do dubna ještě injekce učinkuje.Je mi3 let tak se uvidí přechod bych tak měla celkem brzy tak nevim. Petra.

Eva (St, 18. 3. 2009 - 13:03)

ahoj holky,já začla včera brát to 2 plato.to vydržím a pak at zapracuje matka příroda jako poprvé.žádný nervy

micina (Po, 16. 3. 2009 - 16:03)

Jé, holky, já to tam vždycky napíšu a pak se mi teprve objeví vaše vzkazy.. Míšo, vy si dejte záležet od toho 10.dne cyklu(od začátku menstruace)a vyzkoušej třeba i ty ovu testy. A Evi, začnu je brát, už mám jasno. Jen je musím ještě dostat, dneska už jsem 17.den a nic, tak uvidíme, snad dojdou a nebude mi je muset dr. ještě vyvolávat, to by byla teprv prča! Jakože i já už si z toho hlavu nedělám a nad pár úvahama se zasměju!:-) Třeba, co když tolik vytoužené mimi se vydaří a nebude 1 ale hned 2 nebo 3?!:-)

micina (Po, 16. 3. 2009 - 16:03)

Míšo, co bych dělala já? Nejradši bych otěhotněla hned, ale teď mám jasno v tom, že ne za takovou cenu, že bych měla brát prášky na ovulaci,které mi můžou taky uškodit, pak ještě prášky na udržení plodu a být furt ve stresu, jestli to dobře dopadne. Radši fakt teď si nasadím tu HA a uvidíme, co to udělá. Nech to zatím na přírodě, můj dr. se celkem vyděsil, když jsem mu řekla o tom Clostilbegytu a určitě by mi to nenapsal. Zkus být trpělivější a ono to přijde samo, zvlášť, když už máš ustálený cyklus, by to mělo být o to jednodušší..:-)jinak já to mám taky tak, že se kolem mě pohybují samé těhule nebo čerstvé maminy, to si právě říkám, já už chci zas taky, ale jestli ti můžu radit, uživejte si ještě sami sebe s partnerem, protože pak vám to skončí, i když nastane zas úplně jiná dimenze vztahu, o to mimi krásnější, ale my třeba už když těď vím, že hned tak těhu nebudu, plánujem dovču zas u moře, i když jsme si mysleli, že ta loňská byla poslední a minimálně 3 roky další nebude!Aspoň něco pizitivního...:-)

Reklama

Přidat komentář