Reklama

Depo-Provera

Eva (Ne, 8. 2. 2009 - 12:02)

ahoj miso.snad se vam to povede.ja se zitra ozvu co a jak na ty gynde.ale potkala sem tu kamosku co ji to trvalo tak dlouho nez po tom otehotnela,a tak sem ji rekla ze jdu na gyndu aby mi neco dala na to srovnani tech mesicku,a ona rekla ze mi nato stejne nic neda,ze se to musi srovnata samo.tak uvidim zitra,v nejhorsim se na me jen podiva a rekne jak na tom uvnitr sem.

micina (So, 7. 2. 2009 - 21:02)

ahojky, holky, u DP je prý úplně jedno, jestli byla jen 1 nebo 20, záleží na organismu ženy, jak to snese a jak se s tím vypořádá. Můj ještě zatím stávající Dr. mi ale vyvracel, že něco takového může způsobit, že on s tím takové zkušenosti nemá a že žádná z jeho pacientek si neztěžovaly a bezproblémů otěhotněly, kecy, je to blbec a já mu věřila, když mě ujišťoval, že nemusím přecházet na jinou antikoncepci, i když jsem už nekojila, že je to jako každá jina HA a nevadí, že nemenstruuju,atd, blá, blá,... tak to teda jó!?!
Míšo, a tvůj Dr. je ještě větší blb než ten můj, DP se aplikuje až po 1.dítěti a jestli ti to napsal a děti nemáš, tak kde to jsme?, co to jsou vůbec za doktoři? My by jsme byly myslím lepší doktorky, jak oni, co?!:-)

Eva (So, 7. 2. 2009 - 15:02)

ahoj miso,ted ctu zes ji mela aplikovanou jen 2x.tak to uz ti urcite vyprchala.ja ji mela 5let.tak to bude nadlouho.vynechavala sem ji loni v cervnu.v pondeli jdu na tu gyndu,tak uvidim.

Eva (Pá, 6. 2. 2009 - 11:02)

ahoj kristyno.zajdi si na gyndu pro kojici existuji i prasky,jen se na to zeptej.me je tenkrat taky nabidla,ale ja chtela radsi tu injekci abych na prasky nemusela myslet,no a ted to mam.

Kris (Čt, 5. 2. 2009 - 22:02)

Micko,jasně,že to "vysadim,spíš už si to nikdy nenechám píchnout.Doufám tedy,že za ten měsíc ten účinek DP vyprchá.,ale četla jsem zde v diskuzi,že než se s tím tělo uplně srovná může to trvat i půl roku.Opravdu potěšeníčko.Ale na každého to působí jinak,Ty si toho určitě důkazem.No nic, tak nějak čas bude muse manža "ejáknout" vedle.Zatim se měj hezky.Já tu ještě nějakej ten den budu brouzdat,než se to se mnou vyřeší:-)

micina (Čt, 5. 2. 2009 - 18:02)

Kristo, jestli se ti krvácení zastaví, tak to nevím, problém je, že obě tyto antikoncepce jsou nízkohormonové, právě kvůli kojení a doprovází je špinění, ale to platí zas jak u koho. Já jsem během braní DP neměla menzes žádný, snad tak jednou za 2 měsíce jsem měla slabé krvácení a to tak 1-2 dny, ale pokud už teď máš takové problémy, vysaď to a dávejte s manželem radši pozor a až úplně odstavíš prcka, tak si nech napsat normální HA. Jinak nemáš zač, co já bych dala za to, vědět o tomhle dřív, radši bych to mírné špinění s Cerazzettkou vydržela! Měj se, jo, a jestli se můžeš tulit, tak to jsi na tom ještě dobře, na mě nemoh chlap málem sáhnout!:-)

Kris (Čt, 5. 2. 2009 - 16:02)

Dík,Micino.O tabletkách Cerazette jsem už slyšela.Myslíš,že mi ale zastaví to nekonečné krvácení?To víš malej se mi skoro odstavil,tak jsem z toho špatná.Doufám,že mi pan doktor pomůže můj problém vyřešit.No,nic,tak se jdeme s manželem zatim jen tulit :-) a pak se uvidí..:-)dík,žes poradila,jsem na téhle diskuzi poprvé a taky mě překvapilo kolik lidí má z touto antikoncepcí problémy.

micina (Čt, 5. 2. 2009 - 13:02)

jo, holky, tak na to jsem taky zvědavá, kdy se mimi vydaří! Pročítám i jiné stránky a teď už dokonce po milování otírám sperma o čípek(prstíková metoda),měřím si bt a kontroluju i tvrdost čípku a hlen, ale ještě se mi to nějak moc nedaří rozeznat, a milujeme se i během krvácení, protože by při něm mohla být ovulace, ovulační testy mi ještě nevyšly, ale už jim tak moc nevěřím, když nejde věřit ani těhotenským testům. Takže děláme pro to všecko možné, tak uvidíme, kdy se to podaří, víte ale co, pořád mě to nějak moc nesžírá, spíš jsem jen furt naštvaná, že tohle po DP musím prožívat, ale určitě nějak nepropadám beznaději, přece jedno zdravé a krásné dítě máme!:-)
Jo, a Kristýno, kromě DP jsou při kojení i tabletky Cerazette, ty jsem měla jako první, ale bohužel mi neseděly, pořád jsem špinila a pak jsem přešla právě na DP, ale zkus je, třeba ti budou vyhovovat a sex s manželem bude zas žádoucí!!:-)

kristýna (Čt, 5. 2. 2009 - 12:02)

DP je nehorázný svinstvo.Někomu možná sedla,ale mě osobně už dost komplikuje život,nehledě na to,že na tom papírku psali,že je to prý pohodlná HA pro aktivní ženy.Tak pohodlná pro mě moc není,když musim 2 měsíce v kuse nosit vložku.O sexu s manželem ani nemluvim.Jestli to tak půjde dál,tak můžu jít rovnou do kláštera.Protože ještě kojím obávám se toho,aby mě s tím můj nový gynekolog dokázal poradit a hlavně pomoci.

Eva (Čt, 5. 2. 2009 - 10:02)

ahoj lenco.to ja mam okolo sebe tehotnych hromadu,jen v praci 3.ja mam 5ti letou dceru,a kamaradka stejne staryho syna a za tu dobu pocali dalsi 2 deti,ale ona nebrala zadnou antikoncepci.

Eva (Čt, 5. 2. 2009 - 10:02)

ahoj miso.kdyz mas mesicky normalne tak bych to taky neresila.no sem zvedava.minuly tyden sem to dostala v patek a ted v utery mi to skoncilo.tak sem zvedava co mi rekne po prohlidce.ja presne nevim co je to HA v tabletach?asi si fakt nevyberes.

LENČA (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

Ahoj Evi.Jak se tak rozhlizim kolem sebe,mam pocit,ze počít, je dnes skoro zazrak.Ma dalsi znama uz prcka ma,bez problemu,ted se dlouho snazi o druhe a nejde.Oba jsou v poradku,a DP neuzivala.Tak nevim.Jinak preji hodne stesti.

Eva (St, 4. 2. 2009 - 10:02)

presne stebou souhlasim micino.prvni dite sme pocali v pohode.ted po 5letech uzivani to bohuzel bude trvat dyl.uvidim co mi reknou v pondeli na gynde.

micina (St, 4. 2. 2009 - 10:02)

Lenčo, nikdo nehysterčí, je to prostě tak, že tahle DEPO PROVERA je svinstvo, těm kterým seděla a i po vysazení byly bez problémů, tiše jen závidím, ale už jen to, že u nás ve městě jsou 3 gynekologové a jen jeden(zrovna u kterého jsem já) to píše, je známka toho, že to asi bůhví jaká sláva asi nebude, že?? Já jsem nikdy nepatřila mezi ty, co s těhotenství a tak vůbec kolem toho dělají nějakou vědu, s prvním to bylo v pohodě a kdybych tuhle posr.... injekci neměla, teď bych vůbec nic neřešila! Jinak dík za podporu...

Eva (St, 4. 2. 2009 - 08:02)

ahoj miso.tak v pondeli jdu na tu gyndu tak snad mi ty mesicky necim srovna.

Eva (St, 4. 2. 2009 - 08:02)

ahoj lenco.a ja mam kamaradku ktera po dp otehotnela az po 2letech,trvalo dlouho nez se ji srovnala menstruace.a ja uz to nechci mit 3x mesicne.

LENČA (St, 4. 2. 2009 - 04:02)

Ale musim Vas povzbudit.Ma kamaradka uzivala DP pres 3roky,a potykala se s mensimy negativy,ale po vysazeni do půl roku otehotnela.A ted ma nadherneho blondateho kudrnace.Tak nevešte hlavy,a nemyslete na to tolik.Psychika udela taky svoje.

LENČA (St, 4. 2. 2009 - 04:02)

Ale musim Vas povzbudit.Ma kamaradka uzivala DP pres 3roky,a potykala se s mensimy negativy,ale po vysazeni do půl roku otehotnela.A ted ma nadherneho blondateho kudrnace.Tak nevešte hlavy,a nemyslete na to tolik.Psychika udela taky svoje.

LENČA (St, 4. 2. 2009 - 04:02)

Mila Radko,souhlasim s Tvym nazorem.Mam to s ročni pauzou uz 7let,a citim se uzasne.Po vysazeni menzes uplne v pohode.Proto prosim mile damy,at tu prestanou hysterčit,a nechaji at si kazda vyzkousi sama,jak to telo prijme:-)a sve plodne dny si pocitaji pres e-mail.Jinak super.

Eva (Út, 3. 2. 2009 - 11:02)

ja se tak y bez vlozky nehnu.dneska sem se obj.na gyndu jdu tam v pondeli.tak uvidim necham si napsat naky ty prasky,kamaradka rikala ze by se mi to melo srovnat,a kdyz to po 3-6mesicich vynecham tak bych mela otehotnet.jeste letos by to bylo fajn.ta kamaradka taky mela prasky vynechala je a uz je tehotna,tak rychle to ani necekala.tak si je taky naordinujem,ne?

Reklama

Přidat komentář