Reklama

Depo-Provera

Eva (Pá, 27. 2. 2009 - 16:02)

ahoj ivo.děkuju snad to bude ok.já už jedno dítě mám,ale ted bysme chtěli další,a kdyby se to povedlo tak pak už žádná dp,ikdyz já žádny problémy sní neměla,to až ted že chci otěhotnět.a já věděla ze to pak bude trvat dyl,no ale tenkrát sme další nechtěli,tak mi to bylo jedno.ale ted sem ztoho na nervy ze to nejde a že budu muset takovou dobu čekat.

iva (Čt, 26. 2. 2009 - 19:02)

ahojky berušky, já ji mám 6 týdnů, užívám si to děsně, krvácení, špinění, o tom co to dělá s mojí psychikou nemluvě, už jsem změnila i lékaře, který mě snad pomohl,ale všem vřele nedoporučuji, teď jen čekám, až účinek tohoto zázraku pomine, do další bych už nešla. Alespoň, že mám dvě děti, tak nebudu řešit následné otěhotnění. Micino a Evi , držím palečy ať jste brzy OK, Veroniko, radši to zahoď a nikomu to nenabízej.

micina (Čt, 26. 2. 2009 - 13:02)

Veroniko, tak nevím, jestli je tohle ta správná stránka, kam si dávat inzerát???:-(

Veronika (Čt, 26. 2. 2009 - 07:02)

Prodám antikoncepci Depo-provera (od Pfizer), nerozbalenou, použitelné do 06.2012. Původní cena 180 nyní 50kč + 20Kč poštovné. e-mail verpod"tiscali.cz

Eva (St, 25. 2. 2009 - 16:02)

no hlavně aby se to srovnalo.tak doufám že už to budu mít v březnu pravidelně.

micina (Út, 24. 2. 2009 - 07:02)

jo, jo, Evi, to teda jsem. No,říkal, že 2 měsíce minimálně, ale když už to budu brát, tak asi ty 3 měsíce, ať se to zas neuspěchá. Tak uvidíme, co, jak se nám to srovná?Papa.

Eva (Po, 23. 2. 2009 - 16:02)

tak vidis micino.uz ses na tom stejne jak ja.najak dlouho je mas napsany,jak dlouho je musis brat?

micina (Po, 23. 2. 2009 - 15:02)

jo, známá mi o tom říkala, ale žádné detaily nevím, jen to, že se asi musíš znažit dýl jak rok a být si jistá, že neovuluješ a taky doktoři, takže tomu asi předchází spousta vyšetření?!
Dneska jsem byla na gyne, a teda šla jsem k tomu známému a končím u toho mého, co to tak všecko spackal! Stud jsem hodila za hlavu a myslím, že jsem udělala dobře, řekl mi spustu věcí, o kterých by mi ten můj bývalý dr. nikdy neřekl. Napsal mi ty prášky, ale vyzvednu je až to dostanu, což počítám bude tak do 3-4dnů. Tak pa.

Eva (Po, 23. 2. 2009 - 15:02)

to sem miso neslysela.kde sto cetla nebo slysela ty?je to na predpis?me kamaradka doporucila ty prasky jak beru at je mam aspon pul roku,ze 3mesice sou malo.uvidim co mi v kvetnu rekne na gynde

Eva (Po, 23. 2. 2009 - 15:02)

takze je lepsi brat je vecer.dneska uz nekrvacim.super

micina (Ne, 22. 2. 2009 - 19:02)

jé, tak jak je to důležité nevím, ale z mé zkušenosti, když jsem je brala ráno, bývalo mi špatně od žaludku, večer před spaním to bylo v klidu, nebylo mi špatně vůbec a ta stejná doba je spíš proto, ať na to nezapomeneš a nemáš v tom zmatek, jestli sis ten prášek už vzala nebo ne.:-)

Eva (Ne, 22. 2. 2009 - 18:02)

aha.tak snad to pak bude lepsi.a jeste mam dotaz.ty prasky se maj brat ve stejnou hodinu,beru je vzdy rano+-v 10hodin,ale ted sem si precetla ze se maji brat v obdobi vecere nebo pred spanim.je to tak dulezity?

micina (Ne, 22. 2. 2009 - 17:02)

Evi, to je individuální, ja jsem třeba i při práškách mívala menzes max.4-5 dní, ale třeba moje ségra to má 7-8 dní, a to má ještě tak 2x silnější než já, tak se nestresuj, to bude v poho, taky je možné, že později se ti to zkrátí, navíc při užívání první měsíc je běžné i nějaké to špinění. pa.

Eva (Ne, 22. 2. 2009 - 17:02)

dnes to mam 6den.nikdy predtim sem prasky nebrala tak nevim jestli je to normalni.kamaradka taky bere prasky a ma to jen 3dny.doufam ze mi to uz skonci, a dalsi mesic to budu mit kratsi.ma nekdo zkusenost?

micina (So, 21. 2. 2009 - 21:02)

Ahojky, Evi, už dlouho čekat nebudu, do konce týdne, jestli budu mít bt pořád stejnou, tak si pro ty prášky pujdu, je to tak, že už nechci nechávat vše "náhodě" a nic s tím nedělat, jen si potřebuju být jistá, že neovuluju...
a Míšo, tak to je super, žes to dostala, snad se ti to už srovná!:-)

Eva (So, 21. 2. 2009 - 15:02)

ahojmiso.no snad se mi upravi.mam to uz od utery,a po ranu to mam hodne silny,pres den to jde nevim jestli je to tema praskama.ale mam to 5den tak by to melo snad koncit,no sila

Eva (Pá, 20. 2. 2009 - 18:02)

ahoj micino,nevim jestli sem krok pred tebou,myslim si ze je to spis krok zpatky,no snad ty prasky zaberou a pomuzou.uvidim co mi rekne na gynde v kvetnu,snad to pak budu moct vynechat a otehotneni bude jednodusi.tak zacni brat taky prasky radsi driv nez to pak bude trvat jeste dyl.

micina (Čt, 19. 2. 2009 - 22:02)

Ahoj Evi, to bude v pohodě, jsme na tom dost podobně, akorát, že já už nevěřím skoro ničemu, co mi doktoři řeknou, takže pořád testuju, co mi bt ukáže a pak se rozhodnu, ale myslím, že taky budu muset nasadit prášky, protože zatím to vypadá, že ovu neprobíhá, tak uvidíme! Závidím ti, že už jsi krok přede mnou!:-)

Eva (Čt, 19. 2. 2009 - 16:02)

ahoj micino,ne nemerim si bt, a doktorka rekla jen ze kdyz to mam tak casto tak miminko asi nebude,tak mi napsala ty prasky,no a jelikoz sem to v utery dostala tak sem je zacala brat.takze ted 3mesice mimi nebude.super

micina (St, 18. 2. 2009 - 14:02)

Hani, díky za podporu, asi sis taky prožila svoje a nakonec vše dobře dopadlo, je fakn si taky přečíst něco pozitivního!:-)

Reklama

Přidat komentář