Reklama

Depo-Provera

Katy (Pá, 2. 1. 2009 - 23:01)

Ahojky Hanko a Jitko, tak DP snad konečně odeznívá a Norethisteron mi zabírá perfektně - zatím tedy a hóóóóódně moc teď klepu ať mi to vydrží :-)) Mám zase cyklus jak má být. Jak jste na tom holky Vy? Zdravím všechny a přeji jen to dobré v novém roce 2009 :-)

Eva (Pá, 2. 1. 2009 - 20:01)

ahoj miso,tak sem si objednala ty prasky na otehotneni,tak uvidim.co ty jak na tom si?

Zuzka (Čt, 20. 12. 2012 - 15:12)

Tak se opět hlásím,mám 30 dní po injekci.Prvních 28 jsem prokrvácela,ale teď 2 dny mám pokoj.Snad to nebude klid před bouří.Pleť mám pořád stejnou,ale nikdy jsem ji neměla jako miminko,možná se víc mastí.Váhově jsem na tom taky stejně,ale tady si myslím,že spíš záleží co a kolik toho sníte.Chce to vydržet první 3 měsíce a neházet flintu do žita,ono,když už je to píchlý,tak ani nic jiného nezbývá.Hlavně se nestresovat,stejně na tom nic nezměníte.Všem přeju krásné svátky a bohatého ježíška!!!

Právě (Ne, 16. 12. 2012 - 18:12)

Po injekcich sem pribrala a...že jsem také přibrala po injekcích a to bylo první na co jsem se ženské doktorky ptala a ona mi řekla maximálně 3 kg a nebyla to pravda,nicméně u mě to bylo tenkrát docela nutné ze zdr.důvodů.S tabletkami problém nemám.

. (Ne, 16. 12. 2012 - 18:12)

Po injekcich sem pribrala a tlakovali mi prsa a udelalo se mi mliko.Nejlepsi je nebrat nic nez takove sracky do sebe.

Injekci (Ne, 16. 12. 2012 - 14:12)

jsem měla rok a byla jsem nespokojená.Není nad tabletky.Ale u každého je to jinak,třeba vy budete spokojená.Každému sedne něco jiného.

Lucka (So, 15. 12. 2012 - 15:12)

Ahoj, mám dvě děti, tak jsem přemýšlela o nejvhodnější antikoncepci. Koncem října jsem si nechala zavést tělísko safeload- Pregna. Stálo mě 700,- a včera, po necelých dvou měsících mi ho doktor musel vyndat, protože docházelo k samovolnému potrácení. Tak jsem si nechala píchnout injekci a budu doufat, že se žádné nežádoucí účinky nedostaví. Injekce mě stála 330,- na ty tři měsíce.

Zuzka (Út, 4. 12. 2012 - 08:12)

Je taky dost blbý,že pokud nesedne,kvůli kojení nemůžu jít na zneutralizování DP.
Nejlepší by bylo,kdyby se nechal sterilizovat chlap,ale je to docela nákladné,přijde to kolem 15000,ale proč by měla trpět za každou cenu ženská?No a pokud se už rozhodnete pro tělísko,tak výběr taky není. Silverlili Zinc se už nevyrábí,Silverlili a Goldlili v současné době nedováží a jediná tudíž volba zůstává Miréna a myslím si,že nebudu mluvit pouze ze sebe,když řeknu,že je zbytečně drahá.No a ještě nikde není napsané,že vám sedne,takže přijdete o 6OOO jen to fikne.

Marika (Po, 3. 12. 2012 - 10:12)

DP je sracka nemam s ni dobre zkusenosti.

Zuzka (Po, 3. 12. 2012 - 07:12)

Ahoj všechny,no já si nechala píchnout DP teď 22.11. a od té doby stále krvácím a to docela dost.Mudra říkala,že je u této antik.možné úplně všechno.Za píchnutí jsem dala 400 a na další už asi nepůjdu.Malý má 16 měsíců a stále kojíme,tak si nemůžu moc vybírat.Závidím 5% menšině,které sedí.

Maya (Út, 27. 11. 2012 - 21:11)

Ahoj,jsem po 6ti nedělí a...Je urcite lepsi nez pilulky s estrogenen. Musis prezit prvnich 6 mesicu nez se vsechno srovna a pak uz je pohoda. Vseci strasne prehanej.nesntacim se divit. Kdyby to bylo takovi svinstvo tak by to
nebylo v obehu

Maya (Út, 27. 11. 2012 - 21:11)

Ahoj,jsem po 6ti nedělí a...Je urcite lepsi nez pilulky s estrogenen. Musis prezit prvnich 6 mesicu nez se vsechno srovna a pak uz je pohoda. Vseci strasne prehanej.nesntacim se divit. Kdyby to bylo takovi svinstvo tak by to
nebylo v obehu

Maya (Út, 27. 11. 2012 - 21:11)

Ahoj,jsem po 6ti nedělí a...Je urcite lepsi nez pilulky s estrogenen. Musis prezit prvnich 6 mesicu nez se vsechno srovna a pak uz je pohoda. Vseci strasne prehanej.nesntacim se divit. Kdyby to bylo takovi svinstvo tak by to
nebylo v obehu

Saarah (Po, 26. 11. 2012 - 13:11)

Dobrý den. Také mám DP a stejně, jako Daniela jsem dostala první někdy v březnu, druhou v dubnu a pak co 3 měsíce. Musím říct, že v podstatě si nemůžu stěžovat, až na tři maličkosti. Na bradě, kolem nosu a na kořeni nosu mám pupínky, které jsem v životě neměla ani během puberty, což je to nejmenší. Nikdy jsem neměla problémy se sexem, teď je mám. Jsem naprosto bez chuti a sex je velice bolestivý, stejně tak, jako zavedení tamponu. Sex řeším lubrikačním gelem, ale tampon protrpím. A jako třetí problém je to, že jsem v sobotu začala špinit. Po přečtení různých diskuzí mám docela obavu. Jasně, každá HA má svá pro i proti, ale ani kladné ohlasy mě zde nepřesvědčily, abych šla v prosinci na další.

... (Čt, 22. 11. 2012 - 10:11)

Dobrý den. Mám provera 5mg (6 balení) a už je nepotřebuji :-) kdyby jste měli někdo zájem prodám.

tel: 722 487 593

Acharys (Út, 20. 11. 2012 - 15:11)

dobry den mam dotaz ohledne...to je nesmysl vždy se to aplikuje po 3 měsících. Chtějte oduvodnění proč???! ...Chce vydělat zřejmě.

Daniela (Út, 20. 11. 2012 - 13:11)

dobry den mam dotaz ohledne depo povery pichl mi an doktor v listopadu paty den menstruace a ted po mesici prej mam jit na dalsi injekci a po te asi za mesic na dalsi nevite jak je to mozne myslela jsme že mi jen pichne tu jednu a pak za tri mesice dekuji za opdovědi

anonymka (Ne, 4. 11. 2012 - 09:11)

Injekci jsem ke své...Paní Stelo,já jsem měla tyto injekce akorát 1 rok a to jsem ještě musela ze zdr.důvodů,jinak mi spíš vyhovovaly pilulky.Vy jste to sama chtěla tyto injekce po celých 11 let?,mě stačil pouhý rok,nemám s ní dobrou zkušenost,ale tak každému sedí něco jiného.Jinak u vás to pocení,bolest nohou může souviset s touto antikoncepcí,poradí lékařka.

Stela (Ne, 4. 11. 2012 - 07:11)

Injekci jsem ke své spokojenosti využívala 11 let. Poněvadž už ji nepotřebuji vzhledem k věku, lékař mi píchl poslení injekci b řeznu. Nyní zažívám stavy bolení nohou, příšerné pocení, a stavy pláče bez příčiny. Nevím zda je to vysazením antikoncepce nebo klimakterium.

Stela (Ne, 4. 11. 2012 - 07:11)

Injekci jsem ke své spokojenosti využívala 11 let. Poněvadž už ji nepotřebuji vzhledem k věku, lékař mi píchl poslení injekci b řeznu. Nyní zažívám stavy bolení nohou, příšerné pocení, a stavy pláče bez příčiny. Nevím zda je to vysazením antikoncepce nebo klimakterium.

Reklama

Přidat komentář