Reklama

Depo-Provera

KURATKO (Po, 21. 1. 2008 - 20:01)

AHOJ VSICHNI NECHALA JSEM SI ZASE PO ROCE PICHNOUT DEPOPROVERU.PREDTIM JSEM JI BRALA ASI 2.5ROKU.BYLA JSEM SNI SPOKOJENA AZ NA PUPINKY KTERE JSEM MELA NA STEHNECH.TED MAM JINY PROBLEM A NEVIM JESTLI TO MAM Z TOHO.BOLI MNE NOHY OD KOLEN DOLE.JE PRAVDA ZE JSEM ZACALA NAVSTEVOVAT POSILOVNU TAK NEVIM JESTLI JE MAM NAMOZENE NEBO TO JE INJEKCI.MUZETE SE NEKDO PODELIT O SKUSENOSTI.MAM OBAVY Z TROMBOZY NEBO EMBOLIE.A CHTELA BY JSEM JESTE VEDET V JAKYCH INTERVALECH VAM BYLA VAKCINA PODANA.MNE JI DOKTOR CHCE PICHNOUT ZA 14 DNI ZASE A PAK ZA TRI TYDNY DALSI.PRIDE MI TO MOC HORMONU NAJEDNOU A MAM Z TOHO DOCELA STRACH.PROSIM O RADU CO NEJDRIV V PATEK MAM JIT NA DALSI INJEKCI.S POZDRAVEM

__utma=48467763 (Pá, 18. 1. 2008 - 19:01)

dobry den, nasla jsem vas clanek na netu! mela jsem ten sami problem s depo-proverou ale po dvou mesicich vynechani antik,jsem zacala na tyden krvacet a pak opet na dva mesice nic. tak se nezlob te ze se takhle ptam ale zajimalo by me jest?i jste otehotnela?kdybych vedela co je to za spinu tak bych si to v zivote nenechala pichnout, ale me to bylo receno az po roce uzivani kdyz jsem zmenila doktora!!dekuji za odpoved na E-mail na Radova10"seznam.cz S pozdravem Radova.

karla (Pá, 18. 1. 2008 - 14:01)

Depo Proveru mám od šestinedělí v červnu 1999. Kojila jsem 2 roky, 2 měsíce, syn je zdravý, rýmu a kašel mívá zřídka, tuto zimu jednou, bez teplot. Nemenstruuji a doufám, že už nikdy nebudu. Mám tři děti. Mně to tak velmi vyhovuje. Je pravda, že kamarádka měla také po třech dětech Depoproveru, po vysazení nemenstruovala téměř dva roky.

Hanka (Út, 15. 1. 2008 - 12:01)

dobry den, mohu se zeptat zda mete nekdo zkušenost lecby Endiometrozy DP??? v únoru mam jit na dalsi injekci a zvazuji zda si ji mam nechat pichnout?? :(

Marketa (So, 12. 1. 2008 - 19:01)

Jestli ti múžu doporučit tak si depo proveru nenechej pichat,ja ji mela a tede nemůžu otehotnet jinak stoji 120kč ale opravdu nedoporučuji.

eva (Út, 8. 1. 2008 - 11:01)

není zlaro,a žáden normální doktor ti ji nenapíše pokud nemáš aspon jedno dítě

Návštěvník (Út, 1. 1. 2008 - 18:01)

A to jsi do dítěte kojila ty hormony?

Dana (Pá, 28. 12. 2007 - 18:12)

Odpověď pro Martinu:Můj lékař mě předepsal pilule s vyšším množstvím hormonů,ještě než mi skonšila učinkovat DP,krvácení se zastavilo,1 měsíc jsem už jen špinila,a teď mám normálně menstruaci.Tak uvidím další měsíc.Lékař říkal,že by i to špinění mělo přejít do 4 dnů,to se nepovedlo.Ale už je to o moc lepší.

Návštěvník (Pá, 28. 12. 2007 - 16:12)

Menstruace není na čištění....To je pěkný blábol....Jistě si sposta žen naopak pochvaluje že nemenstruují.

Návštěvník (Pá, 21. 12. 2007 - 14:12)

Dobrý den Andreo, píšete, že tuto antikoncepci používáte už dlouho, takže předpokládám že jste ji brala i pře druhým dítětem. Chci se zeptat, zda jste měla nějaké problémy podruhé otěhotnět a zda jste neměla nějaké problémy během. těhotenství?

Marie (Čt, 20. 12. 2007 - 23:12)

Já jí měla a nedoporučují depo - prověru přibrala jsem při ní šest kilo a nemáte vůbec menstruaci takže se vůbec nečistíte. Nic moc

Lída (Čt, 20. 12. 2007 - 21:12)

Ahojte,nechávám si ji píchat už 10 let, od 40ceti a nemám žádný problém. Vtip je v tom, že se musí 1. tři injekce píchnout po sobě. Kdo to neudělal, musel od toho. Alespoň z mého okolí. Kdo chce děti neměl by tuto antikoncepci používat. Jinak je to super pohoda, žádné problémy, jako výtoky apod. Cena je 130,-- na tři měsíce. Fakt super.

rimina (Čt, 20. 12. 2007 - 11:12)

depo-provera stoji asi 200kč na 3 měsíce,naskáčou ti pupínky na obličeji,špinění.I ma doktorka mě to rozmlouvala.Už bych dotoho nešla.

Andrea (St, 19. 12. 2007 - 19:12)

Ahoj.Depo uz pouzivam strasne dlouho.ted po porodu druheho syna jsem si ji zase nechala pichnout (kvuli kojeni)a maly zadne problemy s chloupky nema jak popsala Pavlina ve svem prispevku.muze to byt jen ojedinely pripad ale ja jsem s touto antikoncepci velice spokojena.

Mirka (St, 19. 12. 2007 - 00:12)

Ahoj Depo-proveru uzivam uz 3roky a jsem maximalne zpokojena.Po prvni injekci jsem chvilku spinila asi 2 tydny a pak to prestalo a ted uz 3 roky nic. Uz bych ji nikdy nevimenila.

Martina (St, 12. 12. 2007 - 14:12)

Ahoj.Dříve jsem brala pilulky.Bylo mi pořád těžko,bolela mě hlava. Už 7 let jsem na injekcích, bez problémů. Nedávno jsem se ale dověděla, že touto antikoncepcí příjdou komplikace s řídnutím kostí. Zatím měnit nebudu, jen jsem si koupila pilulky na osteoporozu. A kolegyně ze začátku 2 měsíce špinila. Teď je také spokojená.

martina (Ne, 9. 12. 2007 - 17:12)

Dano, chtěla bych vědět jestli jsi svoje problémy s krvácením vyřešila (nebo tvůj lékař). I u mě do dostavilo špinění, které přešlo až do slobého krvácení a nezabrala ani injekce k zastavení krvácení. Lékařka mě řekla, že to zřejmě pro mě není vhodná antikoncepce. Takže se teď rozmýšlím jestli zkusit ještě jednu injekci nebo to vzdát. díky za odpověď. martina

káče (Ne, 9. 12. 2007 - 12:12)

Ahoj,nechala jsem si Depo-Proveru píchnout asi před měsícem,druhý den mestruace.Třetí den už jsem nekrvácela,jen se mi trošičku zhoršilo akné.Jsem maximálně spokojená.

Dana (Ne, 2. 12. 2007 - 19:12)

Mám úplně stejnou zkušenost.Do píchnutí DP mi nikdy nic nebylo,tak proč to nezkusit,že? 12.září jsem si ji nechala píchnout.Po měssíci a něco jsem dostala menzes a asi po 3 dnech hrozný bolesti,odešlo ze mě cosi ve velikosti vejcete.Můj lékař mi udělal SONO a řekl mi,že jsem byla pravděpodobně těhotná.Ale krevní testy těhotenství neprokázali.Od té doby krvácím a nejde to zastavit.Zítra jedu zase k doktorovi a už jsem z toho fakt dost rozhozená.Tak hodně sil.......

Martina (Ne, 2. 12. 2007 - 18:12)

Chci se připojit k diskusi na užívání Depo-provery..nechávám si ji píchat už 5 let od té doby jsem spokojená a neměnila bych .Prostě se musí vyzkoušet a někomu sedne a jak ušitá.jen beru preparáty na řídnutí kostí a jednou za 3 roky mi dělají vyšetření na osteoporózu.Je to levná antikonceopce a hodně se ušetří za vložky.Moje kamarádka ji brala také jen třikrát a musela vysadit..je to opravdu individuální.Je mi 37 a děti už nechci, tak mi to vyhovuje na 100%.Držím palce ,aby nás bylo víc.Hezký den Martina

Reklama

Přidat komentář