Reklama

Depo-Provera

Jana (Ne, 12. 8. 2007 - 14:08)

Užívám tuto antikoncepci již 7 let, doporučuji pravidelně se nechat vyšetřit na osteopotozu,já test měla na hranici a podle gynekoložky to je normální, nyní mám již 6 měsíců po zlomenině nohy(pouhé podvrtnutí), nárustek váhy 25kg, takže až příště půjdu na kontrolu, nechám si předepsat něco jiného.

Martina (So, 11. 8. 2007 - 11:08)

Taky jsem tuto antikoncepci užívala a mám také dost špatné zkušenosti.Celou dobu užívání jsem jen špinila a na krku a v obličeji se mi začaly dělat ohromné boláky.

Jarda (So, 11. 8. 2007 - 08:08)

Chápu, že užívání depo-provery je nadmíru komfortní, ale přečetla jste si příbalový leták ? Je tam zmíňka o možnosti vzniku osteoporosy při dlouhodobém užívání tohoto přípravku. Já, jak jsem již psal výše tyto ženy vyšetřuji a mám zkušenost takovou, že tento vedlejší účinek je u depoprovery poměrně spolehlivou záležitostí. Upřímně se divím, že tento přípravek ještě nebyl zakázán. Já bych jeho předepisování trestal. Je tolik jiných, sice asi ne tak komfortních druhů antikoncepce, tak proč si huntovat tělo tímto.

máma (Pá, 10. 8. 2007 - 18:08)

á ji brala ¨4 roky a po vysazení jsem otěhotněla za rok a pul.

Marie (Čt, 9. 8. 2007 - 19:08)

4 roky chodím na injekci depoprovera,ale až teď se u mě projevili příznaky bolestí podbřišku. Je mi 39 let, může to mít nějaký vliv?

__utma=48467763 (Út, 7. 8. 2007 - 17:08)

Brala jsem Depo-proveru 1rok,a jakmile jsem mohla tak jsem ji vysadila,začli se mi dělat na krku a obličeji ohromné boláky-zanícené akné, 1měsíc užívání jsem byla bílá a bylo mi neustále zle,zhubla jsem hodně kilo. Nedoporučuji, je to jed, stojí to jen 100 na 3měsíce holky, tak co to asi musí být, u nás to prý dávají cigánkám....

__utma=48467763 (Út, 7. 8. 2007 - 17:08)

no všude píšou 10 až 36 měsícu...

Návštěvník (Út, 7. 8. 2007 - 17:08)

No to ja pravě nevim jak dlouho trva než člověk otěhotni po posledni injekci.Ja ji beru rok,po 1.ditěti(kojím)No chci ji vysadit...a uvidime.Jenom nevim,jak jeste dlouho pusobi ta injekce,kdy se musime začit chranit.Chci díte no tak za rok...

Petra (Po, 6. 8. 2007 - 16:08)

Ahoj, prosím tě, za jak dlouho jsi otěhotněla po Depo-Proveře a za jak dlouho jsi začala menstruovat? Díky, mám jí 5 let a chystáme se na 2. mimi.

Maminka (Po, 6. 8. 2007 - 15:08)

Užívala jsem ji rok,a nechci mít problemy.Myslím,že špinit,tak dlouho není normalné i když Dr.tvrdí,že se hlasí hormony kvuli další injekci...prosím o radu:),dík!

Maminka (Po, 6. 8. 2007 - 10:08)

Ahoj,taky mi byla injekce pichnuta v květnu.No začla jsem špinit skoro měsíc vkuse.Tak si ji už nedám píchnout.No chtěla bych vědet,jak dlouho jsem ješte chranena.Po jakem čase se musime chranit.A ještě chci časem dítě.Snad to nebude trvat 36měsícu ,jak to všude píšou...zdravím

Lenka (Ne, 5. 8. 2007 - 22:08)

Já užívám Depo proveru 4roky a váha mě kolísá podle toho ,jak jím a kolik vydám energie.Cítím se skvěle,nemám žádné potíže a co se týče sexu? Je pravda,že mě moc nebere,ale nenapadlo mě to přisuzovat injekci,spíš jsem líná a raději spím :-)

Petra (Ne, 5. 8. 2007 - 01:08)

Ahoj, jak to tady tak ctu.....no ja nevim mile damy,ale myslim si, ze asi zalezi na kazdem organismu jak se s tim vyrovnava ne? Kila nahoru???Myslim si, ze to jde uhlidat, nechut k sexu???presne za tohle jsem vynila Logest. Uzivam DEPO-a zatim-tuky tuk na drevo- no problem.Miluju se pet hodin v kuse, kila zadne...ale je fakt, ze s tema detma me strasite krapanek. Jo a osteoporoza...rika tady nekomu neco jako doplnek stravy calcium atd???zdravotni sestra

Iryna (Pá, 3. 8. 2007 - 12:08)

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, užívala jsem Depo provera, nechala jsem si injekci píchnout celkem 2krát,naposledy mi byla píchnuta v kvetnu a na další už jsem nešla jelikož mi nevyhovuje,začala jsem špinit, ale menstruace se ještě nedostavila, zajímalo by mě za jak dlouho bych mohla otěhotnět?

Klára (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

dobry den.chtela bych vyzkouset antikoncepci depo-provera a chtela by se zeptat na vedlejsi ucinky,jak je to s menstruaci atd. nebo kde bych si mohla najit nejakej odbornejsi clanek o teto antikoncepci diky moc klara

Petra (Čt, 2. 8. 2007 - 09:08)

ahoj, cena je dost dobrá, za 1 balení ( což je injekce na 3 měsíce ) zaplatíš cca 120,-Kč. Já jsem ale měla ten problém, že za 1 rok jsem nabrala 10 kg. Nevím, jestli je to opravdu k tomu, ale moje kamarádka taky po těchto injekcích přibrala.

Petra (Čt, 2. 8. 2007 - 09:08)

ahoj, cena je dost dobrá, za 1 balení ( což je injekce na 3 měsíce ) zaplatíš cca 120,-Kč. Já jsem ale měla ten problém, že za 1 rok jsem nabrala 10 kg. Nevím, jestli je to opravdu k tomu, ale moje kamarádka taky po těchto injekcích přibrala.

kačka (Po, 30. 7. 2007 - 16:07)

ahojky a cena diky!

GGLORIADEI (Ne, 29. 7. 2007 - 09:07)

JEŠTĚ K TÉTO ANTIKONCEPCI.NEMĚLA JSEM ŽÁDNÉ PROBLÉMY-NEPŘIBRALA JSEM NEMENSTRUOVALA-CENOVĚ VÝHODNÁ A HLAVNĚ POHODLNÁ.ASI PO 5 LETECH JSEM JI VYSADILA A NECHALA SI NA DOPORUČENÍ LÉKAŘKY NAPSAT JINOU-YADINE NEBO TAK NĚJAK A MŮŽU VÁM ŘÍCT,ŽE HNED PŘI PRVNÍCH MĚSÍČKÁCH SE MI BĚHEM NOCI ZVĚTŠILY PRSA Z 3 NA NĚJAKÉ SEDMIČKY - OSMIČKY -BOLELY MĚ MUSELA JSEM SI JE PODPÍRAT RUKAMA-SEJÍT ZE SCHODŮ NĚCO HROZNÉHO.NO HRŮZA.POSLALI MĚ NA MAMOLOGII-ZJISTILI,ŽE DOŠLO KE ZDUŘENÍ VŠECH PRSNÍCH ŽLÁZ- A LAICKY ŘEČENO K ZBLBNUTÍ HORMONŮ.
DNESKA SHÁNÍM PDPRSENKU 75 G-PRSA SE SICE ZMENŠILA UKLIDNILA A BOLÍ JEN U MENZESU,ALE TEN TVAR JE HROZNÝ.DOPORUČUJI PO VYSAZENÍ D.P. NESPĚCHAT NA JINOU ATIKONCEPCI A NECHAT ORGANIZMUS TROCHU OD NÍ VYČISTIT.

GGLORIADEI (Ne, 29. 7. 2007 - 09:07)

JÁ JI BRALA ROKY A OD ZAČÁTKU JSEM CHODILA CO 3 MĚSÍCE

Reklama

Přidat komentář