Reklama

Depo-Provera

Denisa (Po, 15. 1. 2007 - 12:01)

Depo-provera je vhodnější pro ty, kteří mají děti a už další nechtějí, cituji slova mé gynekol. Švagrová měla jednoho kluka a pak si nechala píchnout depo-proveru, brala to asi rok a pak se rozhodli pro druhýho prcka, jenže ještě půl roku po vysazení neměla měsíčky a na další dítě čekala skoro dva roky. Nemusím vám líčit, jak byla nervní, ale nakonec se to povedlo. Doktorka jí pak řekla, že nemohla otěhotnět tady po té antiko. Ale proč jí to tenkrát tak velmi doporučovala, to už nevíme. Ale v 18-ti letech (viz příspěvek výše) bych s tímto neriskovala. Hezky den. D.

18 let (Ne, 14. 1. 2007 - 18:01)

Myslíte si, že je to vhodná metoda pro 18 letou dívku?

Návštěvník (Ne, 14. 1. 2007 - 14:01)

AHOJ ANNO, BOHUŽEL JE NÁS VÍC, KTERÉ DŮVĚŘUJEME SVÝM LÉKAŘŮM. I JÁ JSEM CHTĚLA VŽDYCKY DVĚ DĚTI. PRVNÍ SE PODAŘILO HNED. DEPOPRPVERU JSEM BRALA DVA ROKY A PAK JEŠTĚ DEVĚT MĚSÍCŮ JSEM NEMĚLA MENSTRUACI. LÉKAŘI TVRDÍ, ŽE DEPOPROVERA NEMŮŽE MÍT TRVALÉ NÁSLEDKY NA DALŠÍ MOŽNOST TĚHOTENSTVÍ. TAKY JSEM CHTĚLA DĚTI VĚKOVĚ BLÍŽE K SOBĚ, SYNOVI BUDE SEDM A MY UŽ SE 3,5 ROKU SNAŽÍME O SOUROZENCE. MARNĚ. ČEKÁ NÁS DRUHÝ POKUS IVF A POŘÁD DOUFÁME, ŽE SE ŠTĚSTÍ PŘIKLONÍ K NÁM. URČITĚ TO NEVZDÁME!!! DRŽÍM TI PALCE ABY VÁM TO VYŠLO. A VŠEM OSTATNÍM, KTEŘÍ ČEKAJÍ. HEZKÝ DEN.

Návštěvník (Pá, 12. 1. 2007 - 11:01)

ahoj jájo tak to je docela síla, taky používám depo už 5 let sedla mi výborně ale teď jsem se rozhodla pro miminko a injekci jsem vysadila, jsem tedy zvědavá za jak dlouho přijdu do jiného stavu, utěšuju se jen tím že je každá žena jiná, vzhledem k mému věku/40/ nemám moc času. Může mi někdo napsat kdo třeba otěhotněl dřív. Moc děkuji

Návštěvník (Čt, 11. 1. 2007 - 20:01)

depo jsem uživala 4roky a bez problému píchala mi jí kamarádka-zdravotní sestra apk jsem chodila na ženský a píchali mi jí tam.mě sedla výborně,ale pak je docela dlouhá doba když chcete mimi já čekala 1,5.co se týká krvácení této antikonce je chybou když se krvácí je to známka,že vám nesedla.Jája

John (So, 6. 1. 2007 - 22:01)

PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země.
NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA.
(pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc)
Motto :

ANNA (Pá, 5. 1. 2007 - 22:01)

JSEM DNES NA TĚCHTO STRÁNKÁCH POPRVÉ A PO PŘEČTENÍ PŘÍSPĚVKŮ SE MI CHCE BREČET.MŮJ LÉKAŘ VĚDĚL,ŽE CHCEME DRUHÉ DÍTĚ S ODSTUPEM 3 LET,NEUPOZORNIL MĚ NA ŽÁDNÁ RIZIKA TÉTO ANTIKONCEPCE.MYSLELA JSEM,ŽE NEMÁM MENSTRUACI,PROTOŽE KOJÍM,AŽ KDYŽ JSEM PŘESTALA VE 20 MĚSÍCÍCH KOJIT,ZJISTILA JSEM,ŽE TÍM TO NENÍ.MĚLA JSEM KŘEČE DO BŘICHA A STEHEN,ŘEKL,ŽE TO NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO.STÁLE SE MI OPAKUJÍ BOLESTI BŘICHA A MENSTRUACE ŽÁDNÁ.ZAČÍNÁM Z TOHO BÝT NA NERVY,CHODÍME PŘECI K LÉKAŘŮM,KTERÝM DŮVĚŘUJEME.TAK VÁM VŠEM,KTERÉ JSTE NA TOM PODOBNĚ DRŽÍM PALCE,JÁ JSEM SE OBJEDNALA K JINÉ LÉKAŘCE A BUDU DOUFAT,ŽE TO DOBŘA DOPADNE.VŽDYCKY JSEM CHTĚLA 2 DĚTI A HLAVNĚ BEZ VELKÉHO VĚK.ROZDÍLU,ABY SI SPOLU VYHRÁLI.JÁ UŽ TUTO ANTIKONCEPCI NIKDY NECHCI.TAK SE VŠICHNI DRŽTE!!!!!!!!

ANNA (Pá, 5. 1. 2007 - 22:01)

JÁ JSEM PLATILA 300,- JEDNOU ZA 3 MĚSÍCE.PŘEKVAPUJE MĚ,ŽE NĚKDE JE TO NA RECEPT A NIC SE NEDOPLÁCÍ

ANNA (Pá, 5. 1. 2007 - 22:01)

DEPO-PROVERU JSEM SI NECHÁVALA APLIKOVAT OD LISTOPADU 2004 DO KVĚTNA 2006.OD TÉ DOBY NEUŽÍVÁM ŽÁDNOU ANTIKONCEPCI A MENSTRUACI STÁLE JEŠTĚ NEMÁM,CHTĚLI BY JSME SYNOVI POŘÍDIT SOUROZENCE,ALE TED JSEM SE DOČETLA,ŽE OBNOVA PLODNOSTI MŮŽE BÝT 4-31 MĚSÍCÚ.

Návštěvník (Út, 19. 12. 2006 - 13:12)

!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE,je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM.
CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET ale muzete si ho nechat samozr.kdykoliv vyndat.
TADY JE ODKAZ NA STRANKY.
http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm
CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.

Návštěvník (Út, 19. 12. 2006 - 12:12)

!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA ANTIKONCEPCE,je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM.
CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET.
TADY JE ODKAZ NA STRANKY.
http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm
CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ.

frtzzuuthu (Ne, 17. 12. 2006 - 20:12)

trdfghzjj

dahlik (Čt, 14. 12. 2006 - 13:12)

prijed do prahy, aplikuju ti to sam :-)

Hanka (Čt, 14. 12. 2006 - 12:12)

Stojí i s aplikací 250kč. Možná někde je to jinak.

Hanka (Čt, 14. 12. 2006 - 12:12)

Také beru DP a jsem spokojená. To co způsobuje je osteoporozu nebo tak nějak. Ale na to stačí preventivně brát vitamín D a calcium. Pa

(St, 6. 12. 2006 - 17:12)

no tak já si už sedmý rok při depoproveře lebedím bez menstruace (a vůbec mi nechybí),říkal mi doktor, že už od prvního okamžiku napíchnutí DP je ochrana před početím spolehlivá.Teť však řešíme problém, neboť DP způsobuje a tet nevím přesně, tyto pojmy se mi pletou jestli osteoporozu nebo ??? (někdy mám pocit, že i sklerozu)

__utma=48467763 (St, 6. 12. 2006 - 14:12)

Ahoj já jsem si na internetu našla stránky bylinkáře Wojnara, on když se vyplní podrobný formulář přímo jak se řekne na tělo sestaví čaj z bylinek.Já po pití čaje po 14 měsících dostala sice slabou, ale přeci menstruaci.

Návštěvník (St, 6. 12. 2006 - 14:12)

Ahoj já jsem si na internetu našla stránky bylinkáře Wojnara, on když se vyplní podrobný formulář přímo jak se řekne na tělo sestaví čaj z bylinek.Já po pití čaje po 14 měsících dostala sice slabou, ale přeci menstruaci.

Jana (Út, 5. 12. 2006 - 20:12)

První injekci jsem dostala teprve před čtyřma týdnama a sestra na gynekologii říkala že jsem chráněná až 3 týdny po první injekci. Takže teoreticky bych už teď neměla otěhotnět, ale přesto mám pořát trochu strach. Takže mám dotaz jestli je ta ochrana opravdu stoprocentní, už tak brzy po první injekci. Děkuji

Jitka (Út, 5. 12. 2006 - 14:12)

Také marně čekám na menstruaci po DP již sedmý měsíc.Můžete mi prosím někdo poradit, pokud máte nějaké zkušenosti,jaké bylinky,čajíčky bych měla užívat? Děkuji

Reklama

Přidat komentář