Reklama

Depo-Provera

Hanka (Ne, 3. 12. 2006 - 23:12)

Tak to určitě! Já mám dvě děti a další neplánuji. Proto jsem z zvolila depo-proveru. Ale mám obavy, jestli je opravdu spolehlivá. Mějte se hezky pa

Hanka (Ne, 3. 12. 2006 - 23:12)

Tak to určitě! Já mám dvě děti a další neplánuji. Proto jsem z zvolila depo-proveru. Ale mám obavy, jestli je opravdu spolehlivá. Mějte se hezky pa

Andrea (Ne, 3. 12. 2006 - 19:12)

Já jsem brala Depo-proveru po porodu, jako nejvhodnější antikoncepci při kojení, byla jsem spokojená, neměla jsem menstruaci a bylo to levné, brala jsem jí 2 půl roku. Pak jsme chtěli druhé dítě a přišly prpblémy. Menstruaci jsem medostala dalších devět měsíců, začalo mi být špatně, měla jsem závratě, pocity dušnosti, rozhozené hormony. Až po další léčbě a když se dostavila menstruace všechny potíže zmizely. Bohužel otěhotnět se mi dosud nepodařilo. Je to už tři půl roku, byli jsme s manželem i na jednom cyklu IVF, taky neúspěšně, budeme se snažit dál, ale čas utíká. Já vím i ze zkušeností jiných kamarádek, že měly prolémy. Už nikdy bych si nenechala dát Depo-proveru, když bych plánovala další děti.

Hanka (Ne, 3. 12. 2006 - 12:12)

Beru už rok DEPO-PROVERA. Teď mě asi tak 5 dnů bolí prsa. Mám strach že jsem těhotná. I když jsem slyšela že je to velice spolehlivá antikoncepce. Je to možné? Děkuji

Návštěvník (So, 2. 12. 2006 - 20:12)

Tak to jsem měla taky depo proveru jsem brala pouze rok a 14 měsíců čekám na menstruaci a teprve teď jsem začala špinit. Doktor řekl, že musím pořádne krvácet, tak mi napsal léky. Jinak užívám mateří kašičku a piju bylinkové čaje. Prostě zkoučím všechno.iva

Návštěvník (So, 2. 12. 2006 - 20:12)

Tak to jsem měla taky depo proveru jsem brala pouze rok a 14 měsíců čekám na menstruaci a teprve teď jsem začala špinit. Doktor řekl, že musím pořádne krvácet, tak mi napsal léky. Jinak užívám mateří kašičku a piju bylinkové čaje. Prostě zkoučím všechno.iva

Petra (So, 2. 12. 2006 - 20:12)

Já jsem brala DP asi 2 roky, teď už 13 měsíců marně čekám na menzes. Už z toho začínám být trochu na nervy.

maja (St, 29. 11. 2006 - 08:11)

Lians,také jsem před 4 roky po operaci na zastavení menzes dostala injekci Depo-Proveru. Absolutně mi nesedla a doktor mi řekl, že větší množství této látky podané
injekcí mé tělo asi nezvládá. Měla jsem první měsíc hodně nepříjemné pocity. Brnění, třesavky, pocit jako bych byla ze vnitř nateklá, špinění a neustálý pocit napětí.
Od další injekce doktor raději upustil, řekl mi, že reakce by mohla být daleko horší.Holt každému vše nesedne. Znám také kamarádky, které s ní byly spokojené, ale u mě to prostě nešlo.

Jája (Út, 28. 11. 2006 - 10:11)

Všechny mé kamamrádky, které ji zkusily hodně rychle ztloustly.

julie (Po, 27. 11. 2006 - 10:11)

depo-provera mi způsobila třímesíční silné špinění, které neodstranily žádné dodatečně podáváné léky. je to svinstvo.

Návštěvník (St, 22. 11. 2006 - 15:11)

Veroniko, beru depo proveru už skoro rok, za poslední injekci jsem doplácela asi 20Kč, a za aplikaci na gynde 60.-Kč. Od první injekce nemenstruuji, nemám žádné problémy a jsem naprosto v pohodě. Ale asi záleží i na věku, mě už bude pomalu 40, takže "o nic nejde"- Anna

Návštěvník (St, 15. 11. 2006 - 18:11)

Proč mírně krvácím po první ijekci Depo-Provera?Také mě dnes začali brnět nohy,asi 20 minut.Teď je mi divně a jsem neklidná!Děkuji za zkušenosti-Lians

Návštěvník (Čt, 9. 11. 2006 - 06:11)

Tak jsem se ptala a on z toho jako já tak nadšený nebyl. Prý to špinění nic není a může to trvat dlouho, prý potřebuji pořádně odkrvácet a tak mi napsal léky clomhexin.

Návštěvník (Út, 7. 11. 2006 - 13:11)

Já jsem 14 měsíců neměla vůbec menstruaci a teď konečně jsem začala aspoň špinit. Zítra jdu k doktorovi,tak se chci zeptat zda se už cyklus navrací k normálu. Až to zjistím hned napíšu.

Návrat k normál (So, 4. 11. 2006 - 19:11)

Ahoj Agnes,
píšeš, že jsi po Depo_Proveře otěhotněla. Jak ti to dlouho trvalo? Já jsem půl roku po injekci a mám stále slabné špinění. Znamená to, že se mi navrací cyklus?

Návštěvník (Po, 30. 10. 2006 - 22:10)

pralesní antikoncepce - domorodky vystrčí zadky z pralesa,dostanou pigáro a můžou zas 3 měsíce pobíhat po pralese.

Mamča (Po, 30. 10. 2006 - 17:10)

ahoj, já jsem užívala tuto injekci asi 3 roky . Je mi okolo 40 let, moje zkušenost však nebyla dobrá. První 3 měsíce mě doprovázelo neustálé špinění no ani později mě tato antikoncepce nevyhovovala. proto jsem opět raději přešla na hormonální antikoncepci.

Zuzka (Po, 30. 10. 2006 - 16:10)

Dobrý den,kolik stoji aplikace injekce Depo-provera a jak casto musim na ni docházet.Děkuji předem za odpověď

Návštěvník (So, 28. 10. 2006 - 20:10)

9let jsem brala antikoncepci a po vysazení jsem otěhotněla hned první měsíc.Po šestinedělí mi pan doktor aplikoval Depo-poveru nedělala mi dobře stále jsem špinila a strašně mi padali vlasy.vrátila sem se zpět k pilulkám a znovu po vysazení sem znovu otěhotněla hned první měsíc.Nyní jsem v šestinedlí a byl mi nabídnut Cerazette.
Veroniko neznamená to že když někdo užívá x let antikoncepci že kvůli tomu pak nemůže otěhotnět zdá se mi tvůj názor vůči Evě troch netaktní. Jarka

eset (St, 25. 10. 2006 - 18:10)

nevím, Evčo, čemu se divíš. 11 let tělo ovlivňuješ hormony a pak chceš do měsíce otěhotnět??? Vážně tomu nerozumím.

Reklama

Přidat komentář